3 דברים שחובה שיהיו בכל אירוע!

איזה כיף זה מסיבות, איזה כיף זה כשיש תרוץ לחגיגה, איזה כיף זה אירועים! אבל יש שלושה דברים שבלעדיהם אין אף אירוע שלם: הקישוטים, הפינוקים וכמובן החוגגים. אולי תגידו, אבל יש מסיבות בלי אוכל או בלי מוזיקה או בלי ריקודים ושמחה, ועל זה התשובה היא: מסיבה כזאת היא לא כיף. אז קבלו את שלושת המרכיבים המנצחים להצלחת אירוע. 

 

קישוטים

אפשר לקשט אירוע בסרטים, דגלים, פרחים, תמונות ופוסטרים, בלונים לבת מצווה או לכל אירוע שהוא,  אביזרים צבעוניים כמו משרוקיות ומחרוזות, תחפושות ומשקפיים מיוחדים ,וכובעים וצפצפות. אפשר גם ללכת על קישוטים שכולם נסובים סביב נושא מסוים ושביחד הם יוצרים סוג של תפאורה מיוחדת שמשווה לאירוע כולו אווירה מן הסוג שאותו אנו מבקשים לשוות לה.

תמה לדוגמא: חיקוי של סט צילומים של סרטים מז'אנר מסוים, או אווירה כפרית, או המערב הפרוע, או קומדיית מצבים סלפסטיק. אפשר כמובן גם ללכת על קו יותר קלאסי, רציני ושקול של קישוטים כמו סידורי פרחים, עציצי תבלין, נרות מעוצבי וכו'.

זה בהחלט יכול להתאים מאוד למסיבה עם קולגות מהעבודה או עם הדודות המבוגרות שלא ראיתם מזה שנים. כך או אחרת, קישוטים מוסיפים לאירוע הרבה מאוד אווירה, צבעוניות, שמחה, והם גם מעידים שהשקעתם מחשבה וכסף כדי להנעים את זמנם של האורחים.

מִקרֶה

פינוקים

פינוקים יכולים להיות ממגוון סגנונות – זה כמעט חסר גבולות או מגבלות. הכי קל לחשוב על דוגמאות מן הסוג האכיל – דהיינו ממתקים למיניהם, חטיפים בשלל טעמים או צורות, אולי כאלה עם איזה טוויסט מבדח במיוחד או נוסטלגי.

נניח, הייתם מחלקים קרמבו בחנוכת בית? או בהרמת כוסית של המשרד לכבוד השנה החדשה? כי אם לא אז אולי באמת כדאי שתתחילו לשקול את זה בחיוב, כי זה מזכיר לנו את הילדות שלנו, כשהיינו משוחררים וחסרי דאגות ועליזים, בדיוק כמו מצב הרוח שהיינו מעוניינים להיות בו במסיבה, למשל… או צעצועים מגניבים, משחקים שכיף לנו להשתעשע בהם ולהשתטות.

 

חוגגים

זהו ככל הנראה המרכיב הקריטי ביותר באירוע. מי שייסחפו יחד איתנו עם האווירה הקלילה והמהנה, מי שיצטרפו לריקודים גם אם זה שיר שהם לא שמעו מעולם בחייהם אבל יש לו קצב מדבק ורקיד, מי שגם הם – בדיוק כמונו אנחנו – בראש טוב ושמח ונדבקים בהנאה ובשמחה שלנו ומדביקים אותנו בה בחזרה בתגובות המשקפות שלהם.

דוגמא מצוינת היא אלה שיופיעו ראשונים ברחבה מיד כשמתחיל להתנגן ברמקולים שיר טוב, אלה שיקפצו הכי גבוה עם התגברות קצב הביטים, אלה שישירו את כל המילים ויותר חזק מהרמקולים, אלה שיסובבו אותנו לאורך כל מהלכו של האירוע ויִשְׂמחו וְישַׂמחו עד בלי די.

 

לסיכום

כשהאנשים הנכונים איתנו, כשיש פינוקים, כשהכל מקושט ויפה – הכיף וההנאה מובטחים תמיד!

מִקרֶה

מה היה לנו עד עכשיו?
מִקרֶה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »