מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו שמנוגד למדע בשיטת הטיפול הזה, דווקא הקוואנטום הילינג הגיע והראה לנו כיצד ההילינג משתלב בתחום המורכב ביותר בעולם המדעי. אנחנו כאן כדי לספר לכם הכל על קוואנטום הילינג.

 

פיזיקת הקוונטים

עוד לפני שנדבר על חניכה עם אומנות אבודה, חשוב להבין בקצרה מה בדיוק התפקיד של הקוונאטום. לפני כמאה שנה בערך הפיזיקאים הבינו שמה שהם חשבו על העולם הוא לא נכון. ההבנה הזו הייתה ראשיתה של תורה שנקראת פיזיקת הקוונטים או מכניקת הקוונטים ששינתה את כל מה שאנחנו חשובים על החומר וההתנהגות שלו.

אם בעבר המחשבה הייתה שלחומר יכול להיות רק מצב אחמד בכל זמן, מכניקת הקוונטים שינתה את התפיסה הזו והגדירה מצב חדש שבו יכולות להיות משולבות בחומר אחד שתי התנהגויות בו זמנית. איך כל זה קשור להילינג? מיד תבינו.

פיזיקה קוונטית

 

הילינג

הילינג היא שיטת ריפוי שבה אנחנו משתמשים באנרגיה. היכולת להעביר אנרגיה בהשראה, בדיבור או במגע מאפשרת לנו גם לרפא אנשים. הילינג עוזר לאנשים לצאת ממצבים מורכבים ויש מי שזה גם עזר לו להירפא ממחלות שונות. מכל מקום, חשוב להבין מה בדיוק הקשר שיש בין הקוונטים לבין הילינג.

 

קוואנטום הילינג

בהילינג אנחנו למעשה נותנים מקום רב לעובדה שהעולם שלנו מלא באנרגיות. האנרגיות הללו יכולות לבוא לידי ביטוי בצלילים, צבעים או אפילו במרחבים שונים, אך אין ספק שאותן אנרגיות יכולות להשפיע עלינו ואנחנו יכולים להשפיע עליהן. כל מה שאנחנו עושים בהילינג זה פשוט למצוא את שביל הזהב שיאפשר לנו לנצל את כל אותן אנרגיות לטובת הצרכים שלנו.

אם בעבר הפיזיקאים חשבו שההתנהגות של החומר וממילא גם של האנרגיה היא דבר קבוע, כיום כולם מבינים שזה הרבה יותר מורכב ואפשר להתבונן על האנרגיות והחומרים מכמה כיוונים. הגילויים של המדע גם מאפשרים לנו להבין את ההילינג בצורה טובה יותר, ולא כפי שחשבו בעבר שמדובר על מאגיה בלבד.

מַרפֵּא

 

על מה חשוב להקפיד

אם אתם רוצים לקבל טיפול של הילינג קוונאטום או סתם לצורך ידע בתחום, חשוב לקבל אותו ממקור אמין. מדובר על תחום יחסית חדש, ואין הרבה מידע בנושא. עליכם למצוא מנטור מקצועי שמכיר את התחום לעומקו כדי שהוא יוכל להעביר את כל המידע החשוב בנושא הקוונאטום הילינג גם אליכם.

 

לסיכום

קוונאטום הילינג היא שיטה שמשלבת בין עולם ההילינג המסורתי לבין הגילוי המדעי המרעיש של תחילת המאה ה19 בנוגע למכניקת הקוונטים. ההבנה שלחומר יכולה להיות יותר מצורת התנהגות אחת שינתה את העולם, אולם לנו בתור מי שלוקחים חלק בקוונאטום הילינג היא מאפשרת להבין טוב יותר איך לנצל את האנרגיה שיש בעולם לטובת הצרכים שלנו.

שים לב

מה היה לנו עד עכשיו?
ריפוי קוונטי
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: