צלם מגנטים לאירוע קטן

רבים מאיתנו טועים לחשוב שצלם מגנטים מתאים אך ורק לאירועים מרובי משתתפים. אך צלם מגנטים למעשה מהווה אטרקציה של ממש, שמומלץ לשלב גם באירועים קטנים יותר, שכן הוא מרכז את האורחים שלכם סביב יצירת רגעים משמחים משותפים, ומעניק להם גם את המזכרת הנעימה שיוכלו לקחת עמם הביתה בסוף האירוע. כיום, צלם מגנטים הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, בין אם מדובר בבר או בת מצווה, חתונה, בריתות וכדומה – ככל הנראה שתמצאו צלם מגנטים מסתובב בין האורחים במהלך האירוע. צלם מגנטים באירוע קטן בהחלט יתאים ויהווה עבור האורחים שלכם את האטרקציה המתבקשת, שכן מדובר בתיעוד אירוע משמח והענקת מזכרת נעימה ומקסימה לאורחים שלכם, מכיוון שיוכלו לקחת את התמונות שלהם מהאירוע איתם הביתה. במאמר הבא נסקור מיהו צלם המגנטים, מדוע כדאי להזמין אותו לאירוע הקטן שלכם, מהם היתרונות וכיצד בוחרים צלם מגנטים מוכשר ומקצועי.

 

אירוע קטן

כשאנו משתמשים במונח אירוע קטן, אנו כמובן מתכוונים לאירוע בעל מספר יחסית קטן של מוזמנים, אך אין זה אומר שיש קטגוריה מסוימת בה האירוע שלכם אינו נכנס בה, כלומר – גם חתונה ובר מצווה יכולים להיחשב כאירועים קטנים, הכול תלוי בכמה מוזמנים יהיו באירוע.

אירוע קטן הוא בהחלט יתרון משמעותי, שכן הוא יאפשר אינטימיות ואווירה מיוחדת ויוצאת דופן בין האורחים שלכם, ויכנס את כולם ויאחד אותם סביב הסיבה שלשמה התכנסתם לחגוג יחדיו. אירועים קטנים לרוב נזכרים יותר ע"י האורחים, שכן לרוב נוהגים לחגוג באירועים גדולים ומרובי משתתפים שלרוב לא יכירו זה את זו, ולכן הם עלולים לחטאו מעט למטרה.

 

מיהו צלם המגנטים?

צלם מגנטים הוא צלם לכל דבר, ועל כן יש להתייחס לעבודתו באותה הרצינות שאנו מתייחסים לצלם אירועים. צלם המגנטים יסתובב בין האורחים שלכם במהלך האירוע ויתעד אותם ברגעים המשמחים, ובעזרת הציוד המתאים ידפיס את התמונות כתמונות ממוגנטות וידביק אותן על לוח שיהיה ממוקם במרכז המסיבה, כך שהאורחים שלכם יהיו חופשיים לגשת ולאתר את התמונות שלהם, ולקחת אותן עמם הביתה.

על צלם המגנטים להיות מקצועי, שירותי, ובעל הציוד המתאים – ואף להחזיק בציוד גיבוי למקרה של תקלה במהלך האירוע, על כן יש להקפיד על מספר קווים מנחים במהלך בחירת הצלם עבור האירוע שלכם, שעליהם נרחיב בהמשך המאמר.

 

מדוע כדאי להזמין צלם מגנטים לאירוע קטן?

קיימות סיבות רבות שבגינן כדאי ואף מומלץ מאוד לשלב צלם מגנטים באירוע קטן, ריכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות.

  1. תיעוד האירוע – ראשית כדאי לזכור, שלא בכל יום אתם מתכנסים יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים על מנת לחגוג יחדיו במסיבה משותפת, ולכן ככל הנראה שתרצו שיהיה תיעוד כלשהו מהאירוע – צלם מגנטים עונה בדיוק על הצורך הזה, שכן הוא מספק מזכרות גם עבור האורחים שלכם וגם עבורכם, מכיוון שמקובל להדפיס את התמונות הממוגנטות גם כתמונות סטילס בגודלן המלא ולהעניק למארחי האירוע.
  2. אטרקציה מיוחדת ואיכותית – כמארחי האירוע, עליכם לספק לאורחים שלכם את האטרקציות הטובות והאיכותיות ביותר במהלך האירוע, וצלם מגנטים לחלוטין עומד במשימה. האורחים ייהנו להצטלם ולחפש את תמונתם לאחר מכן בלוח, והעובדה שהם יכולים לקחת עמם את התמונות הביתה, מהווה ערך מוסף של ממש.
  3. איחוד האורחים – למרות העובדה שמדובר באירוע קטן ולא רב משתתפים, קרוב לוודאי שהאורחים לאו דווקא יכירו זה את זה – אך צלם המגנטים אינו יודע מי מכיר את מי, ועל כן יצלם אותם ברגעים משמחים יחדיו, מה שיעניק להם את ההזדמנות להכיר ולפצוח בשיחה.

 

כיצד אוכל למצוא צלם מגנטים מקצועי לאירוע קטן?

יש לגשת למלאכה כפי שאנו ניגשים לחיפוש שירות מכל תחום אחר, ולזכור שצלם מגנטים הוא צלם אירועים לכל דבר ועניין ועל כן עליו להיות מקצועי ומוכשר, ובעל ניסיון רב בתחום. כאשר אתם ניגשים למלאכת החיפוש, מומלץ לבצע סקר שוק רחב בנוגע לצלמי מגנטים לאירועים קטנים, להשוות מחירים בשוק ואף לבדוק ולחפש המלצות אודות צלם המגנטים.

לרוב, לצלם מגנטים מקצועי הנמצא בתחום זמן רב יהיה אתר אינטרנט, בו תוכלו להתרשם מהמלצות מלקוחות עבר. במידה ולא קיים אתר שכזה, זכרו שזה בהחלט לגיטימי לבקש ממנו ליצור קשר עם לקוחות שהשתמשו בשירותיו בעבר על מנת להתרשם מהם האם היו מרוצים משירותיו, מהתמונות ומהחוויה באופן כללי.

 

על מה עליי להקפיד בעת החיפוש?

ישנם מספר קווים מנחים עליהם כדאי לשים דגש בזמן החיפוש.

  • ציוד מקצועי – על צלם המגנטים להגיע עם כל הציוד הרלוונטי לאירוע, אשר כולל ציוד גיבוי למקרים בהם יש תקלה בציוד שהביא עמו. בנוסף, מקובל שצלם המגנטים יגיע עם איש צוות נוסף אשר יעזור לו לפרוס את הציוד לפני שהאירוע יתחיל, על מנת שהכול יהיה מוכן לפני שהאורחים מתחילים להגיע.
  • תיק עבודות – כפי שציינו כבר קודם, צלם מגנטים הוא צלם אירועים לכל דבר, ועל כן צריך להיות לו תיק עבודות שמציג עבודות קודמות שלו מאירועים בסגנון – בקשו מהצלם לעיין בתיק העבודות שלו והתרשמו האם עבודתו אכן מתאימה לכם.
  • אל תבחרו בהצעה הזולה ביותר – קיימים צלמי מגנטים רבים בשוק, אשר מציעים את שירותיהם לאירועים קטנים, אל תתפתו לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר שאתם מקבלים, מכיוון שזה יכול להתבטא בהמשך באיכות עבודתו של הצלם, ובשירות שיעניק לכם ולאורחים שלכם.

 

בהחלט, וזה מאוד מומלץ – אירועים קטנים ומצומצמים מעניקים לאירוע תחושת אינטימיות מיוחדת, ועל כן תיעוד האירוע הוא כמעט בגדר חובה. צלם המגנטים ידע כיצד ללכוד ולתעד את הרגעים המיוחדים שתחלקו יחדיו ויעניק לכם את המזכרת המושלמת.

בהחלט, אירוע חברה אינו חייב להיות רב משתתפים ולמרות זאת צלם מגנטים בהחלט יכול לשדרג את האירוע שלכם ולהעניק לעובדים את האטרקציה המתבקשת באירוע שכזה.

חיפוש פשוט של מילות המפתח "צלם מגנטים לאירוע קטן" ברשת האינטרנט יציג בפניכם צלמים רבים אשר מציעים את שירותיהם לאירועים מסוג זה.

לרוב מקובל לקבל את התמונות הממוגנטות גם כתמונות סטילס בגודלן הרגיל.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צלם מגנטים בנצרת

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בנהריה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעפולה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעכו

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »