צילומי ניו בורן

פעוט בשבועות הראשונים לחייו מכונה "ניו בורן" וההורים צריכים לדאוג סביבו לכל פרט קטן. עם זאת, זו בדיוק התקופה שבה כדאי להגיע עם התינוק לסטודיו מקצועי כדי לצלם אותו ולהשיג מזכרת לכל החיים

הורים לתינוקות מגלים מהר מאוד את השינוי בחיים האישיים שלהם. למעשה, עוד לפני שעוזבים את חדר ההתאוששות ויוצאים מבית החולים כבר מרגישים טוב מאוד את השינוי ואת עוצמת החוויה. בנוסף, זו בדיוק התקופה שאותה כדאי לתעד עם צילום מקצועי.

החדשות הטובות הן שכיום יש אפשרות לתאם צילומי ניו בורן בצורה מקצועית ומול בעלי מקצוע שמתמחים בכך. כאשר מי שמצלם את התינוק הוא איש מקצוע מיומן, המשמעות היא שמציבים את הבטיחות האישית שלו בראש סדר העדיפויות. בטווח הארוך, זה גם אומר שהתמונות יהיו איכותיות וטובות יותר.

 

מה מאפיין צילומי ניו בורן?

צילומי ניו בורן שונים מצילומי ילדים בכמה מובנים. קודם כל, המושג "ניו בורן" מתייחס לשבועות הראשונים בחייו של התינוק. אלו השבועות שבהם הוא ישן יחסית הרבה, העיניים שלו רוב הזמן עצומות והוא גם לא ממש מזהה מה קורה סביבו. מצד שני, השבועות האלה חולפים מהר מאוד וההורים צריכים לנצל כל הזדמנות על מנת לתעד אותם.

כמו כן, ההבדל בין צילומי ניו בורן לבין צילומים רגילים הוא בתנאים. צילומי ניו בורן אפשר לקיים רק בטמפרטורה מתאימה, עם בגדים נוחים ועם אבזור רלוונטי. כמו כן, יש להקפיד שכל הזמן יהיה מבוגר שמשגיח על התינוק ונמצא לידו. אפשר כמובן לתאם צילומי ניו בורן עם אביזרים וצעצועים מיוחדים, אבל אסור שזה יבוא על חשבון הבטיחות.

 

איפה מצלמים ניו בורן?

סטודיו מקצועי לצילום אמור להיות המקום שמאפשר את התנאים האידיאליים גם עבור תינוק בן יומו. על מנת שהתמונות יהיו מצד אחד מאוד איכותיות אך מנגד גם בטוחות עבור התינוק, כדאי לקיים אותן רק בסטודיו שזו העבודה שלו.

כיום אפשר לבחור סטודיו ייעודי עבור צילומי ניו בורן ולקבל עליו המלצות. הכי קל לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה, אך ניתן לעשות את זה גם דרך האינטרנט והרשתות החברתיות. בנוסף, ניתן להגיע אל הסטודיו ולבקש לראות אלבומי תמונות כדי להתרשם מהסגנון והאווירה.

 

כמה עולה לצלם תינוק?

העלויות של צילומי ניו בורן אינן קבועות אלא דינאמיות. הן מושפעות משיקולים שונים כגון סוג התמונות שמצלמים, מספר התמונות באלבום, המיקום של הצילום וכן הלאה. בתוך כך, קיימת אפשרות של רכישת חבילת תמונות עם מחיר אחיד וידוע מראש.

לסיכום, צילומי ניו בורן מאפשרים לתעד את התינוק בתקופה קצרה מאוד שעוברת מהר. אם ההורים לא מוכנים להסתפק בצילום שגרתי בטלפון הנייד, זה הפתרון שישאיר אצלם טעם של עוד גם אחרי שהילד כבר יפסיק להיות ניו בורן.

מה היה לנו עד עכשיו?
תינוק
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »