צילום בבארבעה שלבים פשוטים

כמה כיף ונעים שהיום, באמצעות מגוון כלים מתקדמים וטכנולוגיים ביותר, אפשר לתעד את הרגעים הקטנים והיפים שבחיים באמצעות לחיצת כפתור פשוטה.

היום כל אחד ואחת מכם מסתובבים עם מצלמות קטנות בכיסים, ויכולים לשמר זכרונות ויזואלים מחיי היום יום שלכם.

לא כל מראה אולי שווה תמונה, אבל אין ספק שטיולים הכוללים פריחה משגעת, ואפילו סיבוב מתחת לבית שמסתיים במצפור מלא בפרחים, יכולים לספק תמונות יפהפיות שישמרו טוב

בזיכרון שלכם.

על מנת שתוכלו לעשות את זה נכון, החלטנו לארגן לכם כמה טיפים לצילום פרחים בארבעה שלבים פשוטים.

הכינו את הזום – אנחנו מתחילים!

 

התמקדות מקרוב

אחד הדברים הכי יפים בפרחים הוא הפרטים הקטנים שלהם: העלים, הצוף, הצבעוניות המשתנה שלהם והטקסטורה הייחודית שכל אחד ואחד מהם מחזיק בה. התמקדות בפרח מקרוב, על ידי זום אין שיורד לרזולוציות הקטנות ביותר של הפרח, יכולה להעניק לכם תמונה משגעת של הפרחים השונים.

היות וכל עונה מביאה איתה את הפרחים היחודיים לה, מומלץ לצאת ולצלם לפחות פעמיים או שלוש בכל עונה, על מנת להבטיח שאתם תופסים את התמונות הטובות ביותר של הפרחים הרלוונטים ביותר, שנמצאים בשיא פריחתם. בחנות הפרחים פיונה שבירושלים תוכלו למצוא פרחים עונתיים ויפהפיים ולצלם גם אותם מקרוב.

 

מרבד צבעוני – צילום פרחים מזווית מרוחקת

צילום פרחים יכול להביא לא רק את היופי האינדיווידואלי של כל פרח ופרח, אלא גם את היופי העוצמתי של מרבד פרחים צבעוני ומשגע. בזמן שהפריחה נמצאת בשיאה, תוכלו למצוא מרבדים שלמים ברחבי הארץ שמציעים פריחה יפהפיה, צבעונית, צפופה ומלאה בפרחים מיוחדים. בין היתר, תוכלו למצוא כאן בארץ מרבדי רקפות, נוריות, אירוסים, כלניות, תורמוסים, חמניות, חצבים ועוד. התמונה, שתילקח באמצעות ZOOM OUT, תוכל לשקף בצורה מדויקת את הפריחה הנהדרת של ארץ ישראל, ולהשאיר אתכם עם תמונה יפהפיה לפיתוח לבית או למשרד.

 

צילום פרחים UPSIDE DOWN

על מנת שיוכל להתקבל צילום פרחים מגוון ומעניין, חשוב גם לחשוב מחוץ לקופסה. אם צילום פרחים סטנדרטי מביא את הפרח לתמונה בדיוק כפי שהוא, הרי שצילום פרחים יצירתי יכול לצלם אותו מלמטה למעלה, ולחקור זווית חדשה ומעניינת בפרח. צילום שכזה יכול לקרות מקרוב או מרחוק, והוא יחשוף עוד שכבה ביופי האינסופי של הפרחים.

 

צילום פרחים מהצד

עוד זווית מעניינת לצילום פרחים היא זווית צידית. ממש כמו צילומי פרופיל אנושיים, גם תיעוד של הפרח מהצד יכול להביא לידי ביטוי את כל הצדדים היפים שלו, החל מהאדמה שבה הוא נטוע, דרך הגבעול הירוק ומלא החיים שלו, עלי הכותרת שלו וגם הנוף שבו הוא משתלב. תמונה שכזו תכלול בדרך כלל גם את השמיים של העונה, שיכולים להיות צבועים בכחול, אפור וגם בצבעים מהממים של שקיעה או זריחה.

לסיכום, כל דרך שבה תבחרו לבצע צילום פרחים תביא איתה זווית מקורית, חדשה ומעניינת, וכל מה שנשאר לכם זה פשוט לצאת לחקור את הסביבה שלכם, ולהנות מיופי של תמונות!

 

פרח

מה היה לנו עד עכשיו?
וורד
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »