צילומי קייק סמאש

אירוע מהסוג של קייק סמאש יכול בין היתר להשלים ימי הולדת, חתונות, בר מצווה, בת מצווה ואפילו ברית מילה או אירועים עסקיים. אבל בשביל לצאת מאירוע חד פעמי כזה עם מזכרת לכל החיים, צריך לדאוג שיהיה מי שיתעד אותו

אחד היתרונות הכי גדולים של אירועי קייק סמאש בא לידי ביטוי בכך שניתן לשלב אותם במגוון רחב של סיטואציות חברתיות. למרות שזה התחיל בתור משהו שחתן וכלה עושים יחד כחלק מההכנות לאירוע הכי חשוב בחיים שלהם, זה הפך להיות חלק בלתי נפרד מעוד שורה ארוכה של סיטואציות.

על קצה המזלג, אפשר להזכיר קייק סמאש כחלק מאירועי ימי הולדת וגם מבר מצווה או בת מצווה. כמו כן, אירועי קייק סמאש יכולים להשלים את החוויה עבור הורים שחוגגים ברית או בריתה ויש כאלה שבוחרים לשלב את זה אפילו באירוע עסקי. אז על הרקע הזה, ניתן להבין את השינויים שעברו על התחום בכלל ועל האופן שבו מתעדים אותו בפרט.

 

למה חשוב לתעד אירועי קייק סמאש?

אירועי קייק סמאש נמשכים כמה דקות בודדות בלבד. המטרה היא ליהנות מעצם הריסת העוגה, אך במקביל גם לצאת ממנה עם מזכרת לכל החיים. בפועל, הדרך היחידה לצאת מאירוע חד פעמי כזה עם מזכרת קונקרטית היא כמובן באמצעות צילום מקצועי.

במילים אחרות, מאוד חשוב לדאוג שיהיה מי שיתעד סוגים שונים של אירועי קייק סמאש. צילומי קייק סמאש דורשים רמה גבוהה של מקצועיות, ניסיון ומיומנות. עם כלים כאלה, ניתן לתעד את כל מה שקורה לפני ואחרי קייק סמאש וגם לצאת מזה עם חוויות חדשות.

 

איך בוחרים צילומי קייק סמאש?

כמובן שאי אפשר לדעת מראש מה רמת המקצועיות של הצלם, אלא אם שואבים השראה מפרויקטים קודמים שבהם הוא היה מעורב. את ההשראה ניתן לקבל מתוך אלבום תמונות של כל צלם, מהמלצות שיש עליו וגם מכימיה אישית שנבדקת במהלך פגישה פנים מול פנים.

במקביל, כדאי לשאול כל צלם על הטכניקה שבה הוא מתכוון לתעד אירועי קייק סמאש. כיום יש למשל סגנונות שונים של צילומי קייק סמאש ולא כולם מתאימים לקהל היעד. אז כדי למנוע הפתעות של הרגע האחרון, חשוב לתאם את זה מראש.

 

כמה עולים צילומי קייק סמאש?

המחיר של צילומי קייק סמאש אינו קבוע אלא דינאמי. בשביל להרכיב הצעת מחיר כזו, לוקחים בחשבון את אופי האירוע, את מספר העוגות שאותן רוצים להרוס ואת הצרכים של קהל היעד.

אם למשל מקיימים אירוע מהסוג של קייק סמאש במקום מיוחד ולא נגיש, יכול להיות שיהיה צריך לשלם תוספת מחיר בשביל להביא לשם צלם. אבל אם מתאמים מראש צילומי קייק סמאש בסטודיו ייעודי שמוכן לכך, אין תוספת מחיר והוא אמור להיות כמקובל בענף.

מה היה לנו עד עכשיו?
קייק סמאש
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »