איך לבחור צלם לאירוע באולם אירועים?

חוגגים בר מצווה? חתונה? לא יודעים איך לבחור את הצלם המושלם לאירוע שלכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לבחור את הצלם המושלם לאירוע המשמח באולם.

 

בדקו מול אולם האירועים שלכם

בדרך כלל בחירת צלם לאירוע מגיעה אחרי שכבר מצאתם אולם אירועים. בגלל שלאולמות האירועים ניסיון רב, כדאי לבדוק מול מנהלי האולם על מי הם ממליצים. אחרי שניהלו אירועים רבים, הם כבר ידעו להכיר מי הם הצלמים שהלקוחות שלהם היו מרוצים מהם ומי פחות. כך למשל אם בחרתם באחת ההצעות שיש של אולמות אירועים בראשון לציון, תוכלו לשאול את מנהל האולם והוא יוכל לתת לכם רשימה של צלמים מומלצים באזור. יתכן והאולם כבר יודע לעבוד עם צלמים מסוימים אשר כבר מכירים את האולם, וזה יהיה מצוין עבורכם.

 

שאלו חברים ובדקו המלצות

המלצות מטעם בעלי ניסיון עם צלמי אירועים יכול לעזור לכם המון. כשאתם מחפשים צלם, כדאי לבדוק את ההמלצות של הלקוחות הקודמים שלו כך שתדעו האם הוא צלם מומלץ או שיש ממה להיזהר. תוכלו גם לשאול חברים או קרובי משפחה לגבי צלמים שהם לקחו לאירועים שלהם ולשאול עם הניסיון שלהם איתם. נכון שמדובר בחוויה אישית של כל אחד, אבל בסופו של דבר ההמלצה יכולה להכווין אתכם לא מעט בחיפוש אחר הצלם המושלם.

 

השוו מחירים

אחרי שמצאתם כמה אפשרויות של צלמים, כדאי להשוות מחירים בניהם. אירוע יכול לעלות הרבה כסף ולכן כדאי לחשוב טוב איפה תרצו להשקיע את הכסף שלכם ואיפה פחות. צלם אכן שווה השקעה כספית טובה, כך שיהיה תיעוד לאירוע המרגש שלכם ותמונות שתאהבו ותרצו לזכור לתמיד. יחד עם זאת, כדאי לבדוק האם ניתן למצוא צלם טוב לא פחות במחיר משתלם יותר. השוואת מחירים לא רק שתעזור לכם למצוא את הצלם המשתלם יותר, אלא גם אם תרצו להתמקח עם הצלם שאהבתם אבל עולה לכם יותר מידי.

 

הסתכלו על תיק עבודות

לכל צלם יש תיק עבודות ותמונות לדוגמה. כשאתם בוחרים את הצלם לאירוע שלכם כדאי שתבדקו את תיק העבודות שלו ותראו תמונות קודמות שצילם. בדקו האם הצליח להתאים תאורת צילום לתנאי אולמות האירועים בהם צילם, האם הזוויות היו מתאימות, האם הצליח לתפוס כמה שיותר והאם התמונות מוצאות חן בעינכם באופן כללי. לכל צלם יש סגנון צילום משל עצמו וחשוב שתבדקו שאתם מתחברים לסגנון הצילום שלו לפני שאתם בוחרים.

 

צרו קשר

אחרי שווידאתם שאתם אוהבים את סגנון הצילום של הצלם שבחרתם, זה הזמן להרים אליו טלפון. הצלם ילווה אתכם לאורך כל האירוע המרגש שלכם ולכן חשוב שתראו שאתם מרגישים איתו בנוח ושנעים לכם איתו. שיחה ופגישה עם הצלם יהיו הזדמנות גם לבדוק שהוא אכן מתאים לכם, וגם לתאם ציפיות מראש.

כנסו למקום כמו פורטל בריתות ומצאו את האולם שאתם אוהבים.

איש מצלם

מה היה לנו עד עכשיו?
עדשה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »