צילומי משפחה בטבע

ישראל היא מדינה עם אקלים שמאפשר לצאת להצטלם בטבע כמעט כל יום וכל השנה. עם זאת, משפחה שרוצה לתעד את עצמה בצורה כזו וגם לקבל מזכרת איכותית לכל החיים חייבת לוודא שהיא עושה את זה כמו שצריך. אז מה הפתרון? יצירת קשר עם צלם מקצוע שמכיר את התחום ובקיא בו

צילום בחיק הטבע משנה לחלוטין את האופי ואת האווירה של התמונה. מהרגע שבו יוצאים אל חיק הטבע כדי להצטלם, מרוויחים ערך מוסף. הערך המוסף הזה יכול לבוא לידי ביטוי בין היתר ברקע של התמונה, באלמנטים שבולטים בה וכמובן גם בתאורה. כל זה הוא חלק בלתי נפרד מהתכונות של צילומים בחיק הטבע וגם מה שמסביר את סוד ההצלחה שלהם.

על רקע האמור לעיל, אפשר להבין גם מדוע הורים לילדים ובעלי משפחות מעדיפים להצטלם בטבע. ספציפית במדינה כמו ישראל, ניתן להצטלם בחוף ים או בשמורות טבע פחות או יותר כל יום ולכל אורך השנה. עם זאת, גם צריך לדעת איך לעשות את זה.

 

כך מצלמים משפחה בטבע

הדרך הכי טובה להשיג תמונות של צילומי משפחה בטבע היא להזמין צלם מקצועי. נכון שעולה כסף לצלם ככה את התמונות, אבל התוצאות הן הרבה יותר טובות. כאשר התוצאות טובות, התמונה הופכת למזכרת שמלווה את בני המשפחה גם הרבה אחרי שיום הצילומים מסתיים.

חוץ מזה, יש צורך ברמה מסוימת של מקצועיות וניסיון על מנת לצלם משפחה בטבע. לא מספיק למשל לשלוף את הנייד מהכיס או להשתמש באפליקציות ייעודיות, כי הרבה תלוי בידע שאיתו מגיעים אל השטח.

 

טיפים לקראת צילומי משפחה בטבע

התוצאה של צילומי משפחה בטבע תלויה בתאורה. בשביל להשיג תמונות טובות, צריך להגיע עם צלם מיומן שיודע איפה להציב את המצלמה, באיזה עדשה להשתמש ומתי ללחוץ על הכפתור. כמו כן, התפקיד של הצלם הוא לעודד את המשפחה לבצע תנועות שיחמיאו לתוצאה הסופית ויתכתבו עם הצרכים שלהם.

טיפ אחר ולא פחות חשוב הוא להביא בחשבון את ההשפעה של שעות היום על התמונות ועל הצילום. בשביל שהחוויה תהיה נעימה והתמונות איכותיות, כדאי להתייעץ עם צלם מקצועי ולברר לגבי הבדלים בין שעות הבוקר, הצהריים והערב.

 

מה עושים עם צילומי משפחה?

האמת היא שצילומי משפחה בחיק הטבע הם רק חלק מתהליך ארוך יותר. אם המטרה היא להפוך את התמונות למזכרת, ניתן למשל למסגר אותן ולתלות ברחבי הבית. אפשרות אחרת היא להדפיס את התמונות על גבי קאפות או קנבס, מה גם שתמיד יש את האופציה של הפקת תמונות כדי לשלב אותן בתוך אלבום ייעודי.

לסיכום, צילומי משפחה בטבע מגלמים בתוכם יתרונות רבים. אבל כדי להפיק אותם, צריך לדאוג שהצילום יתבצע בצורה מקצועית על ידי מי שמתמחה בכך.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »