איך אומרים מלון בתאילנדית?

איים קסומים, תרבות שונה ומסקרנת, הנגישות הכספית והפירות האקזוטיים (פן נשכח את הפירות האקזוטיים) – כל אלה הופכים את תאילנד ליעד פופולארי עד מאוד לטיולים בקרב ישראלים רבים.

כל ישראלי שלישי ביקר בתאילנד לפחות פעם אחת בחייו ורבים חוזרים לשם פעם אחר פעם.                                                                                          

על הקסם של תאילנד והמקומות שהם חובה לביקור, נפרט בכתבה הבאה, עכשיו נעסוק בשאלה פרקטית וארצית הרבה יותר – איך לבחור מלון בתאילנד? על מה לשים דגש ומהם הדברים שלא משנים כל כך?

מתלבטים ביחד איתנו? תצטרפו אלינו למסע בעקבות הסברים מדויקים. מלונות בתאילנד – הוראות הפעלה.

 

 צעד ראשון – להבין איזה אזור מעניין אותנו

תאילנד היא מדינה שמציעה שלל כיוונים לטיול ולנופש. ניתן לנסוע לעיר גדולה דוגמת בנגקוק, להחליט שהולכים לבקר רק באיים או להיות הרפתקנים ולרצות להכיר את הכל – ופשוט לשלב את כל האופציות יחדיו.

לפני שניגשים לחפש מלונות בתאילנד, חשוב להבין מה אתם הולכים לעשות ואיפה וזה בתורו, כבר יצמצם עבורכם את האופציות ואת טווח החיפוש.

 

 צעד שני – סוג המלון

התווכחתם, שקלתם, הרהרתם ולבסוף הצלחתם להתמקד ולהחליט לאן תרצו לנסוע ומה בדיוק תרצו לעשות, עכשיו בואו נבין איזה סוג בית מלון מעניין אותכם. רוצים גאסטהאוס צעיר וזול? רוצים מלון מושקע בעל כוכבים? או בעצם סתם להיזרק על איזה חוף, יכולה להיות האופציה עבורכם? במידה ובחרתם את האופציה השלישית, תוכלו לעצור את הקריאה כאן, הטיפים לשינה על החוף לא תמצאו בכתבה. התמקדות באזור ובסוג המלון שאותו אתם מעוניינים למצוא, כבר מקצר את רשימת האפשרויות.

 

 צעד שלישי – בדיקת האופציות

החלטתם על האזור, הבנתם מה סוג בית המלון שאותו תרצו למצוא, הגיע הזמן לחיפוש בגוגל. כן, חברינו הישן והטוב או בשמו האחר – גוגל, יעזור גם הפעם ויציג לנו את האופציות, לפי הקריטריונים שנציב לו. מבין האופציות שתמצאו, כדאי לבחור 2-3 ולהתחיל לבדוק את המחירים ואת הדילים שהם מציעים. מתכננים טיול ארוך במיוחד – יש לכם אחלה קלף מיקוח בקשר למחיר.

 

 צעד רביעי – בדיקת תגובות

כמו הרבה פעמים בחיים, התמונות באינטרנט זה דבר אחד והתמונה במציאות היא דבר אחר, לרוב שונה לחלוטין. לפני שבוחרים, כדאי לבדוק מה אתם הולכים למצוא, בעזרתם של תגובות וחוויות מלקוחות קודמים, שהתארחו בבית מלון. כאן חשוב לזכור, שאין מדובר בצורך למצוא בית מלון ללא תגובה שלילית אחת (כי דבר כזה לא קיים ואם הוא קיים, נשמח שתספרו לנו עליו). אתם מחפשים בית מלון שהתגובות השליליות בנוגע אליו, הן תגובות מעטות או שהתלונות הן זניחות ולא מדברות על דברים משמעותיים, דוגמת תשתיות וכדומה. מצאתם אחד כזה? – ברכותינו.

 

 צעד חמישי – לפעמים לראות במציאות, משנה את כל התמונה

לאור העובדה, שהרבה פעמים תמונות שהמלון מציג באתר שלו, שונות בתכלית השוני ממה שתמצאו במקום. מה עושים במקרה כזה? ובכן, לא מזמינים מראש. כן, מרגיש כאילו אנחנו מצפים מכם להיות מאוד הרפתקנים ומאוד נועזים, אבל תאילנד באופן מפתיע, זה מקום שזה הגיוני לעשות את זה. כאמור, צמצמתם אופציות? נשארת עם 2-3 בתי מלון שאתם מתעניינים בהם? תגיעו למקום ותחליטו שם. סוד קטן, הרבה פעמים ניתן להוריד את המחיר במיקוח ישיר, ולעיתים, אפילו יהיה מדובר בהנחה משמעותית עד מאוד.

 

 צעד שישי – מפחדים? יש מה לעשות

מלחיץ מעט העניין של לא להזמין מראש? צודקים. אבל ישנה דרך לעבוד על עצמכם. תזמינו לילה אחד, רק בשביל השקט הנפשי שלכם וברגע שאתם בונים לעצמכם את רשת הביטחון, שלה אתם זקוקים, מתחילים להעז הרבה יותר.

 

 צעד שביעי – יאללה, נסיעה טובה שתהיה

אז חשבתם וחשבתם ו…חשבתם עוד פעם. ולבסוף החלטתם על איזה בית מלון ללכת. תהיו בטוחים שבחרתם טוב ואל תתעסקו בזה יותר מדי עד הנסיעה עצמה. בהצלחה..

נ.ב יודעים איך אומרים מלון בתאית? רוב הסיכויים שלא. אז נסכם את הכתבה במידע קטן ושימושי ביותר – בית מלון בתאית – רונגראם. תוכלו להודות לנו מאוחר יותר.

 

מיטת שיזוף

מה היה לנו עד עכשיו?
אי
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »