4 רהיטים שיגרמו לבית שלכם להיות פוטוגני

מכירים את הבתים הפוטוגניים האלו, מצטלמים טוב, נראים יפה. הבתים הללו הם לא בהכרח מושקעים יותר אבל יש בהם אלמנטים ורהיטים שהופכים אותם לפוטגנים ונראים יותר. אם תתעמקו יותר תשימו לב שבדרך כלל מדובר ברהיטים מסוימים שמשדרגים את המראה של הבית. במאמר הבא הבאנו לכם דוגמאות לכמה רהיטים שיהפכו את הבית שלכם לפוטוגני ונעים יותר.

 

מה המאפיינים של ריהוט משלים לבית

לפני שנביא את הדוגמאות של הריהוט שיהפוך את הבית שלכם לפוטוגני נמנה מספר מאפיינים. כך תוכלו להבין לבד אלו רהיטים כדאי לכם לרכוש. נתחיל בזה שמדובר ברהיטים שמוסיפים המון אוורה. דבר נוסף הוא שלא מדובר על רהיטים בסיסיים שיש בכל בית אלא משהו קצת מעבר כמו כורסא, ספסל לאמבטיה, ארגז אחסון ועוד. הרהיטים הללו מוסיפים אופי עיצובי ויחודי לבית וגורמים לו להיות פוטוגני מאוד.

 

שולחן סלון עגול נמוך

אחד הרהיטים המשלימים הנפוצים הוא שולחן סלון עגול. שולחן כזה מוסיף המון אווירה לבית ומה שחמוד בו שהוא יתאים גם לבית שמעוצב בסגנון מודרני, גם לעיצוב אריסטוקרטי וגם לבית בעיצוב כפרי. כמובן שצריך להתאים את השולחן לסגנון של הבית. שולחן סלון עגול הוא ממש לא רהיט שנמצא בכל בית אבל בבתים שהוא כן נמצא הוא מוסיף המון אווירה וכמובן הוא גם שימושי.

 

ספסל לאמבטיה

ספסל לאמבטיה הוא רהיט פחות מוכר אך הוא מוסיף המון אווירה. קיימים דגמים שונים של ספסלי אמבטיה שישלימו את העיצוב באופן מושלם. ספסל אמבטיה הוא גם שימושי ונוח מאוד. שיהיה איפה להניח את הדברים ואם יש מקלחון זה טוב שיש איפה לשבת.

 

מזנון

מזנון הוא רהיט יפהפה חובה בכל בית שרוצה להיראות יפה. המקום של המזנון הוא בחדר המגורים בדרך כלל סלון. מזנון הוא מין שידה רחבה ונמוכה שעליו שמים קישוטים, תמונות, מזכרות לתצוגה. במזנון יש גם ארונות או מגרות לאיחסון מסמכים. המזנון הוא רהיט מרכזי בבית שנותן הרבה אווירה ויופי אך הוא לא מרהיטי החובה.

 

קונסולת כניסה

קונסולת כניסה דומה קצת למזנון אך בכל אופן היא שונה. מדובר ברהיט קטן הרבה יותר שמשמש ליופי בעיקר. לעומת המזנון כן נועד גם לאחסון. בדרך כלל מניחים על הקונסולה עציץ לנוי ופעמים רבות גם את הטלפון הנייח.

 

לסיכום

אם מתחשק לכם להכניס יותר אווירה לבית שלכם ולגרום לו להיות פוטוגני יותר הדרך היא להכניס רהיטים משלימים הביתה. כמובן שהפתרון הזה הוא טוב רק אם יש לכם בלטות פנויות בבית אחרת הריהוט סתם יצור עומס בבית. יש גם רהיטים משלימים שלא תופסים הרבה מקום וכן יכולים להתאים לבית קטן יותר.

מדובר ברהיטים כמו ארגזי אחסון לחדר ילדים ואפילו ספסל אמבטיה מתקפל. צריך רק לבדוק את האפשרויות והכל יכול להתקבל. בהצלחה.

רְהִיטִים

מה היה לנו עד עכשיו?
רְהִיטִים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: