מתי הכי מומלץ להגיע לצילומי הריון בטבע או בסטודיו?

כל אישה שעברה הריון ותשאלו אותה על החוויה תזכור בעיקר את הרגעים המיוחדים, את ההתרגשות ואת ההרגשה שאת מגדלת בתוכך חיים חדשים. אחת הדרכים המדהימות ביותר לשמר את הזיכרון הזה כמזכרת  בשבילך ובשביל המשפחה כולה הינה צילומי הריון, אז למה כדאי והכי חשוב, מתי הכי כדאי להצטלם?

 

מהם צילומי הריון ומה מיוחד בהם?

צילומי הריון הינם תיעוד של שלבי ההריון המתקדמים שלך כשהם באים להדגיש את היופי שלך ושל ההריון שלך.

 

מתי כדי להצטלם?

כלל האצבע אומר שכדי שצילומי ההריון יהיו מוצלחים וישימו דגש עליך ועל הבטן ההריונית והיפה שלך, צריך שהבטן תעבור את קו החזה שלך. בדרך כלל אצל נשים בריאות אשר נושאות ברחמן תינוק אחד, הדבר מתרחש בדרך כלל החל מהשבוע ה-28, אם כי ישנן נשים רבות אשר צריכות לחכות לפחות עד שבוע 30.

עם זאת, אם את בהריון עם תאומים, ככל הנראה שהבטן שלך תהיה גדולה יותר בשלב מוקדם יותר ולכן כדאי לקיים את סשן הצילומים בשבועות מוקדמים יותר, החל משבוע 25.

 

מה השלב המאוחר ביותר שבו ניתן לצלם?

בעיקרון התשובה לשאלה הזו היא לכל המאוחר יום לפני הלידה, אך אם נדבר בצורה אמיתית וריאלית. המטרה של הצילומים הללו הינה שתרגישי יפה ונינוחה. בשלב האחרון של ההריון מרבית הנשים מרגישות נפוחות וכבדות. בדרך כלל ההרגשה הזו מלווה גם בבצקות. כמובן שאם תבחרי לבצע את הצילומים בשבועות האחרונים הדבר אפשרי לחלוטין ותוכלי לקבל את החוויה והזיכרון המיוחד שלך.

בדרך כלל מומלץ לקיים את הצילומים לכל המאוחר עד שבוע 35-36 של ההריון. סיבה נוספת לכך מגיעה מהעובדה שישנן נשים אשר יולדות בשלב מוקדם יותר ולכן עדיף לא לקחת סיכון ולקבוע את הצילומים לפני השבועות המאוחרים של ההריון.

 

החשיבות של מזג האוויר

אחד הפרמטרים שרבות נוטות לשכוח הינה תנאי מזג האוויר. אומנם בכל מזג אוויר ניתן להצטלם בסטודיו או בבית הלקוחה, אך בזמן הריון למזג האוויר ישנה השפעה משמעותית יותר גם על המראה וההרגשה של האישה בהריון.

למשל בתקופה שהיא חמה מאוד, את עשויה להרגיש אי נוחות ולסבול מהזעת יתר.

מהצד השני, אם תרצי לעשות צילומי הריון בטבע התאמת זמן הצילומים הוא חשוב אפילו יותר, לעיתים שווה לדחות או להקדים את שבוע הצילומים כך שהוא יתאים למזג האוויר המושלם לצילומים (למשל שבוע ללא גשם בחורף או להקדים לסוף יוני במקום אמצע יולי בקיץ).

 

מה לעשות אם איחרתי או הקדמתי יתר על המידה?

היום, כל צלם מקצועי המתמחה בנושא של צילומי הריון יודע ליצור את האווירה, מראה ותפאורה (גם אם היא בטבע), המושלמת כדי להדגיש את המראה ההריוני והמהמם של הדוגמנית שלו. כמובן, שגם קיימות הרבה שיטות של שיפור והדגשה של האלמנטים הרצויים.

הכי חשוב להגיע לצילומים הללו כשאת מרגישה בשיאך, את רעננה ומוכנה לסשן ארוך של צילומים.

מה היה לנו עד עכשיו?
הריון ונעלי תינוק ירוקות
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »