צלם חתונות

צלם חתונות
Table of Contents

מזל טוב, הגיע היום המאושר שלכם (ובתקווה שנגמרו הגבלות הקורונה) ואתם מתכננים את החתונה שלכם. אחד האלמנטים החשובים ביותר שמשום מה אנשים רבים מזלזלים בו הינו בחירת הצלם לחתונה. כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבחור את הצלם המתאים לכם ביותר ולקבל את המזכרת המושלמת לחתונה שלכם.

 

המזכרת היא לא הכל – זכרו זו חוויה

אנשים רבים נוטים לבחור את הצלם לחתונה שלהם לפי התוצר הסופי שהוא נותן. ואומנם חשוב מאוד לוודא שהתמונות הן איכותיות ושאתם מקבלים אלבום וסרט ערוך בצורה טובה בסוף התהליך. אך גם חשוב מאוד לזכור שהצלם הולך ללוות אתכם לאורך כל יום החתונה. החל מהארגונים ועד לסיום הערב. 

לכן חשוב מאוד לוודא שלכם ולצלם יש את אותו הראש. אם אתם מעדיפים אווירה קלילה ולזרום עם מה שקורה באותו הרגע אז כדי שהצלם יהיה אדם זורם גם כן. לעומת זאת, אם חשוב לכם שהכל יהיה מוגדר מראש, כדי שגם הצלם שלכם יהיה אדם מסודר אשר מגדיר מראש את כל הלוקיישנים והצילומים. 

 

תיאום ציפיות

אחד הדברים שהכי חשוב לעשות עם צלם החתונה שלכם הינו לתאם ציפיות. תיאום הציפיות צריך להיות על מהלך האירוע, על הצילומים של ההכנות, צילומי הזוגיות וגם על תוצרים הסופיים. 

בחתונה האישית שלי היה לי ולבן זוגי חשוב מאוד שבצילומי הזוגיות ישתתף גם הכלב שלנו (שתכלס גנב את ההצגה). דיברנו על כך מראש עם הצלם והוא ידע להכווין אותנו ולהסביר לנו בדיוק מתי כדי להביא את הכלב ואיזו עניבת פרפר הכי כדי לקנות לנו.

 

הצוות

בהמשך לתיאום הציפיות חשוב מאוד גם להבין מהו גודל הצוות אשר ישתתף באירוע ולהתאים אותו לגדול האירוע ולרצונות שלכם. למשל, האם אתם רוצים בנוסף לצלם סטילס גם צלם מגנטים וצלם וידיאו? גם כאן דאגו לתאם את הציפיות עם צלם החתונות. למשל בחתונות גדולות (הדבר הזה שהכרנו לפני הקורונה), מומלץ שיהיו מספר צלמי סטילס, זאת כדי שכל האורחים יצולמו וירגישו חלק מהאירוע.

 

צילומי ההכנות

צילום יום החתונה שלכם אינו מסתכם רק בצילום האירוע עצמו. מרבית הצלמים מעניקים לכם חבילה הכוללת גם צילומים של ההכנות וצילומי זוגיות לפני האירוע. 

חשוב מאוד להבין מתי הצלם מגיע, מה הוא צריך כדי להתמקם באזור ההתארגנות שלכם, האם יש אלמנטים מיוחדים שהוא ישמח לצלם (כמו את הטבעות וההזמנה). כמו כן, חשוב מאוד להבין שכל הצילומים הללו דורשים הרבה סבלנות וחשוב לקחת את הכל כחוויה ולנהות מהדרך.

 

בחירת לוקיישנים

כשאתם בוחרים צלם חתונה העדיפו לבחור בעל מקצוע אשר מכיר את האזור בו אתם מתחתנים. הדבר יעניק לכם יתרון רב כי הוא מכיר באופן טוב את האזור ואת כל מקומות הצילום הטובים ביותר. חשוב מאוד להתייעץ עם מעצבת השיער שלכם לגבי המיקום (בעיקר למתולתלות!). למשל צילומים ליד הים יכול להיות יפיפה, אך הלחות עשויה להרוס לכם את כל התסרוקת. 

והטיפ באמת החשוב ביותר והוא מגיע מניסיון אישי של חוויה מדהימה, תהיו עצמכם. בן זוגי ואני שני שטותניקים מטורפים והצילומים הכי יפים שלנו היו ברגעים בהם הצלם פשוט תפס אותנו משתטים ונהנים. 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מפריד
מפריד
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor