כיצד מתקינים מתקן מים תת כיורי?

כולנו רוצים להנות ממים קרים או חמים בכל רגע נתון. אף אחד לא באמת אוהב שמתקן המים יושב על השיש ותופש מקום רב. היום יש כבר פתרון פשוט לבעיה הזאת. המתקן התת כיורי. מערכת מים מתקדמת שתעלים את בר המים הישן מהמטבח.

 

מהו מתקן מים תת כיורי?

מערכת מים מסוג מתקן תת כיורי הינה מערכת סינון מים המספקת מים חמים וקרים בסקלה רחבה מאד של טמפרטורות, החל מארבע מעלות ועד למים רותחים. המערכת פועלת כך שהמתקן התת כיורי והמערכת שלו יושבים כולם מתחת לכיור כאשר מעל לשיש אנחנו נבחין בברז קטן בנוסף לברז הרגיל. הברז הזה יוכל לספק לנו כאמור מים בכל טמפרטורה והוא מחליף למעשה את המתקן של בר המים שהיה מקובע לשיש ותופס מקום רב.

מתקן מים לכיור

מה הם היתרונות של המתקן התת כיורי?

למערכת המים מסוג מתקן תת כיורי ישנם מספר יתרונות מובנים וברורים אשר מעניקים לו את ייחודיות שלו ואת המקום החשוב במטבח שלכם.

  1. איכות מעל הכל. השימוש במערכת הזאת מבטיח למעשה שתוכלו להנות ממים באיכות גבוהה בכל רגע נתון, חמים או קרים. המערכת מבצעת פעולה של חיסול חיידקים בטמפרטורות גבוהות למים החמים ופעולות סינון ייחודיות למים קרים.
  2. בטיחות. השימוש במערכת התת כיורית מבטיחה לכם שמים חמים לא יוכלו להישפך בשום מקום מלבד הכיור. הברז מקובע ולא ניתן להזיז אותו. לכן אין סכנה שמישהו יפגע ממנו.
  3. אספקה סדירה של מים חמים וקרים בכל רגע נתון לכל מטרה. תרצו להכין קפה, יש. תבקשו מים קרים לשתייה, קיבלתם. צריכים מים פושרים לכל מטרה, יש ועכשיו. נוחות ללא פשרות

 

על מה חייבים להקפיד

התקנת מתקן תת כיורי הינה פעולה הדורשת ידע וציוד טכני ייעודי. כמובן שלא חייבים להיעזר במתקין, אך מומלץ ביותר להסתייע באיש מקצוע לטובת ההתקנה והנה הסבות מדוע.

  • מתקין מקצועי מכיר את המערכת ועובד איתה. לכן השימוש במתקין שכזה היא חשובה להימנע מתקלות עתידיות או אפילו תקלות בעת ההתקנה עצמה.
  • סידור המשטח התת כיורי שאליו תגענה היחידות של טיהור המים. המקום חייב להיות נקי ומסודר על מנת להבטיח את איכות ההתקנה ואת איכות פעולת המכשיר לאורך זמן.
  • חיבור לצינור המים. כמו בכל מערכת לטיהור מים, גם המערכת התת כיורית שמחליפה את מתקן המים המסורתי שעל השיש, חייבת לקבל הזנה של מים. חיבור כזה צריך להיעשות על ידי בעלי מקצוע.

 

סיכום

מתקן תת כיורי הוא פתרון מודרני ונוח לשאלת בר המים כיום. העובדה שאנחנו מפנים את השיש שלנו מהמתקן מסורתי היא נוחה מאד. גם העובדה שכל הטיפול במים מתבצע מעל הכיור יש בו נוחיות גבוהה. המתקן התת כיורי הוא שילוב של צורך ונוחות פשוט כך. מי שכבר משתמש, יודע.

מתקן מים לכיור

מה היה לנו עד עכשיו?
מתקן מים לכיור
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »