היום שלה: כך תפיקו בת מצווה מהסרטים

מי שנכחו בעבר באירועי בת מצווה, יודעים שמדובר בהפקה שמצריכה בסיס. שכן, מדובר באירוע שעשוי להיות משעמם במידה והוא לא מתבסס על תוכן מעניין. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו עומדים בפני הפקה של בת מצווה לבת הבכורה שלנו.

החלטנו לצאת ולבדוק איך עושים זאת על הצד הטוב ביותר וחזרנו עם מדריך מקיף שיאפשר לכל אחד להפיק בת מצווה מהסרטים. הישארו אתנו ותגלו איך עשינו את זה, שלב אחר שלב.

 

כך תפיקו בת מצווה מהסרטים, השלב ה – 1: תשוחחו עם הילדה ותחליטו על קונספט

אם אתם רוצים להפיק בת מצווה מיוחדת ובלתי נשכחת, אתם צריכים קודם כל לדעת כי עליכם לבחור בקונספט שנוגע לילדת המצווה. מדובר בעצם ברעיון כללי שלפיו האירוע יתקיים. אנחנו בחרנו למשל בקונספט דיסני, בגלל שהבת שלנו מאוד אוהבת את הסרטים המצוירים שלהם.

בחירה בקונספט זה הנחתה אותנו בהמשך הדרך והקלה עלינו בהפקת האירוע. אתם יכולים כמובן לבחור בקונספט אחר שמתאים לבת שלכן. אם אינכם יודעים איזה קונספטים עשויים להתאים, כדאי שתדעו שאלה הקונספטים הנפוצים ביותר:

  • שח מט
  • אופנה וסטייל
  • אנה ואלזה

ילדה ותחליט

כך תפיקו בת מצווה מהסרטים, השלב ה – 2: תתאימו את הבגדים של בני המשפחה

בחירה משותפת של בגדים לכל המשפחה יכולה להביא למראה מרהיב. ההמלצה שלנו היא להתחיל קודם כל מחיפוש אחר שמלות לבת מצווה. שכן, ילדת המצווה היא זו שצריכה לבחור את הסגנון המתאים והצבע הדומיננטי שלפיו יותאמו הבגדים של שאר בני המשפחה. הבת שלנו בחרה ללבוש שמלה ורודה, כך שכל אחד מבני המשפחה לבש פריט ורוד. הגברים הסתובבו עם פפיון ורוד והנשים נעלו נעליים ורודות. כך שהייתה התאמה מושלמת בין כולם.

 

כך תפיקו בת מצווה מהסרטים, השלב ה – 3: תבחרו די ג'יי מומלץ

אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, נכון? אם כך, עליכם לערוך בירור מעמיק ולהגיע אל די ג‘יי לבת מצווה. שימו לב שאתם לא בוחרים בדי ג'יי אקראי, אלא בודקים פרטים אודותיו ומבררים שאכן יש לו ניסיון עם ילדות בגילאי 12.

תקליטן מומלץ

כך תפיקו בת מצווה מהסרטים, השלב ה – 4: תדאגו למפעיל מצחיק

הכותרת שלעיל נכתבה לאחר שבדקנו את הנושא באופן מעמיק. גילינו שילדות בגיל 12 רוצות להגיע לאירוע מצחיק. מסתבר שזה טרנד שכזה שגורם להורים רבים לבחור בסטנדאפיסטים או מפעילים אחרים שמעבירים מופע משעשע במיוחד. בחירה במפעיל מצחיק "תסגור את הפינה" ותאפשר לכם להיות בטוחים שהפקתם אירוע מושלם.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרך הנכונה להפקה של אירוע בת מצווה מהסרטים. עכשיו אתם יודעים איך אנחנו עשינו זאת, כך שנותר לכם רק ליישם את 4 השלבים שצוינו לעיל. נאחל לכם שתעשו זאת בדרך הנכונה ושיהיה מזל טוב!

בת מצוה

מה היה לנו עד עכשיו?
בת מצוה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: