נפגשים לדרינק? 5 מקומות מומלצים במרכז

רוצים לצאת לערב קליל עם חברים ולא בטוחים לאן? בדיוק בשביל זה נולד המדריך הבא. נפרט כאן בקצרה איך למצוא מקום טוב לערב שתייה קליל, ונציג בפניכם 5 מקומות במרכז מסוגים שונים שמומלץ לצאת אליהם לדרינק ואולי ליותר. 

 

ברים או מסעדות במרכז, איך למצוא מקום טוב?

מסעדות וברים רבים באזור המרכז רוצים שתגיעו דווקא אליהם. לכן, עליכם לבחור את המקום שיעניק לכם את החוויה הטובה ביותר. בכדי לעשות זאת ראשית יש לחפש במנוע חיפוש או באפליקציה ייעודית את סוג המקום ואת העיר בהם תרצו לבלות, לדוגמה: בר בראשון לציון או מסעדה בפתח תקווה.

לאחר מכן, חפשו ביקורות מקצועיות, ביקורות של סועדים וכתבות על המסעדה. חשוב לשים לב כי גם ברשתות החברתיות קיימים מנועי חיפוש וניתן לעשות בהם שימוש בכדי למצוא מידע על ברים ומסעדות. בנוסף לכך, כדאי לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שכבר היו במקום ומכירים את האוכל, השתייה והשירות בצורה טובה. אין לכם רעיון לסוג המקום שאליו אתם רוצים לצאת? הנה 5 מקומות מומלצים.

 

בר וויסקי

ברי וויסקי הוא קונספט פשוט מאוד של מקום בילוי. בר מהסוג הזה מתמחה במשקה אחד בלבד והוא כמובן וויסקי. בברים מסוג זה תוכלו למצוא מאות סוגים של המשקה היוקרתי. בנוסף לכך העובדים במקומות אלה מכירים את עולם הוויסקי בצורה טובה, ויכולים גם לספק הסברים על המשקה ועל תהליך הכנתו.

 

בר בירה

ברי בירה הם קונספט שהגיע לישראל ממדינות שונות באירופה. הרעיון המרכזי הוא שבירה היא משקה קל, אפשר לשתות ממנה לאורך זמן ובלי להשתכר יתר על המידה. לכן בר שיש בו סוגים רבים של בירה הוא אידיאלי לערב של שתייה עם חברים, בלי לסיים אותו עם כאבי ראש ובחילה. ברי בירה איכותיים מציעים עשרות רבות של סוגי בירה בחבית ובבקבוקים אישיים.

 

בר קוקטיילים

בר קוקטיילים הוא בדרך כלל בר שיש לו גם רעיון קולינרי מאחוריו. בר קוקטיילים, הוא בר שמתמחה בהגשת משקאות אלכוהולים מעורבבים, שפותחו על ידי הצוות המקצועי של המקום, והם כוללים רכיבים מיוחדים ותהליכים לא מוכרים להכנת המשקה. מקומות אלה מומלצים במיוחד למי שיש לו חך הרפתקני ורצון לנסות דברים חדשים.

 

קונספט בר

קונספט בר הוא לדוגמה בר בסגנון הוואי או בר שמעוצב כמו חוף ים. בברים מסוג זה, העניין הוא נושא מרכזי שסביבו מרוכזים כל המשקאות, המנות העיצוב ואפילו התלבושות של הצוות. בר מסוג זה מתאים למי שרוצה ערב כיפי ומשוחרר.

 

מסעדות עם התמחות באלכוהול

חוץ מברים מסוגים שונים, ישנן גם מסעדות שכדאי לעצור בהן לדרינק. אלה מסעדות שמתחמות באלכוהול במקביל להתמחות באוכל. במסעדות אלה יש בדרך כלל ברמן מקצועי ומומחה, והוא אחראי למגוון שמוצע ולקוקטיילים הייחודיים שאפשר למצוא במסעדה.

בר בראשון לציון

מה היה לנו עד עכשיו?
בר בראשון לציון
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »