אמבטיית חלב

הורים לתינוקות ופעוטות מחפשים כל הזמן אחרי מקומות מיוחדים להצטלם בהם, אבל מסתבר שכיום ניתן לעשות את זה גם בתוך סטודיו מסודר ומאורגן. עם זאת, את הערך המוסף האמיתי מרוויחים עם אביזרים – כמו למשל אלו שמאפשרים לעשות אמבטיה אבל עם חלב במקום מים

סטודיו לצילום הוא מקום שהמטרה שלו היא להגשים להורים לתינוקות, ילדים ופעוטות את כל החלומות שלהם. על אף שכיום לכל הורה יש בכיס טלפון נייד עם מצלמה איכותית ברזולוציה גבוהה, אי אפשר להשוות בין התוצאות הללו לבין התמונות של צלם מקצועי. יתרה על כך, המטרה של סטודיו לצילום היא לשנות את הרקע ולגוון גם את התמונה וגם את התוצאה הסופית.

אחת הדרכים להביא לידי ביטוי את הדור הבא של צילום מקצועי בתוך סטודיו מסודר היא באמצעות אמבטיית חלב. מה שהיה בעבר פנטזיה רחוקה של הורים קורם עור וגידים, באמצעות אמבטיה בטיחותית לחלוטין רק עם חלב פושר במקום מים קרים. מהרגע שבו מכניסים את התינוק או הפעוט לאמבטיה ומתחילים לצלם, אי אפשר לדעת מה יהיו התוצאות.

 

היתרונות של אמבטיית חלב כלוקיישן לצילום

אמבטיית חלב שנמצאת בתוך סטודיו מקצועי היא לוקיישן מושלם לצילום. קודם כל, חשוב לציין שהאמבטיה עצמה מתקיימת בדרך כלל בתוך סיר או מתקן יחסית קטן. בגלל הגודל של המתקן, התינוק יכול לשבת אך לא לשכב. המשמעות היא בטיחות מלאה עבור התינוק ואף יכולת השגחה מוגברת מצד ההורים או אדם מבוגר אחר.

מלבד העניין הבטיחותי, היתרון של אמבטיית חלב בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת לילדים ולתינוקות להרגיש נינוחים ורגועים יותר. בניגוד לצילום רגיל בסטודיו שבו הילדים עלולים לא לשתף פעולה, כאן כבר מדובר על מקום שהם ממילא אוהבים.

 

למה לבחור אמבטיית חלב?

הורים ותינוקות אוהבים את האפשרות של אמבטיית חלב ומעוניינים לשלב אותה בסטודיו לצילום, עבור טווח רחב של גילאים. כל עוד מדובר על תינוק שקשה להחזיק אותו במקום אחד אבל מצד שני הוא כבר מספיק גדול על מנת להישאר ערני, לשבת ולתקשר, הפתרון אמבטיית חלב מגלם בתוכו יתרונות שונים.

אפילו ברמה הפרקטית, ניתן לראות את היתרון של אמבטיית חלב בהשוואה לאלטרנטיבות. השוואה בין אמבטיית חלב לבין אמבטיה רגילה לדוגמא מצביעה על העובדה שמדובר על מרקם סמיך יותר, שמסתיר את האברים הצנועים של התינוק. אז אפילו במובן הזה, ניתן להבין למה הורים מעדיפים אמבטיית חלב על אמבטיה רגילה.

 

איך בוחרים איפה להצטלם?

כמובן שלא בכל סטודיו מסוגלים להעמיד לרשות ההורים והתינוק את התנאים האופטימאליים עבור צילום מוצלח. אם רוצים שהצילום יוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך, הוא חייב להתבצע על ידי בעלי מקצוע. כמו כן, רצוי שציוד הצילום יהיה איכותי כדי שההורים יקבלו מזכרת.

מה היה לנו עד עכשיו?
אמבטיית חלב
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »