איך אפשר לדעת אם שעון יוקרה הוא מקורי?

ההתלבטות הגדולה ביותר שגורמת לנשים רבות לדחות רכישה של תכשיטים ושעונים נוגעת לבירור בנוגע למקור המותג. שכן, זה ידוע, יש לא מעט מפעלים בחו"ל שמייצרים תכשיטים ושעונים שדומים במראה שלהם לאלו המקוריים. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבחון איך אפשר לבחון את העניין ולגלות אילו פריטים הם מקוריים.

במדריך הקודם עסקנו בסוגי תכשיטים שונים והפעם יצאנו לבדוק את השטח בכל הנוגע לשעוני יוקרה. הישארו אתנו ותדעו איך אפשר לגלות אם השעון מקורי או לא.

 

איך תדעו אם שעון יוקרה הוא מקורי או לא? אפשרות מספר 1 – להסתייע בגורם מקצועי

זה לא סוד ששעוני יוקרה אינם זולים במיוחד. לכן, חשוב לבדוק באופן מעמיק כי הרכישה שאתן מבצעות היא אכן ראויה את התשלום הסופי. אנחנו מציעות לכן להסתייע בגורם מקצועי שמכיר את השעונים כמו את כף ידו. עליכן בעצם לציין בפניו מה הן הדרישות שלכן מהשעון והוא יציג בפניכם את הדגמים הנבחרים (המקוריים בלבד, יש לציין).

אפשרות נוספת היא פשוט לבקש ממנו המלצה על חנות שהוא מכיר וסומך עליה. חשוב לציין כי עליכן לערוך בירור מעמיק טרם הבחירה בגורם מקצועי שכזה, כדי שתוכלו להיות בטוחות שאין לו אינטרס בהצגת דגמים מסוימים.

שעון יוקרתי

טיפ להסתייעות בגורם מקצועי מוסמך ומומלץ

אם אתן מתכננות לפנות אל גורם מקצועי שמבין דבר או שניים בכל הנוגע לתחום של שעוני יוקרה לנשים, כדאי שתסתייעו בנשים שעברו את ההליך בעבר. אנו מציעים להיכנס לקבוצות פייסבוק שעוסקות בתחומים הבאים, כדי שתוכלו לשמוע מי הם אנשי המקצוע שנחשבים למומלצים וממי כדאי להימנע:

  • קבוצות פייסבוק של נשים בלבד
  • פורומים שעוסקים בתכשיטים
  • פורומים שיש בהם אנשי מקצוע מתחום התכשיטנות

 

איך תדעו אם שעון יוקרה הוא מקורי או לא? אפשרות מספר 2 – לערוך בירור אודות הספק או החנות

האפשרות השנייה והשונה לחלוטין מזו שהוצגה בפניכן לעיל היא לערוך בירור על הספק או חנויות שמציעות שעוני יוקרה. אם אתן מעדיפות לבצע רכישה סולו, עליכן פשוט לקבל פרטים על מקומות שמומלץ לבצע בהם רכישה. תוכלו להסתייע באחת הפלטפורמות שהוצעו בפסקה שלעיל במידת הצורך.

שעון יוקרתי

סימנים לזיהוי אתר שעוני יוקרה לא אמין

אנו כאן כדי לבקש מכן בכל לשון של בקשה – אל תיכנסו אל אתר אקראי. אם בכל זאת מצאתן את עצמכן באתר שאינכן מכירות (אתר שמציע שעוני יוקרה), כדאי שתדעו כי עליכן לבדוק את הפרטים הבאים, אם אחד או יותר מהם בא לידי ביטוי באתר, תדעו שכנראה מדובר בחיקויים:

  • אם העיצוב של האתר מצועצע
  • אם המחירים שמוצגים באתר נמוכים מהרגיל
  • אם אין דרך ליצירת קשר עם החנות

 

לסיום

עד כאן המדריך שגילה לכן איך תוכלו לדעת אם שעון יוקרה הוא אמיתי. בשלב זה יש בידיכן את המידע, כך שעליכן רק ליישם ולקנות נכון.

שעון יוקרתי

מה היה לנו עד עכשיו?
שעון יוקרתי
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: