טיפים לצילומי ניו בורן מוצלחים

מזל טוב, אתם רגע לפני או אחרי הלידה. הרגע לו חיכיתם כל כך הרבה זמן, כבר כאן והפעוט הקטן שלכם הצטרף למשפחה. הוא רך, מתוק, רגוע (נו ברור כשהוא ישן!) ואתם רוצים להנציח את המראה הזה לנצח. בדיוק בשביל זה קיימים צילומי הניו בורן. אז כל הטיפים שאתם חייבים לדעת כדי לקבל את התמונות המוצלחות ביותר.

 

מה הגיל המושלם לצילומי ניו בורן

המטרה של הצילומים מהסוג היא לתפוס את הרכות והשלווה של התינוק שרק נולד לו. הרגעים הללו בהן הוא עדין ישן רוב הזמן ומעביר דרך שפת הגוף שלו את ההרגשה שהוא עדין קצת ברחם.

לכן, הכי טוב לצלם את תמונות ניו בורן עד שבועיים מיום הלידה. כמובן גם שעדיף לא לעשות זאת מוקדם מדי, בשביל לאפשר לאם להתאקלם ולנוח מהלידה. ולכן הכי מומלץ לעשות את הצילומים 5 עד 14 יום מרגע הלידה. 

כאשר מדובר בבנים אשר עוברים בגיל 8 ימים ברית מילה, ממליצים לבצע את הצילומים לפני הברית. עם כי ניתן גם לעשות לאחריה והעיקר שיעברו לפחות יומיים מהברית עצמה.

 

מה חשוב להביא

משך הצילומים הינם בדרך כלל מספר שעות ותלוי בכמות התמונות והמשתתפים, כשהבסיס הוא בדרך כלל סשן של שעתיים. חשוב מאוד לברר מראש עם הצלם אודות משך הצילומים המוערך ולתאים את עצמכם לזמן זה. 

כמובן שצריך לדאוג להביא איתכם אוכל להורים ולפעוט, בגדים להחלפה, חיתולים ומוצצים. בפעול כל דבר שנדרש לילדון שלכם ולכם לשהייה של כמה שעות מחוץ לבית.

 

ומה לגבי בגדים?

בדרך כלל בצילומי ניו בורן, הנטייה אינה להלביש את הפעוט בבגדים מיוחדים אלא לעטוף אותו בבדים ומרקמים נעימים לעין ולגוף. המטרה של הלבוש הרגוע מהסוג הינה למקד את כל תשומת הלב על הרך הנולד, על השלווה שלו, על המתיקות שלו. 

לרוב הצלמים אשר מתמחים בצילומי ניו בורן ישנו מגוון רחב של תלבושות, בדים, שמיכות אשר מתאימות לכל טעם ורצון של ההורים. חשוב מאוד לבחור בבגדים אשר מתאימים לסט אותו בחרתם מצד אחד ומנגד שיתאימו ויהיו נעימים ונוחים לתינוק שלכם.

 

תוספות לצילומים

צילומי הניו בורן הינם חוויה מדהימה וגם מזכרת שתישאר איתכם לאורך שנים. כדי להפוך את האירוע למיוחד יותר ניתן לשלב בתמונה אביזרים מיוחדים ואישיים של התינוק, כמו שמיכה רקומה, בובה שעוברת בדורות במשפחה או כל אלמנט אחר שתחשבו עליו. 

אפשרות נוספת הינה שילוב של בני משפחה בתמונות ובחוויה כולה. ניתן לבחור לשלב אחים גדולים של הפעוט, תמונות משפחתיות של כלל המשפחה ואפילו להוסיף תמונות של הסבים הטריים. כמובן, שחשוב לתאם את כל הבקשות הללו מראש ולהגיע כשאתם מוכנים ליום צילומים ארוך.

במקרה של צילומי משפחה בנוסף לצילומי הניו בורן, מומלץ להגיע בלבוש תואם ובצבעים אחידים, כך שאור הזרקורים יישאר על הניו בורן שלכם. 

אפשרות נוספת (ומדהימה בעניי) הינה צירוף של חיית מחמד כמו הכלב המשפחתי לתמונה. זה יהפוך את התמונות לייחודיות ומעניינות יותר ויעניק להן רובד נוסף של אינטימיות ומשפחתיות. 

מה היה לנו עד עכשיו?
צילומי ניו בורן לתינוק
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »