5 פוזות לצילום עגילי יהלומים

מי לא אוהב יהלומים? הם יוקרתיים, מנצנצים, זוהרים ומסוג התכשיטים הנמכרים ביותר.

אבל כדי שיראו את עגילי היהלומים בצורה הברורה והטובה ביותר צריך לצלם אותם בצורה שתראה את היופי והייחודיות של אותם העגילים ותשקף ללקוח המעוניין לקנות את העגילים

איך הם נראים בתמונה.

הכי חשוב לצלם בצורה כזאת שתראה איך היהלום נראה במציאות, שיראו את הפרטים הכי קטנים ואת כל מה שיש ליהלום להציע. אחרי שתשימו את המטרה הזו מול העיניים תוכלו להיות יותר מדויקים בצילום.

 

אז איך מצלמים עגילי יהלומים?

תאורה

אחת הבעיות הגדולות של עגילי יהלומים זה שהם מחזירים אור בצילום ואפשר לראות בהשתקפות שלהם את כל שאר הדברים שנמצאים בחדר, ולכן, לא מומלץ לעבוד עם פלאש בצילום יהלומים. עדיף לעבוד עם תאורה טבעית.

בכל מקרה עדיף לתת לאור ריכוך כדי לשקף כמה שיותר איך העגילים נראים. אם נשתמש בתאורה חזקה מדי והיהלום ינצנץ בצורה לא טבעית עד מוגזמת לקוחות שהזמינו את העגילים בגלל הנצנוץ וקיבלו בפועל מוצר הרבה פחות מנצנץ עלולים להחזיר את המוצר בגלל חוסר שביעות רצון. תשקפו את המוצר בתמונה כמו שהוא.

 

רקעים

בכל הנוגע לצילום תכשיטים מומלץ מאוד להשתמש ברקעים חלקים בלבד כדי שהצילום יתמקד כמה שיותר על התכשיט עצמו ולא יהיו דברים שיפריעו ברקע. מומלץ להשתמש בצבעים ניטרליים יחסית – לבן, חום, אפור, שמנת, ושחור. אם בא לכם לגוון קצת ברקעים אפשר לצלם עם עוד צבעים אבל לא מומלץ עם רקע בצבע ירוק, בצילום התכשיטים עלולים להיראות בצבעים אחרים.

 

קופסת אור

ישנן קופסאות תכשיטים שכשפותחים אותן יש אור שנדלק. מומלץ להשתמש בהן כדי לצלם בהן את התכשיטים, הן עוזרות לצילום להיות ממוקד בתכשיט.

 

עדשת מאקרו\כפתור פרח במצלמה

מומלץ לצלם את העגילים עם עדשת מאקרו\לחצן פרח במצלמה (במידה ואתם מצלמים עם מצלמה דיגיטלית). היתרונות בהם זה שהם עוזרים לתת פוקוס על התכשיטים ולמקד אותם.

 

צילום מרחוק

בכל הנוגע לצילום תכשיטים, לא מומלץ לצלם מקרוב כי אז התכשיט יראה לא נכון ולא פרופרציונאלי בתמונה. חשוב לצלם מרחוק ואז בעזרת תוכנות עריכה לחתוך את התמונה במקומות הרלוונטיים. אם צריך אז להוסיף זום.

 

צילום בצורה הטובה והנכונה ביותר

לסיכום, אם חשוב לנו לשקף ללקוחות שלנו איך העגילים שלנו נראים בצורה הטובה והנכונה ביותר, אנחנו צריכים לצלם אותם בצורה שתעביר ללקוחות בדרך הכי אמיתית והכי ברורה איך היהלום נראה גם במציאות. אנחנו צריכים להראות ללקוח איזה עגילים הוא עומד לקנות, לשים דגש על הפרטים הקטנים כדי שכשהמוצר יגיע אליו הוא יהיה שבע רצון ממנו ולא יופתע לראות שזה לא התכשיט שהיה בתמונה.

חשוב להעביר ולהראות ללקוח את המוצר בדרך הכי טובה שיש.

בהצלחה.

 

תכשיטים

מה היה לנו עד עכשיו?
עגילים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »