חוץ מתמונות – אילו מזכרות שוות אפשר להביא לאירוע שלכם

אם יש לכם אירוע בקרוב, אחד הדברים הכי חשובים הוא לדאוג לכך שהאירוע יהיה בלתי נשכח. החל מבחירת המקום, דרך האוכל וכמובן אופי האירוע עצמו, כל אלו אמורים לאפשר לכם להציג לאורחים שלכם אירוע שאותו הם לא יוכלו לשכוח הרבה מאוד זמן. עם זאת, האמצעי היעיל ביותר לכך שהם לא ישכחו את האירוע הוא פשוט להעניק להם מזכרת מיוחדת ממנו. 

 

מזכרות לאירועים

מזכרות לאירועים מיועדות בדיוק כדי שהאירוע לא יישכח. בכל אירוע, המאמץ הכי גדול שלנו הוא להשאיר את האורחים עם טעם של עוד, ולא לגרום לכך שביום למחרת הם כבר לא יזכרו מה בדיוק היה באירוע. מזכרת לאירוע לא חייבת להיות דבר יקר, אולם היא צריכה להיות כזו שנשארת עם האורחים גם הרבה אחרי שהאירוע ייגמר ומאפשרת להם להעלות זיכרונות מאירוע בלתי נשכח.

מזכרות לאירועים

ברכון מפואר

המזכרת הראשונה שעליה אנחנו יכולים להמליץ לכם היא ברכון מפואר. הברכון מכיל את סדר ברכת המזון לכל העדות, זמירות שבת וכל מה שנאמר סביב שולחן השבת. ברכון בתור מזכרת מאירוע יאפשר לאורחים שלכם להיזכר בכל שבת באירוע שלכם. מדובר על פריט שימושי שנמצא על כל שולחן שבת בכל בית יהודי, וכל מה שנשאר לכם זה רק לבחור את הברכון המתאים לאירוע שלכם.

 

סדר הבדלה

בדיוק כמו ברכון, גם הבדלה היא טקס שנערך בכל שבוע, כך שסדר הבדלה מודפס בצורה מהודרת יוכל להוות מזכרת נהדרת מהאירוע שלכם. שימו לב שבהבדלה יש הבדלים בין הנוסחים השונים, כך שכדאי לדאוג לסדר הבדלה שמתאים לכל העדות. בסדר הבדל אין רק את ההבדלה עצמה אלא גם שירים נוספים שאותם נהוג לשיר לפני ההבדלה, אחריה ובמהלך סעודת מלווה מלכה במוצאי שבת.

 

פיטום הקטורת

פיטום הקטורת הוא נוסח תפילה שיש סגולות רבות שמיוחסות לאמירה שלו. בניגוד לשתי המזכרות הקודמות, פיטום הקטורת אפשר לומר בכל רגע ביום כך שמדובר על מזכרת נהדרת.

 

מחזיק מפתחות תפילת הדרך

האפשרות האחרונה היא כזו שבתור מזכרת הולכת ללוות את האורחים שלכם לכל מקום. בניגוד למזכרות הקודמות שמכילות טקסטים קדושים, כאן יש לנו את תפילת הדרך שאותה אומרים בכל פעם לפני שיוצאים לדרך. מחזיק מפתחות כזה הוא פריט נוח שכל אחד צריך בכל מקרה, רק שכאן יחד עם מחזיק המפתחות גם תהיה לכם תפילת הדרך כדי שתוכלו לומר אותה בזמן המתאים.

 

לסיכום

אם אתם עושים אירוע בקרוב, אחד הדברים הכי חשובים הוא לדאוג למזכרת מתאימה ממנו. המטרה של המזכרת היא לגרום לכך שהאירוע לא יישכח ברגע שהוא מסתיים אלא ילווה את האורחים גם הרבה אחר כך. כאן קיבלתם סקירה על מספר מזכרות שמתאימות לכל אירוע, וכל מה שנותר לכם זה רק לבחור את המזכרת הכי מתאימה מבניהן.

פיטום הקטורת

מה היה לנו עד עכשיו?
מזכרות לאירועים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »