צלם טראש

צילומי טראש דה דרס, או בקיצור טראש, מאפשרים לחתן ולכלה להשתחרר לפני האירוע הכי חשוב בחייהם. על הדרך, זו יכולה להיות מזכרת לכל החיים ואת התמונות ניתן להקרין על המסך גם במהלך האירוע עצמו. אבל בשביל ליהנות מכל היתרונות האלה, צריך להזמין צלם מקצועי שמכיר את התחום

תהליך ההפקה של חתונה כולל בתוכו הזמנת שורה ארוכה של בעלי מקצוע. אי אפשר למשל להפיק חתונה בלי שיהיו בעלי מקצוע שייקחו אחריות על האוכל, הגשת האלכוהול, העיצוב, התאורה, המוזיקה וכמובן הצילום. עם זאת, הצלם הוא בין היחידים שמעורבים באירוע גם לפני שהחתונה עצמה בכלל מתחילה.

אחד השירותים הניתנים כיום על ידי צלם חתונות נקרא טראש דה דרס, או באנגלית Trash the dress ובקיצור טראש. בפועל, צלם טראש אחראי לקחת את החתן והכלה למקום שבו הם מרגישים משוחררים. מהרגע שבו מגיעים ללוקיישן, החתן והכלה מקבלים הזדמנות להשתולל, להתלכלך, להתפרע ובעיקר לייצר המון תמונות מרגשות שמתעדות אירועים חד פעמיים.

 

מה עושים עם התמונות של צלם טראש?

צלם טראש מאפשר לחתן ולכלה להשתחרר לפני שהם מגיעים אל האירוע הכי חשוב בחיים שלהם. כמובן שאת התמונות עצמן מצלמים כמה ימים לפני החתונה ולא ביום עצמו, כדי לאפשר את החלפת הבגדים ואת ההתאמות בתסרוקת ובטיפוח. אבל עדיין, התוצאה היא חתן וכלה שצוברים חוויות משותפות שמלוות אותן לאחר מכן כל החיים.

חוץ מזה, התמונות של צלם טראש יכולות להיות מוקרנות באולם. זו למעשה הסיבה העיקרית לכך שמצלמים את התמונות לפני, על מנת שיהיה אפשר להקרין אותן בפני האורחים והמוזמנים. עם תמונות כאלה, אף אחד מבין הנוכחים לא יכול להישאר אדיש.

 

היתרונות של תמונות טראש

צלם טראש מתעד את האירוע בזווית אחרת שאין לאף אחד גישה אליה. באמצעות התמונות הללו ניתן לרענן את אלבום התמונות הרגיל של החתונה, להשאיר את החתן והכלה עם טעם של עוד ולגרום להם להרגיש חלק מהאירוע הכי חשוב בחייהם.

בטווח הארוך, התמונות של צלם טראש הן אלו שהחתן והכלה זוכרים טוב יותר מכל דבר אחר. לכן לא מדובר על פריבילגיה, אלא על חלק משירותי הצילום ועל משהו שחייב לעמוד בראש סדר העדיפויות.

 

איך בוחרים צלם טראש?

בחירה נכונה של צלם טראש צריכה להיות מבוססת על המלצות של לקוחות מרוצים. במקביל, כדאי לבדוק כמה שנות ניסיון יש לכל צלם, עד כמה הוא מכיר את התחום וכמובן מה המחיר שאותו הוא גובה.

כמו כן, אפשר להתרשם מתמונות שהצלם כבר צילם ולראות אלבומים שלמים שעליהם הוא היה אחראי. כך קל יותר לתאם את הסגנון של התמונה ולתעד את האירוע מזוויות שמתאימות לחתן ולכלה. אם התמונות הקודמות הן בסגנון המועדף על החתן והכלה, השמיים הם הגבול.

מה היה לנו עד עכשיו?
אישה מצלמת
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »
סלסלת פרחים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 70

יום הולדת 70 אפשר לחגוג יחד עם החברים, הקרובים והמשפחה המורחבת וכדאי כל הזמן לדאוג שיהיה ברקע מי שמתעד את האירוע. עם זאת, לא בהכרח

קרא עוד »