אילו צילומים הכי חשובים לקידום חשבון הטיקטוק

קידום של חשבון הטיקטוק שלכם יכול להתבצע בקלות, אם רק תדעו איך לבצע אותו נכון. העניין המרכזי והחשוב ביותר בקידום הטיקטוק נוגע דווקא לצילומים. אם טרם שמעתם על הצילומים שחשוב שתבצעו כדי שתוכלו לקדם את החשבון, אתם צריכים לקרוא את השורות הבאות בעיון ולגלות את כל הפרטים שפספסתם. אתם מוכנים? בואו נתחיל.

 

איך ריכזנו עבורכם את המידע על הצילומים בטיקטוק?

רגע לפני שנתחיל, חשוב לנו לציין בפניכם שערכנו תחקיר מעמיק שכלל מפגשים עם כמה אושיות טיקטוק שעזרו לנו להבין איך הם בעצמם קידמו את החשבון שלהם באמצעות הידע שיובא בפניכם בהמשך. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא רק שמדובר פה במידע אמין, אלא גם מידע שעובד ובגדול. לאושיות הטיקטוק שעמם נפגשנו יש לא פחות ממיליון ו-500 אלף עוקבים. כן, מדובר פה באושיות בסדר גודל בינלאומי.

 

צילום מספר 1 שחשוב לקידום חשבון הטיקטוק – צילום סלפי

לא מעט משתמשי טיקטוק נמנעים מלצלם את עצמם לחשבון מסיבות שונות, יש מי שמעדיפים להישאר אנונימיים ולהעלות סרטונים שכוללים אנשים אחרים מלבדם. אבל האמת היא, שהעוקבים שלכם צריכים לראות אתכם. כדי שהם יוכלו להתחבר אליכם ולהמשיך לעקוב אחריכם, הם צריכים לדעת מי אתם ולהכיר אתכם לעומק.

זה לא מספיק לצלם סרטונים של אחרים (טובים כמה שהם יהיו, כן?) כי בסופו של דבר, ללא צילומי סלפי, אתם עלולים לאבד עוקבים ולקבל את ההפך הגמור מקידום החשבון שלכם.

 

צילום מספר 2 שחשוב לקידום חשבון הטיקטוק – צילום עם תאורה

אחד הדברים שממש קשה לנו לראות בטיקטוק זה צילומים לא מקצועיים. כאלו שמבוצעים במקום חשוך שגורם לנו להגביר את בהירות המסך ולתהות אם אולי משהו לא תקין בטלפון שלנו. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עורכים קידום טיקטוק על הצד הטוב ביותר, כזה שיאפשר לכם למשוך קהל יעד חדש, אתם צריכים לערוך צילומים עם תאורה. איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות שימוש בכלים הבאים:

  • רינג תאורה מקצועי
  • פנס חזק
  • תאורה של פנסי רכב

שימו לב, האפשרות ה-2 וה-3 מתאימה למקרה שאתם בתנאי שטח בלבד.

 

צילום מספר 3 שחשוב לקידום חשבון הטיקטוק שלכם  – צילום ליפסינג מדויק

אחד הסרטונים הנפוצים שאפשר למצוא היום בטיקטוק זה צילום ליפסינג. אם אתם מתכננים לערוך צילום שכזה, אתם חייבים לבדוק מול חברים או קרובים שיאמרו לכם את האמת (ולא יפרגנו לכם סתם). ההמלצה היא בעצם לברר מולם מראש שאתם מבצעים את הליפסינג באופן מדויק ולא גורמים לעצמכם למבוכה ולהסרה של עוקבים בעקבות אי דיוקים.

 

סיכום

אלו היו 3 סוגי הצילומים שחשוב מאוד לעשות בהם שימוש נכון כדי לקדם את חשבון הטיקטוק שלכם באופן הטוב ביותר. כעת, אתם יכולים לחזור לחשבון שלכם ולצלם את הסרטון הבא, בהצלחה!

אילו צילומים הכי חשובים לקידום חשבון הטיקטוק

מה היה לנו עד עכשיו?
אילו צילומים הכי חשובים לקידום חשבון הטיקטוק
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »