מגיל 9-99: חמש פעילויות מגניבות לילדים בכל הגילאים

בכל מבוגר, עמוק בפנים מסתתר ילד. הילד שבתוכנו אוהב לצייר ולהשתובב, לפעול ולשחק.  נחמד יהיה לפרגן לילד הזה את חווית הפעילות מידי פעם. זה יכול להיות בשעה של משחק משותף עם הילדים או הנכדים, או בזמן איכות עם עצמינו ועם חברים. הנה חמש פעילויות מגניבות, הרלוונטיות לילדים בכל הגילאים.

 

לגו – עולם מורכב

המוני חלקיקי לגו מפוזרים סביבנו. מה נרצה להרכיב? כלי רכב, מבנה, דמות, אין זה משנה. הלגו פותח בפנינו את עולם האפשרויות ה(כמעט…) בלתי מוגבלות, נוכל להנדס ולעצב בו כל רעיון שיעלה בדעתכם.

ברחבי העולם קיימים מספר מוזיאונים המציגים מבנים ומוצגים מאלפים, הבנויים מאבני לגו קטנטנות. מה שממחיש את היות הלגו מוצר דו משמעי; אבנים למשחק ילדים, מחד, ואמצעי הנדסי ברמה גבוהה, מאידך. לגו – הבה נוכיח את כישורי הבנייה שלנו.

 

משקיעים בצביעה

מה יותר כיף מלצבוע? פעילות מקסימה, אהובה וזמינה. כיום יודעים כי לצביעה מעלות נוספות מלבד החווייתיות. לצביעה מיוחסות יכולות מרפאות ומשחררות.  אם אנחנו שייכים לילדים המבוגרים יותר, נוכל לתאר לעצמנו שאת הרוגע שהיינו חשים לו היינו נוסעים לים, אנחנו שואבים מפעילות הצביעה.

בכדי לשדרג את הצביעה מומלץ להשתמש בדפי צביעה. לילדים הצעירים – דפים עם איורים קלילים, למבוגרים – דפ צביעת מנדלות ואיורים מורכבים.  הנה דפי צביעה מגוונים ומדליקים לכל הגילאים!

 

פיסול בפלסטלינה

טעות לחשוב שהפלסטלינה מיועדת רק לילדים צעירים. הפלסטלינה הינה חומר אומנותי ייחודי המתאים לכולם. מובן שכל אחד מאיתנו יפיק יצירות שונות, בהתאם לגילו ויכולותיו המוטוריות. חומר הפלסטלינה רך ונעים. אפילו אם לא התיישבתם לשעת יצירה, אלא רק הילדים הצעירים עוסקים בה, נחמד יהיה לבקש מהם פיסת פלסטלינה בשביל לשחק איתה בידיים. הפיסול גם הוא סוג של תרפיה.

 

אפיית עוגיות

פעילות מהנה וטעימה. עבור הילדים הצעירים ניתן להכין את בצק העוגיות מבעוד מועד, ולהשאיר עבורם רק את יצירת העוגיות. אם ברצוננו למקסם את החוויה נוכל לרכוש קורצני עוגיות בשלל צורות מעניינות.

 

תכשיטים וחרוזים

אם אתם אוהבים דייקנות ועבודה סבלנית יצירת התכשיטים נולדה עבורכם. בפעילות הזו, כלל לא קשה להגיע לתוצרים מרהיבים. ניתן לרכוש חרוזים בכל הגוונים, הגדלים והסוגים. בעידן שלנו קיימות גם ערכות מוכנות להכנת תכשיט. בנוסף, יש לדאוג לחוט עליו נשחיל את החרוזים.

 

מה אפשר ליצור מחרוזים וחוט?

הנה כמה רעיונות, תוכלו להוסיף עוד כיד היצירתיות המבורכת: שרשרת, צמיד, עגילים, מובייל לחדר, מובייל לרכב, מחזיק למוצץ קישוט לשער ומחזיק לטלפון. ישנן שיטות השחלה מגוונות, ואינסוף אפשרויות ליצירה אישית נהדרת. עצם החריזה מעניקה לנו שעה של התחברות לעצמנו וביטוי לטעם האישי שלנו.

 

לסיכום, לא צריך הרבה כדי לספק לילד שבתוכנו את מאווייו הכמוסים

רק נפרגן לו פעילויות, יצירה ומשחק והוא יהיה מאושר. חמישה רעיונות טובים לפעילויות מגיל 9-99.

פעילויות לילדים

מה היה לנו עד עכשיו?
פעילויות לילדים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »