איך בוחרים מצלמות לבית חכם?

הבית החכם הוא אחד פלאי הטכנולוגיה של תחילת המאה ה- 20. ככל שהזמן עבר, הבית החכם בוסס על תאוריית "האינטרנט של הדברים", שהיא מבוססת על היכולת לקשר ולחבר בין חפצים תחת אותה רשת. בבית חכם, אחד האלמנטים שלא בהכרח ייכלל במכלול הוא מצלמת האבטחה. כדי להבין איך, כמה ולמה; נעזור לכם במאמר זה להבין איך לבחור את המצלמה המושלמת לאבטחת הבית.

 

סוג המצלמה

  • מצלמת כיפה – מבנה המצלמה הוא בצורה של כיפה הפוכה בטח ובטח ראיתם אחת כזו בעבר. היא משתלבת בצורה נהדרת ביחד עם המבנה ושדה הראייה שלהן רחב והיקפי מאוד. מערכת בית חכם תפיק ממנה תועלת רבה.
  • מצלמת בולט – מצלמה בעלת מבנה גלילי ארוך. ניתן להסליק אותה ולהשתמש בה כמצלמה נסתרת ברחבי שטחי הבית. היתרון של מלמה זו שיש לה ראיית לילה בזכות יכולת ההגברת אור הכוכבים שלה.
  • מצלמת אבטחה קווית – מצלמת אבטחה שמחוברת באופן קווי למערכת האבטחה המרכזית של הבית.
  • מצלמת אבטחה אלחוטית. מצלמה שמעבירה את הפיד שלה באופן אלחוטי למרכז האבטחה של הבית החכם, באמצעות שימוש בשרתי אחסון.

 

שימוש המצלמה

השימוש במצלמה בבית חכם יכולה להשתנות בתכליתה: מצלמות יכולות להיות ממוקמות בבית לצורכי מעקב ווידוא מעשיהם של הילדים ולהתעדכן בשלמות הבית, וישנן מצלמות שיכולות לשמש כמצלמות אבטחה היקפיות, המצוידות בחיישנים שיכולים להתריע על תנועות חשודות ברחבי הבית.

מצלמות של בית חכם יכולות להסתנכרן עם מערכת ההפעלה המרכזית של הבית החכם וניתן להפעילן ולשלוט בהן מקונסולה המרכזית של תפעול הבית וגם דרך אפליקציה ייעודית של מערכות הבית.

 

מבנה הבית

מבנה הבית הוא קריטי בבחירת המצלמה הנכונה. תשתיות הבית והחומר ממנו עשויים הקירות יכול להשפיע על יכולת חיבור המערכות באופן חוטי ואיכות שידור של מצלמות אלחוטיות. מבנה הבית ופינותיו החיצוניות יגרום לכם להבין האם מצלמה מגבירת אור כוכבים תהיה יעילה בנקודה זו או שמא מצלמת כיפה היא המועדפת.

 

מערכת הבית החכם

כל בית חכם מופעל באמצעות רשת אינטרנטית למכשירי הבית. בתוך זו מסתנכרנים כל המכשירים האפשריים כמו תריסים, דוד מים חמים, ברזי מים חכמים, נעילת דלתות, שערים וכו' … לכל מערכת תהיה ידידותית להתקנת מצלמת אבטחה שמחוץ למערכת זו.. ייתכן ותצטרכו לבצע התקנה מיוחדת של מערכת המצלמה ולוח הבקרה שלה במערכת הבית.

 

מילים אחרונות על בית חכם

בית חכם מכיל בתוכו יתרונות רבים והוא ללא ספק פרצת דרך טכנולוגית בכל הנוגע לתפעול משק הבית. החוכמה האמיתית בתפעול בית חכם מתחילה באופן ההתקנה של כל מערכות אלו ולוודא מראש שכל המערכות פועלות בהרמוניה ושכל המערכות מסונכרנות בצורה מושלמת למערכת ההפעלה המרכזית. מצלמת אבטחה היא תוף חיוני וקריטי, במיוחד בימים אלו, שיוכל להקנות ביטחון לבני הבית.

בית חכם

מה היה לנו עד עכשיו?
מצלמת אבטחה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »