צילום נעלי קט רגל למגזין – איך לעשות זאת

צלמי מגזין אשר מתלבטים איך לעשות את הצילומים המושלמים לנעלי קט רגל? לא יודעים אם מהי הזווית המחמיאה ביותר? מחפשים את הדרך הנכונה

להבליט את אופי החברה אותה אתם מפרסמים? בואו לגלות מספר סודות אשר יעזרו לכם לקבל את התמונות הטובות ביותר שלכם.

 

מיקום הצילומים

החלטה חשובה שיש עליכם לבצע לפני תחילת הצילומים, הינה על מיקום הצילומים. האם אתם רוצים צילומים בסטודיו או צילומים בפארק על גבי דשא? אולי תבחרו דווקא בצילומים בחוף הים או בגן השעשועים אשר תואם את אופי החברה? מיקום הצילומים ישפיע על העמדת הסט, התאורה ושאר הארגונים וההחלטות אותם תצטרכו לקחת בהמשך תהליך היצירה.

 

העמדת סט

אחד השלבים החשובים ביותר בצילום פרטי אופנה, וצילום בכללי, הוא העמדת סט נכון. העמדת סט כוללת רקע מתאים, אשר יבליט את הפריט אותו מצלמים. לרוב הוא יהיה בצבעים פשוטים למשל, שחור, לבן, צבע ניוד או אפור בהיר. הצבעים האלו מאפשרים הבלטה של הפריטים, תוך הענקת סביבה פוטוגנית ותומכת. בנוסף, יש להתאים את הסט לאופי החברה אותה מפרסמים, ייתכן כי תתבקשו לשים את לוגו החברה על גבי הסט.

 

תאורה

לפי בחירתכם על מיקום הצילומים, תצטרכו לארגן תאורה מחמיאה, אשר תבליט את הנעל. אם בחרתם לבצע את הצילומים בחוץ, תצטרכו להשתמש בתאורה טבעית של אור השמש. במידה ותבחרו לבצע את הצילומים בשעות המאוחרות של היום תצטרכו להביא איתכם גם גורמי תאורה מלאכותיים אשר יעזרו לכם למקסם את הבלטת הנעל בצורה היפה ביותר.

במידה ובחרתם לבצע את הצילומים בסטודיו או מקום סגור, עליכם לדאוג מראש לגופי תאורה מתאימים. עליכם לבדוק ראשית את התאורה העיקרית של המקום, ועליה תוסיפו גופי תאורה שונים בהתאם לסוג וצבע הנעל אותה אתם מצלמים. נעליים, ובעיקר נעלי קט רגל, קיימים במגוון צבעים שונים. לכן עליכם לזכור, כי ייתכן שתאורה אחת תחמיא מאוד לנעל מסוימת, אך תאיר על נעל שונה בצורה שאינכם אוהבים. על כן, הביאו מספר אפשרויות תאורה שונות והתאימו אותן מראש לסוגי הנעליים.

 

גופי הצילום בהם אתם משתמשים

המצלמה בה תצלמו היא כמובן חלק חשוב ובלתי נפרד מאיכות הצילומים, וחשוב מאוד שגוף הצילום יהיה באיכות הגבוהה ביותר. רכשו מצלמה איכותית אשר תיתן לכם את התוצאות הטובות ביותר, ואל תתפשרו על מצלמת האייפון שלכם. יש הבדל עצום בין מצלמה מקצועית לבין מצלמות חובבנים ו/או מצלמות אייפון. לכן, השקיעו עוד קצת כסף ורכשו מצלמה איכותית אשר תשאיר אתכם עם התוצאות הטובות ביותר ללא דאגות.

עזרה מאיש מקצוע

תוכלו גם להיעזר באיש מקצוע אשר ינהל את הסט, יצלם ויתאים את סוג הנעליים לתאורות ולזויות הנכונות. צלמים איכותיים בדרך כלל יהיו מנוסים יותר מכם ויוכלו ללמד אתכם לעבוד בצורה היעילה ביותר והמתאימה ביותר למוצרים. אם בכל זאת אינכם מעוניינים באיש מקצוע, כמובן שתוכלו ללמוד הכל בעצמכם.

 

זוויות הפריט וזוויות הצילום

זווית התמונה יכולה להשפיע רבות על התמונה אותה תקבלו בסוף, והתאמת הזויות לנעל יכולות לגרום להבדלים משמעותיים בין צילומים בינוניים לבין צילומים ברמה הגבוהה ביותר. זוויות התמונה מושפעת מגודל הפריט אותו מצלמים, הקרבה והפריטים אותם אתם מעוניינים להבליט, וכן גם תהיה מושפעת מהתאורה. על מנת לבצע את התמונות הטובות ביותר, זכרו להתמקד באלמנטים החשובים על הנעל, לוגו החברה והסמלים השונים על מנת לתפוס את תשומת לב הקונה.

 

התמקדו בעיקר

צילומי אופנה ופרטי לבוש יכולים להיות עסק תובעני, בעיקר בשל הניסיון שלכם לשרת את רצון החברה איתה אתם עובדים. זכרו, כי הדברים החשובים ביותר בצילומים הם התוצרים. ייתכן כי לא הכל ילך חלק בזמן הצילומים, אך התוצרים לא יושפעו מכך. ברגע שאתם תהנו מתהליך היצירה ותרגישו כי גם אתם וגם החברה באים לידי ביטוי בתמונה כמו שצריך, התוצרים אותם תקבלו יהיו מדהימים. עקבו אחר הוראות ובקשות החברה ועשו הכל בהנאה רבה.

 

רגליים

מה היה לנו עד עכשיו?
חלוץ
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »