טיפים לצילום מסיבת קצף

מסיבות קצף הן בדיוק כמו כל מסיבה רגילה, הכוללת מוזיקה, ריקודים, ובעיקר המון כיף.

ההבדל העיקרי הוא שבמסיבת קצף כל הרצפה מכוסה בקצף, וכמובן שגם האורחים.

הקצף הופך את המסיבה לבלתי נשכחת, ועל פי רוב גם למהנה אף יותר.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של מסיבות קצף הוא התמונות המרהיבות והייחודיות שהן מספקות.

כיאה למסיבה מיוחדת, ולתמונות הייחודיות שניתן לצלם בה, ישנן הוראות מיוחדות לצילום מסיבת קצף.

במאמר זה תקבלו את כל הטיפים הנחוצים לצילום תמונות מרהיבות במסיבת קצף.

 

מצלמה באיכות גבוהה

במסיבת קצף האורחים מכוסים בקצף מכף רגל ועד ראש. משום כך, במסיבת קצף השימוש במצלמה מקצועית באיכות גבוהה הוא קריטי במיוחד. הקצף המכסה את גופם של האורחים, יחד עם שאר הפרטים הקטנים בתמונה, חייב להצטלם בצורה טובה במצלמה. אם המצלמה אינה איכותית מספיק, האורחים המכוסים בקצף עשויים להיראות בתמונות כמו גושים לבנים, "אנשי שלג", ולא כמו חוגגים המכוסים בקצף.

 

מצלמה עמידה למים

תותח הקצף הוא המכשיר שהופך את המסיבה שלכם למסיבת קצף. חשוב לציין שהקצף אינו מסוכן, וכולל את כל האישורים הבטיחותיים בנוסף לאישור מכון התקנים. בשימוש ע"י תותח קצף, יש שימוש במים רבים. כלומר, הקצף עצמו מכיל מים. אם אתם לא רוצים שכל התמונות במסיבה שלכם יצולמו מרחוק, ממרחק בטוח, על מנת לשמור על תקינות המצלמה, עליכם להשתמש במצלמה עמידה למים. מצלמה עמידה למים תאפשר לצלם להסתובב בין החוגגים ולצלם תמונות באיכות גבוהה.

 

זווית הצילום

במסיבת קצף, זווית הצילום היא קריטית. זווית הצילום תשנה את כל התמונה, ולכן יש לדעת איך להשתמש בזוויות בצורה נכונה. כמובן יש את הצילום הקלאסי, בגובה העיניים. בנוסף, ישנו הצילום מלמטה, שיגרום לחוגגים להיראות גדולים יותר, ובשילוב עם הקצף ייצור תמונות חוויתיות במיוחד. הדבר החשוב ביותר במסיבת קצף, הוא לא לצלם מלמעלה, או לפחות להמעיט בתמונות כאלה. צילום מלמעלה גורם לאובייקטים בתמונה להיראות קטנים יותר, ומקשה על קליטת הפרטים הקטנים במצלמה. כאמור, קליטת הפרטים היא קריטית במסיבות קצף, משום שהקצף צריך להיראות בבירור בתמונה.

 

תאורה

בשל החשיבות הרבה של קליטת הפרטים הקטנים בתמונות שמלאות בקצף, גם התאורה חשובה במיוחד. במסיבת קצף, יש לצלם רק באזורים מוארים במיוחד, שיסייעו למצלמה לקלוט את הקצף כראוי.

 

שימוש נכון בקצף

אי אפשר לצלם מסיבת קצף בלי להשתמש בקצף! האורחים המכוסים בבועות הלבנות יכולים להשתמש בהן ולעצב את הקצף בצורה שהם רוצים. לדוגמה, האורחים יוכלו לעצב את הקצף בצורת קרניים, זקן, או כל דבר אחר שירצו לצורך צילום התמונה. שימוש נכון בקצף ועיצובו כראוי יהפכו את התמונות למיוחדות אף יותר.

 

סיכום

מסיבות קצף הן טרנד אופנתי ומהנה במיוחד. מלבד המקוריות שבמסיבה כזאת, וההנאה הרבה שבה, גם התמונות המצולמות במסיבת קצף הן ייחודיות ומרהיבות. אם תרצו לצלם תמונות איכותיות במסיבת קצף, תצטרכו ליישם את הדגשים שניתנו לכם במאמר הזה. דגשים אלה יבטיחו שהאורחים שלכם יקבלו תמונות מרהיבות ומיוחדות.

 

בנות חוגגות

מה היה לנו עד עכשיו?
בלונים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »