צילום מגנטים ציוד

עד לפני כמה שנים, צלמי המגנטים נחשבו כאטרקציה יוצאת דופן ומיוחדת אשר נתקלנו בה באירועים נחשבים בלבד, אך כיום כבר מדובר בחלק בלתי נפרד מכל אירוע. צלם המגנטים מעניק למארחי האירוע ולמוזמנים כולם את התמונה הממוגנטת והמזכרת הטובה ביותר, כזו שתישאר עמם זמן רב. עבור העבודה, נדרש ציוד מסוים ואיכותי, במאמר הבא נסביר בדיוק מיהו צלם המגנטים ומהו הציוד שצריך להיות ברשותו. צלם המגנטים הוא למעשה צלם אירועים לכל דבר, ומשימת התיעוד וצילום האירוע היא אינה משימה פשוטה כלל וכלל, ואף די מורכבת. נדרש ידע מקצועי בצילום אירועים על מנת לספק את הסחורה שלקוחות דורשים, וזאת מבלי להתפשר על השירות האדיב והסבלני שיש לספק להם. מלבד זאת, על צלם המגנטים להיות מצויד בציוד מקצועי ואיכותי, על מנת שהתוצאות אכן יהיו טובות ויעמדו בדרישותיהן של הלקוח. במאמר הבא נסביר בדיוק מיהו צלם המגנטים, ומה הציוד שצריך להיות ברשותו על מנת שיוכל להשלים את המשימה בצורה הטובה ביותר.

 

מיהו צלם המגנטים?

כפי שציינו, צלם המגנטים הוא צלם אירועים לכל דבר, ועבודתו צריכה להיעשות במקצועיות הראויה, ועלינו לקחת את עבודתו ברצינות המתאימה. צלם המגנטים מסתובב בין אורחי האירוע, מצלם אותם בספונטניות ברגעים המשמחים שהם חולקים יחד, ונטמע בטבעיות בתוך המסיבה כולה. את התמונות שהוא מצלם הוא מדפיס במדפסת מיוחדת ממש במהלך האירוע, ולאחר מכן תולה אותן על לוח מיוחד – כך שהאורחים חופשיים לגשת ללוח, לאתר את התמונה שלהם ולקחת אותה עמם הביתה.

מכיוון שצלם המגנטים הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע כולו, עליו לדעת גם כיצד ליצור אינטראקציה נעימה עם האורחים ולהיטמע ביניהם בטבעיות, כך שהוא חלק מהותי מן האירוע כולו.

 

אילו יתרונות מעניק צלם המגנטים לאירוע?

ריכזנו עבורכם מספק סיבות שבגינן צלם המגנטים והזמנתו לאירוע הוא בגדר חובה.

  • תיעוד מקצועי של האירוע – תיעוד האירוע הוא בהחלט הכרחי, הרי שהאירוע כולו מכנס את בני המשפחה והחברים הקרובים סביב סיבה מיוחדת לחגיגה, ועל כן התיעוד של הרגעים המשמחים הללו הוא חלק בלתי מפרד מהעניין כולו.
  • מעניק מזכרת לאורחים – מלבד צלם האירועים המקצועי, צלם המגנטים מצלם את האורחים במקצועיות רבה – ומהתמונות הללו הם יוכלו ליהנות גם כן, שכן התמונות שמצלם צלם האירועים ה – "רגיל" רק מארחי האירוע יראו וייהנו מהן.
  • אטרקציה איכותית – הרי זה ידוע שחלה אחריות על כתפיהם של מארחי האירוע, לספק למוזמנים שלהם אטרקציה טובה, מהנה ואיכותית במהלך האירוע. צלם המגנטים עונה לצורך הזה בצורה מצוינת, שכן הוא מעניק להם וגם למארחים את המזכרת הנעימה מהרגעים המיוחדים שחלקו ביחד.

 

צילום מגנטים ציוד

כיום, כל אחד מאיתנו יכול לקנות לעצמו מצלמה דיגיטלית איכותית ולהתחיל לצלם, וזאת אפילו מבלי ללמוד כיצד יש לעשות זאת. אולם, קיימת חשיבות רבה באיכות הציוד והחומר עמו צלמי המגנטים עובדים. בעבר הציוד היה נחשב יקר מאוד, ועל מנת להתחיל לעבוד בתחום היה עלינו להצטייד במצלמה, עדשה, פלאש וכמובן ללמוד את התחום באופן מקצועי – והדבר היה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים במצטבר.

