לא נפסיק לקפוץ: סקירה על המתנפחים החדשים שמתאימים לכל גיל

מתקנים מתנפחים הם אטרקציה מעולה לאירועים מסוגים שונים ולילדים בטווח רחב של גילים. מתנפחים יכולים להיות התוספת המושלמת לאירוע שלכם, ולכן הכנו לכם סקירה אודות מתקנים מתנפחים מסוגים שונים, שיכולים להתאים לקשת רחבה של גילים ואירועים. 

 

לאיזה אירועים אפשר להזמין מתקנים מתנפחים?

מתקנים מתנפחים מזמנים פעילות מצוינת לאירועים מסוגים שונים ולילדים מגיל קטן מאוד ועד לגיל ההתבגרות. האירועים שכדאי להזמין אליהם מתקנים מתנפחים הם מגוונים, החל מימי הולדת של ילדים בגילים שונים ועד לאירועי בת מצווה. בכל אחד מאירועים אלה מתנפחים להשכרה יכולים להיות אטרקציה מעולה ומהנה עבור המוזמנים.

חשוב לדעת שלא כל מתקן מתנפח מתאים לכל גיל, לכן חשוב להזמין את המתנפחים הנכונים לאירוע שלכם, כאלה שיתאימו לאורחים ויאפשרו להם ליהנות בצורה מקסימלית מהאירוע כולו. בפסקאות הבאות תמצאו סקירה קצרה על מתקנים מתנפחים לשלוש שכבות גיל שונות.

 

מתקנים מתנפחים לגיל הרך ומעט מעבר

ילדים מגיל שנה וחצי בערך יכולים ליהנות ממתקנים מתנפחים. ילדים בגיל זה עדיין לא שולטים בגופם בצורה מלאה ולכן יש לדאוג להם לסביבה בטוחה במיוחד. מסיבה זאת, המתקנים שמתאימים לגילאים אלה, הם מתקנים קטנים יותר ועם פחות מכשולים ומשטחים שמאפשרים קפיצה לגובה.

אפשרות תמרון פשוטה וקרקע יציבה – אלו שני תנאי בסיס חשובים מאוד בגילים אלה, ויש לשים לכך לב בעת ההזמנה. בגילים מעט יותר מבוגרים של 3.5-5, הילדים כבר יכולים להתמודד עם מתקנים מעט יותר מורכבים, כמו טירות מתנפחות פשוטות ואפילו מגלשות קטנות.

 

מתקנים מתנפחים לגילאים 5-10

גילאים 5-10 הם כנראה המתאימים ביותר למתקנים מתנפחים. בגילים אלה הילדים כבר שולטים על הפעילות המוטורית שלהם בצורה מלאה, ובנוסף לכך הם נהנים מפעילות גופנית משותפת וממשחקי ילדים. ישנם מתקנים מתנפחים שמתאימים לגיל זה כמו טירות מתנפחות, מגלשות, מתקנים מים מתנפחים ועוד.

חשוב לשים לב לכך שילדים בגיל 5-6 יכולים להתמודד עם המתקנים הפשוטים יותר, ואילו ילדים בגיל 9-10 זקוקים למתקנים המתקדמים יותר.

 

מתקנים מתנפחים לנערים מתבגרים

גיל ההתבגרות המוקדם גם הוא שלב שמתאים למתקנים מתנפחים מסוגים מסוימים. נערים בגיל 10-13 כבר לא מתעניינים בטירות מתנפחות וגם לא במגלשות. בגיל זה מומלץ להזמין מתקנים כמו מגרש כדורסל מתנפח, מתקן להיאבקות סומו, מסלולי וויפאוט וכדומה. מתקנים אלה מאפשרים לבני הנוער להתחרות אחד בשני ולבצע אתגרים שמותאמים לרמה שלהם.

 

איך להזמין את המתנפחים הכי טובים לאירוע שלכם?

כשמזמינים מתקנים מתנפחים לאירוע שלכם, חשוב להתאים את סוג המתקנים לגיל הילדים כפי שפירטנו בפסקאות הקודמות. בנוסף לכך, חשוב לבחור את החברה הנכונה. כדאי לבחור חברה שמספקת מתקנים מתנפחים מסוגים שונים ומאפשרת לכם לשלב ביניהם בצורה חופשית ככל האפשר. כמו כן, אם יש לכם המלצות על חברת השכרת מתנפחים מחברים, כדאי להשתמש בה.

מתנפחים להשכרה

מה היה לנו עד עכשיו?
מתנפחים להשכרה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
איך להפיק אירוע חוץ מהאגדות
אירועים ואטרקציות
איך להפיק אירוע חוץ מהאגדות?

הפקת אירוע חוץ היא משימה מרתקת ומאתגרת שדורשת תכנון מוקפד, יצירתיות ושמירה על כל פרט קטן. מאירועים עסקיים ועד אירועים פרטיים, יכולת להפוך רעיון למציאות

קרא עוד »