כמה צלמים צריך לאירוע גדול?

יש לכם אירוע גדול בקרוב ואתם רוצים להעניק לאורחים שלכם מזכרת בלתי נשכחת מאירוע מרהיב? שמוליק חזן הינו צלם אירועים מנוסה ומקצועי המתמחה באירועים קטנים כגדולים להנצחת האירוע שלכם בתמונות סטילס, וידאו ומזכרות מדהימות שיינתנו כמתנות לאורחים הרבים.

 

אירוע רב משתתפים

חוגגים בקרוב אירוע מיוחד שצפויים להשתתף בו אורחים רבים? חשוב שיהיה לכם צלם מקצועי המתמחה באירועים גדולים כדי לתפוס את הרגעים הכי יפים ולא להשאיר אף אחד מחוץ לתמונה. שמוליק חזן צלם האירועים מתמחה באירועים קטנים כגדולים, בעל נסיון רב באירועים מכל הסוגים עם סטילס מקצועי, וידאו DSLR מגנטים ובלוקים מעץ כחלוקה לאורחים והפקת אלבומים דיגיטליים לאחר האירוע עם התמונות הכי יפות.

צלם האירועים

כמה צלמים צריך לאירוע גדול?

התשובה לשאלה כרוכה בסוג האירוע, משך הזמן שהוא אמור להמשך, התקציב שלכם וכמובן גם באיזה סוג צילום תעדיפו לתעד. ישנם אירועים שבהם מספר תמונות סטילס לצורכי יח"ץ בהחלט יספיקו, ואירועים שבהם כל שניה ושניה היא רגע של התרגשות, שמחה גדולה והמון אושר ונחת ולכן כדאי לתעד ממש כל דקה בוידאו וסטילס ולהיות נוכחים בכל שלב ושלב. חשוב להתייעץ טרם האירוע ולבחון את כל האפשרויות העומדות לפניכם. להזמנת צלם מגנטים לאירוע לחצו כאן.

צלם האירועים

כל שירותי הצילום במקום אחד

לכל מסיבה יש סיבה, וכשאתם חוגגים אירוע חשוב ומעוניינים להנציח אותו בצורה מקצועית חשוב שיהיה לצידכם איש מקצוע מיומן שיודע איך לתפוס את הרגע. שמוליק חזן הינו צלם מקצועי רב נסיון המעניק את כל שירותי הצילום במקום אחד:

  • צילומי בוק לבן ולבת מצווה – צילומי חוץ באוירת טבע נינוחה למזכרת בלתי נשכחת מגיל המצווה.
  • צילומי שמחות משפחתיות  – ברית, חתונה, חינה, עליה לתורה או כל סיבה משמחת אחרת.
  • צילומי הריון – המזכרת הטובה ביותר לתקופת ההריון, התקופה המרגשת ביותר עבור האם לעתיד, עם או בלי בן הזוג, כדי לא לשכוח לעולם כמה יפה היתה הבטן ההריונית.
  • צילומי זוגיות – רגע לפני החופה כדאי לתפוס את ההתרגשות והאהבה הרבה.
  • צילומי אירועים עסקיים – מארחים משלחת מחו"ל? השקה? אירוע חברה מכובד ורב רושם? צילום מקצועי יעניק לכם תיעוד מושלם מהאירוע המיוחד.
  • צילומי תדמית – תמונות טובות שלכם חשובות מאד לרושם ראשוני חיובי ברשתות החברתיות למיניהן, באתרים העסקיים שלכם וכדי להציג את עצמכם בפני מעסיקים פוטנציאלים.
  • צילומי כנסים ויח"ץ – מארגנים כנס מקצועי? מזמינים את כל המי ומי? תמונות מעולות מן האירוע יכולים לעזור לכם רבות לקדם את עצמכם ואת בית העסק.
  • ועוד

 

צלם אירועים מקצועי לאירוע מושלם

שמוליק חזן הינו צלם מיומן בסטילס ווידאו לאירועים מכל סוג, עם נסיון רב שנים בצילום ועין מקצועית כדי שגם האירוע שלכם יהפוך למזכרת בלתי נשכחת של התרגשות, שמחה ונחת לכל החיים.

צלם האירועים

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם האירועים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: