איך לצלם תמונות עסקיות לסטודיו ליוגה?

סטודיו ליוגה אמנם מתעסק ביוגה אך לא פחות חשובה ההתעסקות בשיווק והבאת לקוחות.

הדרך לשם מתחילה בצילום תמונות עסקיות – איך מצלמים אותן ומה חשוב להדגיש?

תמונות עסקיות יכולות להיות מאוד משמעותיות כשמדובר בפרסום ושיווק, ציר רחב הנע בין תמונה שממש גורמת ללקוח להגיע לסטודיו, לבין תמונה המשדרת חוסר מקצועיות וחשק. על מנת לצלם תמונות איכותיות שבאמת יזמינו לקוחות ריכזנו עבורכם כמה טיפים של אלופים אשר יגרמו לתמונות להיות איכותיות באמת, ולא פחות חשוב – מזמינות.

 

תמונות מזמינות לסטודיו

עוד טרם מצלמים תמונות של תנוחות יוגה, או מציגים את המורים בסטודיו, חשוב קודם כל לתפוס כמה תמונות שיזמינו לסטודיו עצמו ויבדילו אותו מאחרים. המיקוד צריך להיות במה הסטודיו רוצה לשדר ובהתאם לכך לבחור את האור המתאים, התפאורה ואפילו הזווית. סביר כי תרצו להדגיש כי הסטודיו נקי, מואר, מסודר ובאופן כללי מלא בפריטים וחפצים שמשרים אווירה רגועה.

 

תמונות שירשימו את הלקוח

כל מי שמעוניים להגיע לסטודיו ליוגה מחפש מקום שבו המורים יהיו דמויות לחיקוי וישלטו ביוגה בצורה טובה. על כן, תמונות עסקיות לסטודיו צריכות לכלול גם תנוחות ומקטעים של יוגה. עדיף לבחור בתנוחות קלאסיות אשר כולם יכולים להתחבר אליהן, אך גם להפגין יכולות מקצועיות כדי שיהיה רצון להגיע לרמה הזאת בעזרת הסטודיו. הנה כמה דוגמאות:

  1. תנוחות מגניבות
  2. תנוחות מוכרות
  3. חפצים מיוחדים ליוגה
  4. חללים גדולים לתרגול

 

דגש על סטיילינג

אמנם תמונות אווירה עסקיות אמורות לתת תחושה של ספונטניות ורגעים אמיתים של בוימו, אך עם סטודיו מקצועי אפשר להגיע לתמונות כאלה בבימוי מוחלט. כדי לשים דגש על הסטיילינג שיש למצולמים, בגדים שידגישו את הגוף של מי שעושה את היוגה וישתלבו טוב עם הצבעים של הסטודיו ואפילו הצבע של המזרון.

 

תאורה וניגודי צבעים

צילום בתוך סטודיו יכול להיות דבר מאוד חיובי בשל כך שהתנאים מאוד סטטיים, אין זבובים או השפעה של מזג האוויר, אך מצד שני, התאורה יכולה להיות מאוד כנגד הצלם ומושא הצילום. על כן, כדאי מראש לבחון את התאורה בכל מיני שעות ביום על מנת להבין מתי הכי נכון לבצע את הצילום או לחילופין, לבחור באור מלאכותי בלבד. זאת נכון גם בעבור ניגודי ושילובי צבעים אשר עשויים להשפיע מאוד על האווירה שנראית בסטודיו ומה משדרת התמונה.

בסופו של יום, דרך הצילום הכי טובה לתמונות עסקיות היא לעבוד עם מקצוענים כדוגמת סטודיו נגה. קבלת מענה איכותי המציע כל מיני שיטות צילום כך שתבחר השיטה והדרך הטובה ביותר על מנת לשדר ללקוח את האווירה והמצב של הסטודיו כך שיגרום לו לבוא ולהירשם לשיעורים. סביר כי לבד לא בהכרח תבינו במשחקי תאורה וניגוד צבעים, ובדיוק בשביל זה כדאי לשכור מישהו שידע לעשות זאת, ואפילו טוב מאוד.

 

מתיחה

מה היה לנו עד עכשיו?
אישה עושה מדיטציה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »