הדרך הקלה לצילומי סמאש קייק מוצלחים

מזל טוב, הילד שלכם חוגג בקרוב יום הולדת שנה.

כדי לחגוג את המאורע המשמח בחרתם לקיים צילומי סמאש קייק. אז מה זה אומר? ואיך לדאוג שהצילומים יהיו הכי מוצלחים?

 

מה זה סמאש קייק?

מדובר בטרנד החם ביותר לצילומים פעוטות. סט הצילום מעוצב בהתאם לרצון שלכם (וליכולת של סטודיו הצילום), כשהקווים המנחים את העיצוב הינם צבעים בוהקים והרבה מהם! כמה שיותר צבעוני יותר טוב. 

האטרקציה העיקרית של הצילומים הינה העוגה (ומשם השם), אותה הפעוט אוכל בעצמו, כך שהוא מתלכלך בגדול ובצבעוניות רבה.

 

הילד הוא העיקר

הטיפ הראשון והכי חשוב בכל הנוגע לצילומי סמאש קייק הינו להתאים את המאורע לילד שלכם.

הכוונה בכך הינה לכל האספקטים הקשורים בדבר. ראשית, חשוב מאוד לוודא שהילד שלכם יזרום עם הרעיון של להתלכלך עם אוכל ולהכניס את הידיים שלו עמוק לתוך העוגה.

אם הילד שלכם יגעל ולא ישתף פעולה כל הרעיון לא ממש יצא לפועל. 

הדבר הבא שחשוב להתאים הינה שעת הצילומים.

ילדים עייפים ורעבים, בדרך כלל לא משתפים פעולה, הם יכולים לבכות ולהתעצבן והדבר יהרוס הן את התמונות והן את החוויה עצמה שאמורה להיות מגבשת, משפחתית ונעימה.

;לכן, מומלץ לבחור בשעות הבוקר (כשהילד עדין לא עבר הרבה חוויות והוא רענן). כמו כן, חשוב מאוד להתאים את השעה כך שהוא יהיה ערני ולא עייף ולהאכיל אותו לפני.

 

מה לגבי אוכל

כמו שאמרנו, ילד רעב, הוא לא ילד שמשתף פעולה. לכן, חשוב מאוד להביא איתכם אוכל לפעוט המתאים לזמני האכילה הרגילים שלו, כך שהוא ימשיך להרגיש בשגרה.

באותו הקשר, חשוב מאוד להביא איתכם גם חטיפים שהילד אוהב במיוחד, כך שניתן יהיה "לשחד" אותו לעשות את מה שתרצו על סט הצילומים.

 

הסט עצמו

אחרי שעברנו על כל הדברים החשובים ביותר הקשורים בדוגמן היום הולדת שלנו, הגיע הזמן לעבור לסט ולכל מה שנלווה לו. 

אז ראשית, את סט הצילומים צריך לבחור מראש, כדי שניתן יהיה להתאים את כל שאר האלמנטים לסט. ברור הסטודיו המתמחים בצילומי סמאש קייק, יש מגוון רחב של סטים המתאימים לכל המינים. חשוב מאוד שהסט יהיה צבעוני ומעניין, כך שהתמונה תצא בהירה, צבעונית ומותאמת לאירוע.

 

הלבוש

הלבוש של הפעוט צריך להתאים לסט ולהשלים אותו. בדרך כלל לא מדובר על לבוש מלא אלא יותר בסגנון של חצאית טוטו לבנות ומכנס לבנים. כמובן שניתן להתאים לפי הרצון והטעם שלכם. בחלק מהמקומות בהם מבצעים צילומים מהסוג קיים מגוון של תלבושות שונות המתאימות לבנים ולבנות.

 

העוגה!!!

כמובן שהחלק הכי חשוב בצילום הזה הינה העוגה עצמה. קודם כל חשוב מאוד להחליט על סוג העוגה, האם היא תהיה עשויה מקרם או שמא יהיה מדובר על עוגה עם ציפוי של בצק סוכר. לצורך התמונה, עדיפה עוגת קרם, אך לעיתים הפעוטות פחות מתחברים לעוגה מהסוג. 

מומלץ מאוד להתאים את צבעי העוגה לצבעים של הסט עצמו וכך ליצור השלמה והתאמה של הלוק הכללי. 

הכי חשוב לזכור, המטרה של הצילומים הללו היא מזכרת וחוויה לכם ולילדכם ולכן הכי חשוב להגיע באנרגיות טובות וזרום עם הפעוט הקטן. 

מה היה לנו עד עכשיו?
עוגת שוקולד וקצפת
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »