מתנות לגיוס – 3 רעיונות יצירתיים שיתאימו לכל אחד

גיוס הוא תמיד אירוע מרגש. הוא מהווה ציון דרך משמעותי בחייהם של כל גבר ואישה בישראל.

ישנן אף עדות בישראל שחוגגות את הגיוס בתפילה ובהודיה לאל, כמו ההודים שחוגגים את טקס ה"מלידה".

גיוס מסמל בארץ את המעבר מילדות לבגרות ואת היכולת של המגויס לקחת אחריות ולפעול להגנת המולדת.

 

רעיונות למתנות גיוס

אם יקירכם עומד להתגייס, מן הראוי שתקנו לו מתנה שתישאר עמו לאורך השירות ותזכיר לו אתכם. מחפשים מתנות לגיוס שיציינו באופן הכי טוב את האירוע המשמעותי? ריכזנו עבורכם 3 רעיונות למתנות הכי שוות שאפשר לארגן למגויס הטרי:

 

סט גיוס עם תמונות מודפסות

אם מדובר בבן שלכם שמתגייס, ואתם יודעים שהוא קשור מאוד לבית, יתכן שהמתנה שתתאים ביותר עבורו היא סט של פיצ'יפקעס עם תמונות שלכם איתו. מתנה כזאת עשויה להתאים גם אם מדובר בבת זוגתך שמתגייסת, או בחברת ילדות. הרעיון המרכזי הוא להדפיס תמונות שלכם על כמה שיותר מהדברים בהם המגויס ישתמש ביומיום במהלך שירותו, כך שיוכל להיזכר בכם ולהפיג את געגועיו.

 

  • על מה ניתן להדפיס את התמונות שלנו?

תוכלו להדפיס את תמונתכם על תיק רחצה, על ספל או על בקבוק חם. תוכלו אף להדפיס את התמונה על דיסקית או על מנעול שישמור על החפצים שלו.

 

ערכת ציוד לשטח

אם החייל או החיילת מתגייסים לקרבי, המתנה הכי שווה שתוכלו לתת להם היא ערכת ציוד שיקל עליהם את השהות בשטח.

 

  • איך עושים את זה?

כך, תולו ליצור ערכה, בה תוכלו להכניס פנס, סל כביסה, כירבולית, מימייה, חוגרון, מגבת "פלא" לשטח וכדומה. תוכלו אף להוסיף תמונה שלכם עם החייל, אך מומלץ למסגר אותי על מנת שתשרוד את תנאי השטח. תוכלו למצוא ברחבי האינטרנט מגוון של מסגרות לתמונות פשוטות לשם כך.

 

פינה משרדית צבעונית ונעימה

אם החייל או החיילת עתידים להעביר את מירב שירותם במשרד, חבל שיעבירו את שנות שירותם בפינה משרדית אפורה ומשעממת. ההמלצה שלנו – הביאו להם ערכה של חפצים שעמם ניתן לעצב פינה משרדית נעימה, שתשרה אווירה טובה וצבעונית לכל השירות.

 

  • איך עושים את זה?

תוכלו ליצור ערכה באריזה יפה, בה תשימו תמונות מפותחות של החייל.ת עם כל האנשים החשובים לה שליוו אותה עד ליום הגיוס: תמונות שלה עם המשפחה, עם החברים, עם בן או בת הזוג וכדומה. תוכלו לרכוש חבלים קטנים ואטבים עליהם יהיה אפשר לתלות את התמונות במשרד. ניתן להוסף גם ספל לקפה של הבוקר, עט מעוצב, מעמד שולחני לעטים וכדומה.

 

לסיכום

הגיוס הוא אירוע משמעותי בחייהם של בני ובנות ישראל. על כך חשוב להשקיע מחשבה במתנת גיוס שתתאים ליקיריכם ותסב אושר על ליבם. ריכזנו בשבילכם 3 רעיונות למתנות שלא תוכלו לטעות בהן, שיוכלו להישאר לצד החייל או החיילת לאורך כל שירותם. גיוס קל ונעים!

מארז קטן

 

מה היה לנו עד עכשיו?
לוחם
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »