הדפסה על שמשוניות לאירועים – איך לבחור את הסוג המתאים

שמשוניות ידועות בזכות היכולות שלהם לעמוד בתצוגות חוץ במשך זמן ממושך בזכות העמידות שלהם לגשם ושמש. כולנו מכירים את השמשוניות בשמן הלועזי "ברזנט" ואנחנו לא באמת יודעים למה היא משמשת. אז מה זה בדיוק שמשונית? כיצד מדפיסים על שמשוניות? איזה סוג מתאים יותר להדפסה? בואו נעשה קצת סדר בכל הבלגן.

 

אז מה זה שמשונית?

שמשונית או בשמה הלועזי "ברזנט" היא הדבר שאנשים בהישרדות מוכנים להילחם בשבילו עד המוות. יש לה יכולת להגן מפני גשם ושמש וחוץ מהעמידות היא גם גמישה וחזקה במיוחד. השמשוניות ברוב המקרים תהיה עשויה מ PVC ושיטת היצור שלה היא מאוד ייחודית ונותנת לו את אותן תכונות מדוברות.

את השמשונית לרוב נראה בתור מה שמשמש ליצירת צל וסגירה של מרפסות בתקופת החורף בכדי למנוע מגשמים להיכנס אל מתחמים שאנחנו מעוניינים לתחום. השמשונית היא מאוד נפוצה בכנסים ואירועים שמתבצעים בחוץ וזאת בזכות התכונות שלה.

 

הדפסה על שמשונית

בתי עסק רבים בוחרים להשתמש בשמשוניות לשם מיתוג עסקי. לדוגמא בר שמעוניין לפתוח מספר מקומות בחוץ או שהוא נותן ספונסר באירוע מסויים ישתמש הרבה פעמים בשמשונית ממותגת בכדי לקדם את העסק שלו. בתי העסק משתמשים בשמשוניות בכדי למסור מסרים שיווקיים שונים.

גם מפלגות רבות בתקופת הבחירות בוחרות להשתמש בשמשוניות לשם מיתוגן והעברת המסרים הפוליטיים שלהן. אם לדוגמא ירצו לבצע עצרת בחירות באזור מסוים, יבצעו הצללה של האזור על ידי שמשונית ממותגת בעלת השם של המפלגה או מסר פוליטי המזוהה עמה.

 

כיצד נבחר את הסוג המתאים ביותר להדפסה על שמשונית לאירועים?

את השמשונית חשוב לדעת לבחור לפי פרמטרים שונים המתאימים ביותר. חשוב להבין שיש סוגים שונים של שמשוניות מחומרים שונים אשר על כל חומר יש תמחור שונה בכדי לבצע עליו הדפסה. חומרים מסוימים יהיו קלים ליותר להדפסה ולכן גם התמחור שלהם יהיה בהתאם ויש שמשוניות שההדפסה תהיה יותר קשה עליהם ולכן גם התמחור שלהן יהיה שונה.

לשמשוניות יש גמישות רבה לצד מחיר נמוך בהשוואה לשלטים אחרים כאשר מדובר בחומרים חזקים מאוד שאינם נקרעים ומחזיקים במגוון רחב של צבעים לצד משקל נוח יחסית לנשיאה. חשוב להדגיש כי את השמשונית גם ניתן לקפל ולקחת למקומות מה שנותן לה יתרון משמעותי.

אז כפי שאתם יכולים להבין מדובר באמת בשימוש נפוץ של הדפסה על שמשוניות לאירועים. אין אירוע ששימשונית לא יכולה לשמש בו בצורה הטובה ביותר והנוחה ביותר. בנוסף השמשונית יכולה לשמש יותר מפעם אחת ואורח חייה ארוך במיוחד. אז אם אתם מעוניינים בשמשונית ממותגת מכל גודל וחומר אפשרי, מכאן ניתן להזמין שמשוניות ולקבל את הייעוץ הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

מניפת צבעים
מניפת צבעים
מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »