צילומי ניו בורן עם אחים – הדרך הבטוחה להצלחה

צילומי ניו בורן הם הטרנד הכי חם בכל הנוגע למזכרות מימיו הראשונים של הרך הנולד. מדובר על חוויה ייחודית לכם כהורים ומזכרת שתישאר איתכם לנצח. הורים רבים מתלבטים האם להוסיף לתמונות גם את האחים הגדולים ואם כן, איך לעשות את זה נכון?

 

למה לצרף את האחים?

התשובה לשאלה האם לצרף את האחים הגדולים היא אישית לחלוטין ותלויה בכמה פרמטרים חשובים. הסיבה שבגללה מומלץ מאוד לשלב את האחים בתמונה הינה העובדה שמדובר ברגע עוצמתי, משפחתי וייחודי לכם וגם להם. בשבילם ובשבילכם מדובר במזכרת מדהימה לשנים הבאות. בנוסף לכך, שילוב של האחים הגדולים יכול לעזור להם בקבלת האח הקטן ובהרגשה שהם לא נותרו מאחור והם חלק מהמשפחה ומהאהבה של ההורים.

לעומת זאת, ישנם ילדים אשר קשה להם מאוד להתמודד עם האח החדש וקשה להם להתמודד עם כל תשומת הלב שהאח מקבל בעת הצילומים ולכן הם עשויים לקחת את החוויה לכיוון פחות טוב.

לכן הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא להבין האם ילד שלכם מוכן לחוויה הזו והאם הוא ישתף פעולה.

 

הכנה מראש

בהקשר של שיתוף הפעולה, חשוב מאוד לזכור שגיל הילדים הוא קריטי. אם מדובר בילדים גדולים יחסית, חשוב מאוד להכין אותם מראש לאירוע. מומלץ להסביר להם באופן התואם את גילם אודות מהלך האירועים והצילומים. כמו כן, כדי מאוד להסביר להם מי אנשי הצוות שיהיו, מה שמותיהם ומה יהיה עליהם לעשות.

הכנה מראש עשויה לעזור מאוד לילדים שלכם לקבל את הסיטואציה באופן נינוח, לשתף פעולה ואף להנות מאוד מהחוויה.

 

לבוש

צילומי ניו בורן אמורים להתמקד ברך הנולד ולכן חשוב מאוד שבחירת הלבוש של האחים הגדולים תהיה אחידה. העדפה הינה לבגדים בעלי צבע יחיד וללא הדפסות או אקססוריז מוגזמים. השילובים הנטרליים והמתאימים ביותר לכל סט צילומים הינם מכנס ג'ינס פשוט וחולצה לבנה או שמלה בצבע בהיר. בעניי גם בדרך כלל עדיף להיצמד לצבעים בהירים יותר ולא כהים, כך שהתמונה יוצאת מוארת הרבה יותר.

 

אל תשכחו תעסוקה ואוכל

גם הילדים הגדולים יחסית צריכים הרבה תשומת לב מההורים ודברים להתעסק איתם. לכן, חשוב מאוד להגיע מוכנים עם אוכל שהילדים אוהבים, צעצועים או ספרים. אפשרות נוספת הינה לארגן שמישהו יאסוף אותם בסיום סט הצילומים שלהם, כך שהם לא ישתעממו בסטודיו ויפריעו להמשך הצילומים.

 

ומה לגבי בעלי חיים?

ישנן משפחות רבות אשר רואות את הכלב המשפחתי בתור חלק ניכר מהמשפחה והיו רוצות שגם הוא יצטרף לצילומים. מצד אחד, מדובר בחוויה מדהימה וגם צילומים שיכולים לצאת מושלמים וייחודיים מאוד. אך, מהצד השני, חשוב מאוד לזכור שבעל חיים צריך תשומת לב נוספת והוא עשוי לעשות בלגאן על הסט, בעיקר שהוא נמצא שם עם החבר הכי טוב שלו (הילד הגדול שלכם).

אז ראשית בררו עם הצלם שלכם האם הדבר אפשרי בכלל. מעבר לכך, חשוב מאוד לוודא שהכלב שלכם מתאים לצילומים מהסוג, שהוא צייתן ורגוע, אחרת אתם תעבירו את כל היום במרדף אחריו ודאגה שהוא לא יאכל משהו אסור. והילד שלכם, הולך להתפרע יחד איתו.

מה היה לנו עד עכשיו?
צילום ניו בורן לאחים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
למה חשוב לצלם נכון צימר
טיפים בצילום
למה חשוב לצלם נכון צימר?

הרשת מלאה בתמונות של צימרים שמציעים פינה שקטה במקומות שונים ברחבי הארץ. חיפוש מעמיק בנושא יגלה בפניכם 2 סוגים של תמונות. אלה שצולמו על ידי

קרא עוד »
עדשה
טיפים בצילום
למה בחתונה צלם מגנטים זה מאסט

במהלך תכנון של אירוע מסים ובפרט, במהלך תכנון חתונה, נלקחים בחשבון כמה בעלי מקצוע שתזדקקו לשירותיהם. מבין בעלי המקצוע שתזמינו, לרוב נכלל גם צלם מקצועי

קרא עוד »