כיום התחום השתנה מאוד, הציוד ומחירו זול בהרבה וניתן ללמוד את התחום גם דרך רשת האינטרנט ולפצוח בקריירה מרשימה. במילים אחרות, כמעט כל אחד יכול להיות צלם מגנטים, אך כעת נשאלת השאלה, האם יהיה מספיק מקצועי והאם יספק את הסחורה המבוקשת?

 

כיצד משפיע ציוד הצילום על איכות המגנט?

סיכמנו לכם רשימה בסיסית של ציוד שצריך להיות ברשותו של צלם המגנטים –

  1. מדפסת תמונות
  2. ראשי דיו להפקת מגנטים
  3. דפי מגנטים
  4. לוח תצוגה למגנטים
  5. ציוד למינציה
  6. גליוטינת חיתוך למגנטים

 

למעשה, איכות הציוד הצילום על איכות התמונה הממוגנטת הסופית היא רבה מאוד, ולבסוף ציוד הצילום הוא זה שיקבע את איכות התמונה שתתקבל בסוף. ככל שהציוד יהיה איכותי יותר – המצלמה, העדשה והפלאש – כך חדות התמונה והמצולמים בה והבהירות של התמונה עצמה יהיו איכותיים בהתאם.

לכן, חשוב מאוד לערוך סקר אודות איכות הציוד שבכוונתכם להזמין, ולקבל את המידע הרלוונטי על הציוד של החברה ממנה אתם מעוניינים להזמין כדי שתוכלו להבין האם איכות המוצר אכן עומדת בדרישות הרלוונטיות.

מלבד ציוד הצילום עצמו, צלם המגנטים עובד גם עם מדפסת דיו מיוחדת המיועדת להדפסה על פני מגנטים, השוק מציע מדפסות רבות ממגוון סוגים ומותגים שונים, סקר שוק קצר ילמד אתכם איזה סוג של מדפסת כדאי לכם להזמין.

בנוסף, איכות המגנטים עצמם והדיו במדפסת משחקים תפקיד חשוב לא פחות, הרי שלא נרצה לספק ללקוחות שלנו מגנטים שהתמונה מתקלפת מהן, או שהצבעים של התמונה אינם איכותיים מספיק – כל אחד יוכל לזהות זאת במבט קצר, גם אם אינו מחזיק בידע המקצועי כמו הצלמים עצמם.

 

סיכום

בין אם אתם מעוניינים לפצוח בקריירה כצלמי מגנטים ובין אם אתם מפיקים אירוע ומחפשים צלם, לפני שאתם משתמשים בשירות שהצלם מספק מומלץ לוודא מולו שאכן יש ברשותו את כל הציוד הנדרש, וזאת בנוסף לציוד הגיבוי – למקרה שחלילה חלה תקלה במהלך האירוע בציוד המקורי.

מומלץ לפעול על פי הקווים המנחים שציינו במאמר בכל הנוגע לבחירת הציוד, ולא להקל ראש בבחירת הציוד שעמו אתם רוצים לעבוד, שכן זה יתבטא ישירות ברמת הביקוש שתהיה לכם בתור צלמי מגנטים לאירועים.

 

מומלץ לרכוש את הציוד מחנות מתאימה אשר מספקת את הציוד עבור הצלמים המקצועיים בתחום, כזו שתדע לספק בנוסף פתרונות מתקדמים יותר בכל הנוגע לפעילות העסקית שלהם. בחנות הנכונה תוכלו גם לקבל את הסיוע והייעוץ המתאים והמקצועי ביותר.

בהחלט. אירוע שאינו רב משתתפים לרוב מאופיין בתחושת אינטימיות וייחוד, צלם המגנטים ידע כיצד ללכוד את הרגעים המיוחדים האלה במקצועיות רבה.

בהחלט, אך שווה לבצע סקר שוק קצר לפני שמזמינים, על מנת להבטיח רכישה של ציוד איכותי וטוב.

שימוש פשוט במילות המפתח "צלם מגנטים" באינטרנט יציע לכם רשימה ארוכה של צלמי מגנטים שעמם תוכלו ליצור קשר, מומלץ גם כאן לחפש המלצות חמות מלקוחות עבר שהשתמשו בשירותיו של הצלם בעבר.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צלם מגנטים בנצרת

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בנהריה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעפולה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעכו

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »