7 טריקים קסמים שאתה יכול ללמוד כדי לבדר את ילדך

לשעשע ולעסוק בילדים יכול לפעמים להיות אתגר. למרבה המזל, לימוד כמה קסמים פשוטים יכולים לשבות את דמיונם ולספק שעות של בידור מהנה. בבלוג זה נשתף שבעה קסמים קלים ומרשימים שתוכלו ללמוד כדי להדהים ולשמח את ילדכם. אז, קח את כובע הקוסם שלך ובואו נתחיל!

 

1. טריק מטבעות נעלמים

אחד מתעלולי הקסם הוותיקים והפופולריים ביותר, טריק המטבעות הנעלם הוא מקום מצוין להתחיל בו. התחל בהנחת מטבע ביד של ילדך, וכשהם סוגרים את האגרוף, החלק את המטבע בדיסקרטיות על האגודל שלך. בהינף יד פשוט, גרם למטבע "להיעלם" על ידי העמדת פנים שאתה מעביר אותו ליד השנייה. כשהם יפתחו את היד שלהם, הם יתפלאו לגלות שהיא נעלמה!

 

2. כרטיס מרחף

הטריק הזה ישאיר את ילדכם מרותק לחלוטין. בחר כרטיס משחק ובקש מהם להחזיק אותו אל הקיר. הניחו את ידכם מתחת לכרטיס והעמידו פנים שאתם מרימים אותו למעלה, כל זאת תוך כדי החלקה בסתר מתחת לאצבעותיהם. הנפת יד מתחת לכרטיס תיצור אשליה שהוא מרחף באוויר, לתדהמת ילדכם.

 

3. מטפחת לשינוי צבע

הפוך מטפחת פשוטה לקשת של צבעים לנגד עיני ילדך. התחילו עם מטפחת לבנה והצמידו בחשאי גומיות קטנות וצבעוניות לפינות התחתונות. כשאתה פותח את המטפחת, הגומיות יופיעו לעין, ויצרו שינוי צבע קסום שישאיר את ילדך ביראת כבוד.

 

4. טריק חבל

טריק החבל הוא אשליה קלאסית שקל ללמוד ומהפנט לצפייה. התחל בחיתוך חבל לשני חלקים לא שווים, הראה אותם בגלוי לילדך. במחווה קסומה פשוטה, נראה שהחבלים משוחזרים בצורה קסומה לאורכם המקורי. הטריק הזה מושלם לילדים שאוהבים פאזלים וישאיר אותם מופתעים מהיכולת הקסומה שלך.

 

5. טריק עיפרון

הוא אשליה מהנה ומפתיעה שתשאיר את ילדכם ביראת כבוד. בעזרת עיפרון פשוט ומעט קסם, אתה יכול לגרום לזה להיראות כאילו העיפרון נעלם ממש לנגד עיניהם. בקר בכתובת https://asael-magic.co.il כדי ללמוד את ההוראות המפורטות לטריק הזה ולוודא שיש לך את כל הכישורים הדרושים כדי לבצע אותו ללא דופי. כשהילד שלך מנסה להצמיד את העיפרון לשניים, אתה מפעיל אותו בסתר כך שחלק אחד ייעלם, ויוצר רגע מדהים של תדהמה. הטריק הזה חייב להביא המון צחוק ותדהמה על פניו של ילדכם, מה שהופך אותו לתוספת מושלמת לרפרטואר הקסמים שלכם.

 

6. ספר צביעה קסום

הפוך ספר צביעה ריק ליצירת מופת צבעונית באמצעות הטריק האינטראקטיבי הזה. התחל עם חוברת צביעה רגילה בשחור לבן והעמיד פנים שאתה צובע את הדפים בטוש בלתי נראה. כשאתה מדפדף בין הדפים, ילדך יתפלא לראות שהציורים התעוררו לחיים באופן מסתורי עם צבעים מרהיבים.

 

7. כוסות וכדורי קסם

טריק קלאסי שלא מצליח להרשים, אשליית הכוסות והכדורים מושלמת לילדים בכל הגילאים. התחל בלהראות לילדך שלוש כוסות ושלושה כדורים קטנים. מניחים כדור מתחת לאחת הכוסות ואז הזיזו את הכוסות וערבבו אותן. ילדכם יתפעל כשינסו לנחש מתחת לאיזו ספל נמצא הכדור, רק כדי לגלות שהוא נעלם באופן מסתורי או הופיע מתחת לספל אחר.

 

סיכום

לימוד כמה קסמים פשוטים היא דרך נפלאה לבדר ולעניין את ילדכם. שבעת הטריקים הללו מספקים נקודת התחלה מצוינת לגילוי עולם הקסם וטיפוח תחושת הפליאה והיצירתיות של ילדכם. זכרו, המפתח לביצוע קסמים הוא תרגול, אז המשיכו לשכלל את כישוריכם ותיהנו מהחיוכים והצחוק שתעלו על פניו של ילדכם עם היכולות הקסומות החדשות שלכם.

קסמים

מה היה לנו עד עכשיו?
קסמים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: