איך לצלם שעון חכם לאישה או לגבר

אחרי שרכשתם או קיבלתם שעון חכם חדש וודאי תרצו לצלם אותו ולהציג אותו לעולם ברשתות החברתיות ובקבוצות הווטסאפ שלכם. לא רק כשהשעון חדש תרצו לצלם אותו וישנם גם מקרים שבהם תרצו לתעד הישגים כמו, תוצאות מרתון או כל פעילות ספורטיבית אחרת ולשם כך תרצו לצלם את השעון החכם שלכם. במאמר זה נעסוק בנושא של צילום שעונים בכלל ושעונים חכמים בפרט.

 

צילומי שעון

כפי שרבים מכם מכירים הנושא של צילומי שעון הוא אומנות בפני עצמה. ניתן לראות תמונות של שעונים, קלאסיים, דיגיטליים וחכמים ברשתות חברתיות כאשר התמונות נראות מקצועיות לגמרי. כמובן שאינכם יכולים להתחרות בצילום מקצועי באמצעות הסמארטפון שלכם בלבד אך ישנם מספר דברים שכן תוכלו לעשות גם מהבית לגביהם נפרט בהמשך. עוד על שעון חכם כאן.

 

לנקות את השעון לפני הצילום

לפני שאתם ניגשים לצלם את השעון החכם שלכם תקפידו לנקות אותו היטב כך שיבריק בצילומים. את הכתמים וטביעת האצבע יש לנקות באמצעות מטלית רכה, על מנת להוריד את כתמי השמן והלכלוך מבלי לשרוט את צג השעון. ניתן להחזיק את השעון קרוב לפה ולנשום על המסך, על מנת להוסיף מעט לחות ולסייע בניקוי או להשתמש בתרסיס אלכוהולי ייעודי.

 

צילום בטלפון החכם

הרצון והצורך לצלם את השעון החכם לרוב מגיע באופן ספונטני. במרבית המקרים אין באפשרותכם לבצע צילום במצלמה מתקדמת ורובנו נצלם באמצעות הטלפון החכם ויש להפיק ממנו את המיטב בהתאם לנסיבות. הטלפון החכם מאפשר למדוד אור ולפצות עליו בצורה קלה, חכמה ויעילה ותוכלו להתרכז בבניית הקומפוזיציה ומתן דגש על נקודות מבט שונות מהרגיל.

 

בימוי ורקע

לשם צילום איכותי של שעוני גברים חכמים בטלפון החכם אין צורך להיות בוגר קורס צילום מתקדם. וודאו שיש מספיק תאורה ובחנו צילומים, הן כאשר השעון על היד והן כאשר הוא מונח על משטח ישר כמו שולחן. חשוב לשים לב לתוכן הרקע של התמונה, על מנת שתוכלו להעלות תמונה ללא מסיחי דעת בה הבמה נתונה לשעון בלבד.

 

תנוחה על היד

לפני שאתם מצלמים את השעון החכם על היד תוודאו שהתנוחה נראית טבעית. צריך למצוא את נקודת האיזון שבין חבישה נוחה של השעון שלא תראה מאולצת ובין צילום מפוקס ונקי מהשתקפות חיצונית. כדאי לשחק עם מספר תנוחות שונות ולבחור מבין הצילומים הטובים ביותר את זו שבה השעון נראה מונח באופן טבעי ונוח על פרק כף היד.

 

סיכום צילום שעון חכם

לסיכום הנושא, במאמר זה עסקנו בצילום של שעון חכם. כפי שציינו, אין צורך להיות מומחה לצילום, על מנת להפיק צילום שעון מקצועי ואיכותי מהמכשיר הסלולרי. חשוב לנקות את השעון לפני הצילום, לצלם על גבי רקע מתאים ובתאורה נכונה, על מנת להפיק צילום ברמה גבוהה. בכל מקרה במידה ואתם לא מרוצים אל תתעצלו ונסו שוב במיקום מעט שונה.

שעון חכם לנשים

מה היה לנו עד עכשיו?
שעון חכם לגבר
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »