צלם לברית

ברית מילה זה אירוע חשוב ומרגש, אך למרות זאת ישנם מי שחושבים שאפשר להתפשר על תיעוד האירוע עם צילום לא מקצועי מכיוון שזה אירוע קצר יחסית ולא נתפס כאירוע חשוב כמו חתונה או בר מצווה. לדעתנו להתפשר על צילום אירוע ברית מילה זה חבל, מכיוון שמדובר באירוע שאין ספק שנרצה לזכור, ואם כבר לצלם אז שיהיה ברמה גבוהה.

בנוסף, בבר המצווה אתם רוצים להתרכז באירוע עצמו ולכן כדאי לתת לצלם מקצועי לדאוג לתיעוד. מה חשוב לקחת בחשבון בצילום ברית מילה, וכיצד נבחר צלם לברית?

 

דגשים לצילום בברית מילה

לפני כל אירוע חשוב מאוד לתאם ציפיות עם הצלם ושהוא יבין בדיוק מה אתם רוצים. סיכומים עם הצלם צריכים לכלול את הדגשים הבאים:

  • מספר התמונות שאתם מצפים לקבל מהאירוע.
  • הרגעים החשובים ביותר במהלך האירוע, ומה חשוב לכם במיוחד שיתועד.
  • משך האירוע, וכמה זמן על הצלם להיות נוכח.
  • מי האנשים החשובים באירוע שאסור לשכוח לצלם.

 

כל אלו נקודות חשובות על מנת שתוכלו לקבל תוצר שיעמוד בציפיות שלכם וחשוב מאוד לעבור עליהן.

 

כיצד נבחר צלם לברית מילה?

כאשר בוחרים צלם לברית מילה יש לקחת בחשבון מספר דברים חשובים:

 

ניסיון בצילום בריתות

צלם ברית הוא צלם אירועים לכל דבר, אך יש לברית מילה מאפיינים מסוימים שאין באירועים אחרים. ברית מילה הוא אירוע קצר יחסית, ולכן כדאי שהצלם יוכל לתפוס במהירות רגעים חשובים ששווה לתעד.

 

מוניטין

מוניטין זה דבר שחשוב לבדוק על כל בעל מקצוע וגם על צלם. יכול להיות שהסתכלתם בתיק עבודות של צלם והצילומים שלו מצאו חן בעיניכם, אבל יתכן והוא לא אדם שנעים לעבוד איתו או שאי אפשר לסמוך עליו. דברים כאלו בדיוק אתם יכולים לבדוק באמצעות חיפוש המלצות באינטרנט וברשתות חברתיות.

 

עבודות קודמות

חשוב מאוד לראות איך נראות עבודות צילום קודמות של הצלם, ובפרט איך נראים צילומים שהוא ביצע בברית מילה. אם אהבתם צילומים שהוא עשה באירועים אחרים סביר מאוד שתאהבו את הצילומים שיצאו באירוע שלכם, וזה סימן שיכול לעודד אתכם לקחת אותו.

 

תקשורת

תקשורת על הצלם היא דבר קריטי לקבלת תוצרים טובים. כדאי לוודא שיש לכם כימיה עם הצלם ושנעים לכם לתקשר איתו ולהגיד לו מה לעשות, ותוכלו לנסות להבין אם יש לכם כימיה כשאתם פוגשים אותו לראשונה או מדברים איתו בטלפון.

 

מחיר

חשוב לבדוק מהם המחירים המקובלים עבור עבודות צילום כמו שאתם מעוניינים לבצע. זה חשוב משני טעמים: קודם כל, אתם מן הסתם לא רוצים לשלם מחיר שהוא הרבה יותר גבוה מהמחיר המקובל ולא רוצים צלם שיעשוק אתכם במחיר. מצד שני, אם הצלם גובה מחיר נמוך בהרבה מהמקובל בשוק זה עלול להיות סימן לאיכות נמוכה.

מה היה לנו עד עכשיו?
כוסות עם שמפניה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »