צילומי תדמית

כל עסק יציב ומתקדם צריך לחשוב על הנראות החזותית והאינטרנטית שלו. המיתוג האישי של כל חברה הוא נכס חשוב לביצועים הכוללים של העסק ולפיתוחו.

מתברר שלא הרבה חברות מציגות באתר שלהן צילומי תדמית טובים של ההנהלה והצוות, וחשוב להבין כי תמונות באיכות ירודה יכולות להרתיע את לקוחות פוטנציאליים חדשים. העסק שלך מקבל רק הזדמנות אחת לרושם הראשוני, ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה כמה שיותר טוב.

חשוב להגדיר מי אתה ומה אתה עושה, מי העובדים שלך ומה התפקידים שלהם; זה יעזור לאנשים לתפוס את העסק בצורה נכונה ולסמוך עליך. זו הסיבה שאתה צריך לשקול לקחת שירות של צילומי תדמית.

 

מדוע כדאי לשכור שירות צילומי תדמית?

נראה מקצועי ואמין

הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לייצר צילומי תדמית איכותיים של ההנהלה שלך היא שאתה רוצה שהעסק ייראה מקצועי ואמין. אנשים נמנעים מלעשות עסקים עם חברות שנראות "חסרות פנים" ושיש להן רק שירותי לקוחות דיגיטליים.

אל תפגע בתדמית המקצועית שלך עם תמונות חובבניות. חסוך לעצמך כסף והחמרה במוניטין החברה בטווח הארוך על ידי צילומים מקצועיים כבר בפעם הראשונה.

אם תשכור צלם מקצועי עבור צילומי תדמית, תוכל להשתמש בתמונות אלה לאתר העסק שלך – שם כל אחד יוכל לגשת ולראות את עובדי החברה ולקבל מושג על זהות המותג שלך. הלקוחות יוכלו להבין איזה סוג של אנשים עובדים בעסק, וזה ימשוך אותם אליה.

 

רשת חברתית עסקית

מקום נוסף בו צילומי תדמית יכולים להועיל מאוד הוא הרשת החברתית העסקית הגדולה ביותר – לינקדאין. בצמיחה עם השנים, לינקדאין הגיעה לשיאה והיא פורחת כרגע – ומציעה לא רק קשרים בין עובדים למעסיקים אלא גם יוצרת מרחב לחיפוש ומציאת עבודה.

לפיכך, לתצלומים שאתה וההנהלה שלך תספקו לחשבונות הלינקדאין יש חשיבות גבוהה ולא סתם העלאת תמונה זה הדבר הראשון שהאתר מבקש ממך לעשות לאחר ההרשמה.

תמונת הפרופיל של כל אדם מוצגת כל הזמן – בתגובות, בפוסטים, בפרופיל ובפיד, אנשים יראו את תמונת הפרופיל שוב ושוב. הפלטפורמה הבינלאומית של 330 מיליון משתמשים היא כלי חיוני מאוד לעסקים יציבים בימינו. פלטפורמת רשת זו מאפשרת ליצור קשרים בין עסקים והאופן בו אתה מייצג את עצמך ויזואלית בה, מהווה כמעין קורות חיים.

 

חשוב להיות מעודכן

בעוד שצילום תדמית טוב יכול להביא לך יתרונות רבים, תמונה גרועה יכולה להביא לאפקטים הפוכים. צילומי תדמית מפוקסלים מראים שהעסק שלך אינו מעודכן טכנולוגית, כמו כן שהוא מאוד לא מקצועי ויתרה מכך, הלקוח צפוי לקבוע בבירור כי אינך שם לב לפרטים.

אם, לעומת זאת, יוחלט כי כל עובד יבחר את התמונה המועדפת עליו, בסופו של דבר תישאר עם תמונות משפחתיות, רקע מוזר או תמונות סלפי. לכן, מומלץ להביא צלם עם התמחות של צילומי תדמית שיספק לך תמונות מעולות.

מה היה לנו עד עכשיו?
כוכבים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
עובדים
צלם לאירועים עסקיים
צלם ליום גיבוש בחברה

מתלבטים האם להביא צלם ליום גיבוש בחברה? אל תהססו ועשו זאת! ישנן מספר סיבות מדוע צילום אירועי חברה חיוני. נפרט כאן כמה מהסיבות העיקריות מדוע

קרא עוד »
אנשים בחליפות
צלם לאירועים עסקיים
צלם לאירועי חברה

אם אתם מתכננים אירוע גדול, אחד הדברים העיקריים שכדאי לכם לחשוב עליהם זה צילום האירוע. אם אתם אחראיים לתכנן אירוע שלם, אתם תרצו שיישארו מזכרות

קרא עוד »
כוסות שמפניה
צלם לאירועים עסקיים
צלם לכנסים

אירועי חברה, ערבי גיוס כספים ומפגשים אחרים דורשים הרבה תכנון, הכנה ועבודה. עם כל כך הרבה חלקים לתאם ביניהם, ניתן להבין מדוע לעיתים קרובות מתעלמים

קרא עוד »