האם שווה לצלם את חוויית טייס ליום אחד

מי שגולש באופן קבוע ברשתות החברתיות, וודאי שם לב שגולשים רבים העלו תמונות שלהם מטיסים מטוס קטן מעל נופי הארץ. בירור שערכנו בנושא העלה כי אין מדובר בתמונה שעברה עריכה בפוטושופ או תוכנה אחרת, אלא במצב שאירע במציאות. מסתבר שמי שחלם להיות טייס ליום אחד יכול להגשים את החלום שלו בקלות. אנחנו יצאנו לבדוק האם שווה להגשים את החלום ולצלם אותו. הישארו אתנו ותגלו את המסקנה שאליה הגענו.

 

להיות טייס ליום אחד – מה זה אומר?

בפסקת הפתיחה שצוינה לעיל הסברנו בקצרה אודות החוויה המדוברת. עכשיו אנחנו יכולים להסביר באריכות כי מדובר בחוויה שכל אחד יכול לקחת בה חלק. כן, כל אחת ואחד מכם יכולים להיות טייסים ליום אחד. כדי שזה יקרה, עליכם לפנות אל חברה שמספקת את השירות המדובר. נציין כי שמענו על מי שלא רק הטיסו את המטוס, אלא גם חגגו עליו יום הולדת או יום נישואין. כך שחשוב שתדעו שיש חבילות שונות שיסופקו לכם במידת הצורך (ניתן למשל להטיס את המטוס לצפון וליהנות מארוחה רומנטית במסעדת גורמה יחד).

להיות טייס ליום אחד

זו המסקנה שלנו לגבי הצילום: זה חובה!

לא נלאה אתכם בפרטים ונציין מיד שעליכם לצלם את החוויה המדוברת. מי שעולים שצפויים להגשים את החלום שלהם ולהטיס את המטוס בעצמם ללא תמונה, עלולים לחוות בסופו של דבר חרטה גדולה. אם לא שכנענו אתכם, כדאי שתקראו את 2 הפסקאות הבאות ותגלו מה הן הסיבות שיגרמו לכם לתעד את האירוע שנקרא טייס ליום אחד – החוויה!

 

כדי שתוכלו להעלות תמונה לרשת

תחשבו על זה רגע, מה הסיכוי שמישהו יאמין לכם שעליתם על מטוס קטן והטסתם אותו ברחבי הארץ ללא תיעוד? נספר לכם שמדובר בסיכוי קלוש. זו הסיבה הראשונה שגורמת לנו לומר לכם – תתעדו את האירוע ותעלו את התמונה לרשת החברתית שבה אתם גולשים בדרך כלל. אחרת, יחשבו שאתם משוגעים.

להעלות תמונה לרשת

כדי שתהיה לכם מזכרת

אתם תרצו לפתוח את אלבום התמונות שלכם בעוד כמה שנים ולהיזכר ברגע שבו הטסתם מטוס בשמי הארץ. לכן, אנו ממליצים לכם לתעד את המאורע בעצמכם או לבקש ממישהו אחר לצלם אתכם במהלך הטיסה. כך תוכלו להתמוגג על התמונות הללו ולטפוח לעצמכם על השכם שהגשמתם את החלום.

 

השורה התחתונה – צריך לתעד חלומות

עכשיו אתם יודעים שזה שווה ומומלץ לצלם את חוויית ההטסה שלכם בשמי הארץ. בשלב זה נותר לכם רק לתאם תאריך טיסה ולהכין את המצלמה ולהטעין את הסוללה שלה (אתם לא רוצים לגלות שביצעתם את כל ההכנות לחינם). שכן, כך תוכלו להיות בטוחים שתתעדו את המאורע הנדיר ולהעלות אותו לרשת החברתית. בשלב זה נותר לנו רק לאחל לכם שיהיה בהצלחה ושתיהנו מכל רגע!

חווית טייס ליום אחד

מה היה לנו עד עכשיו?
חווית טייס ליום אחד
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »