איך לדעת אם הבת זוג שלך מאוכזבת?

דיבור מרוחק, מבט מנותק ומריבות שניצתות תוך שנייה על עניינים שוליים. האם ייתכן שבת הזוג שלך מאוכזבת? בוא תראה מה פספסת ואיך אפשר לתקן:

אף אחד לא רוצה להיות האדם שמאכזב אחרים, אבל נדמה שבקשר הזוגי מדובר בעניין בלתי נמנע: אתה לוקח החלטה מבלי להתייעץ איתה, אומר דבר מה שהיא חשה איתו שלא בנוח ואולי, בינינו, אפילו טועה בדרך ההתנהלות שבחרת בעניין מסוים.

כל אלה הם מעשים טבעיים, אך שייתכן ובת הזוג חווה מהם אכזבה. אכזבה זו מתבטאת בעצב, רצון לריחוק וניתוק ואולי גם התנהגות כללית שונה. הנה סימנים נוספים שמצביעים על כך:

 

היא חסרת סבלנות

לא מדובר על חוסר סבלנות רגילה שטמונה באופי שלה ככל אדם, אלא על אי סבלנות תכופה וממושכת יותר, שכוללת עצבנות או תחושה של חוסר רצון להימצא לצידכם. בנקודה הזו, בוודאי עובר עליה דבר מה ואם קיימת האפשרות כדי לרדת לשורש העניין וללבן אותו.

 

היא נמצאת במרחק פיזי

לעתים גם כאשר אנחנו מאוכזבים, המעשה הנכון מבחינתנו יהיה לבלום ולשמור את המחשבות לעצמנו, במקביל לשמירה על ריחוק מסוים. אם היא מכונסת על הספה בסלון או בחדר, לא ממש מתקשרת או נמנעת מלהימצא לידכם במשך יותר מכמה דקות, שווה לברר מה קרה או להתעמת עם הבעיה הקיימת.

 

איבדתם קשר עין

אכזבה גורמת לנו למחוות גוף לא ממש רצוניות, כמו השפלת מבט או הסטתו לכיוון אחר. במובן הזה, אובדן קשר עין עם בת הזוג עלול להיות סממן לאכזבה או אי שביעות בולטת מכם. החדשות הטובות הן שאם תשימו לב לכך בהקדם, היא תעריך מאוד את העובדה ששמתם אליה לב.

 

בריחה לפעילות אחרת

אדם מאוכזב יעשה הכל כדי להימנע ממפגש או שיחה איתכם. וכך השתקעות בנייד למשך זמן ממושך, בהייה במסך או אפילו התעסקות בפעילות אישית מרגיעה שאתם יודעים שהיא אוהבת בשעת כעס, כמו למשל לפתור תשבץ או לצאת לנהיגה סתם כך, עשויים להסגיר אכזבה כלשהי.

 

אז איך גורמים לה להפסיק להתאכזב ולהתחיל לסלוח?

המעשה הנכון יהיה פשוט לברר לפשר העניין. אם אתם כבר יודעים מה הסיבה, חסכתם לעצמכם את שלב הבירורים שעשוי להיות קריר ועוקצני ותוכלו לגשת כאן ועכשיו לליבון הסוגייה. שבו לשיחה שקטה ללא הסחות דעת ותארו בפניה את ההתנהגות שחוויתם ממנה כאכזבה. בקשו ממנה לפרט על הדבר שמפריע לה ובסיום השמיעו את דעתכם לעניין.

אם השיחה טובה ופתוחה כמו ששיחה זוגית מוצלחת אמורה להיות, זה זמן טוב למצוא לעצמכם גם פתרונות לסוגיה. ומה בסיום? אין כמו מייק אפ סקס כדי להשיב את הזוגיות למסלול התקין ולהתגבר על המהמורה. באמצעות kamagra טבעית תוכלו להיכנס לעניינים כמו שצריך ולהשיג לשניכם סולחה איכותית ומפנקת.

מערכת יחסים

מה היה לנו עד עכשיו?
מערכת יחסים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
עריכת תמונה במחשב
למבוגרים
5 תחביבים שניתן לעשות במחשב

בעידן הדיגיטלי של ימינו, המחשב הפך לכלי רב עוצמה לא רק לעבודה ולימודים, אלא גם לבילוי בשעות הפנאי. הטכנולוגיה המתקדמת והאינטרנט מספקים לנו מגוון רחב

קרא עוד »