7 סדנאות חדשניות ומקוריות לארגונים שכדאי להכיר

בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים ומקומות עבודה מבינים שכדי לגבש בין העובדים שלהם צריך לארגן סדנאות גיבוש חדשניות ומקוריות, שהרי ללא גיבוש בין העובדים לא יהיה שיתוף פעולה ומוטיבציה מצד העובדים, אבל אילו סדנאות יש? כל המידע לפניכם.

 

סדנת ODT

כל המטרה בסדנה כזאת היא שיתוף הפעולה בין העובדים. כל עובד יצטרך להבין שכדי שהמשחק יצליח הוא חייב לתת את המקסימום שלו להצלחה וכך גם בעבודה, כדי שהחזון של הארגון יתממש חייב שתהיה הצלחה ומוטיבציה משותפת בין העובדים. בונוס נוסף וכיפי בסדנה שכזו זה שהיא מתקיימת בחוץ, כך שהאווירה לגמרי אחרת. סדנאות odt לחברות הן רעיון מעולה לארגון שרוצה לגבש בין העובדים שלו.

 

סדנת תיפוף

סדנת תיפוף תעזור לעובדים להתפרק מהלחץ בעבודה ולשחרר אנרגיות. בסדנת התיפוף העובדים יוכלו לקבל הסבר על כל תוף ומטרתו, איך עובד הקצב והנגינה ובעיקר איך העובדים יוכלו לקיים מופע מלא בכיף ובהנאה בעזרת שיתוף הפעולה שלהם ובעיקר יהנו מסדנת התיפוף.

 

סדנת מאסטר שף

מי לא אוהב אוכל? ובמיוחד אוכל שאנחנו הכנו. בסדנת המאסטר שף העובדים יוכלו להתחלק ל2 קבוצות ולשתף פעולה על מנת להכין אוכל טעים וברמה גבוהה. כדי שהאוכל יצליח שיתוף הפעולה בין העובדים חייב להתקיים, שהרי בלי שיתוף פעולה – לא יהיה אוכל, ולכן סדנת מאסטר שף היא סדנה מומלצת וכיפית לארגונים.

 

סדנת חדר בריחה

מי לא מכיר חדרי בריחה? הם כיפים, מאתגרים ודורשים חשיבה מחוץ לקופסה. כדי לעשות חדר בריחה לארגון הוא יכול להגיע בתוך קופסה. בתוך הקופסה יהיו המון משימות שכדי לעבור אותם נצליח לחשוב ביחד ולשתף פעולה, ככה שסדנת חדר בריחה זוהי פעילות מגבשת וכיפית ביותר.

 

סדנה לחיבור בין אנשים

נניח ואתם ארגון עם המון עובדים חדשים. חשוב לכם מאוד שיהיה גיבוש ביניהם ושהם יכירו אחד את השני. סדנה לחיבור בין אנשים היא הסדנה המתאימה עבורכם, בכך שהיא מקדישה את כל כולה להכרות מעמיקה בין העובדים, בעזרת משחקי הכרות הכוללים פאזלים ובינגו ומגוון פעילויות גיבוש.

 

סדנת לרכישת כלים פרקטיים בעבודה

איזה ארגון לא רוצה שהעובדים שלו ירכשו כלים פרקטיים בעבודה? שידע איך להתנהל בעבודה במצבי לחץ, זמן, שידע להגדיל ראש ושידע לשתף פעולה? בסדנה לרכישת כלים העובדים ילמדו איך לעבוד בצורה הטובה והמוצלחת ביותר, ככה שגם העובדים וגם ההנהלה ירוויחו מהצלחה משותפת ומהנה.

 

סדנת צחוק

מי לא אוהב לצחוק? צחוק זה משחרר ועוזר להוריד לחץ. צחוק יכול לגבש בין העובדים ולהביא המון אנרגיות. סדנת צחוק היא סדנה מומלצת וכיפית לארגונים, במיוחד לארגונים שרוצים שהעובדים שלהם ישחררו קצת לחץ מהעבודה.

 

סדנאות חדשניות ומקוריות

לסיכום, יש מגוון סדנאות כיפיות, חדשניות ומקוריות שכדאי שכל ארגון עובדים יכיר, ככה שצוות העובדים יוכל להכיר, להתגבש ובעיקר להנות.

סדנת מאסטר שף

מה היה לנו עד עכשיו?
סדנת תיפוף
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
ריפוי קוונטי
כללי
מה זה קוואנטום הילינג

העולם של ההילינג זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הגדול שיש לתחום הזה. בעוד שבהתחלה היה אפשר לחשוב שיש משהו

קרא עוד »