צלם לבר מצווה

חילונים או דתיים, מסורתיים או חרדים – כל נער יהודי שמגיע לגיל שלוש עשרה חוגג יחד עם המשפחה את אחד האירועים המרגשים בחייו: בר המצווה. בר מצווה הוא אירוע חשוב לכל המשפחה, בו אתם כהורים רואים איך הילד המתוק שלכם גודל והופך לגבר קטן.

לכל משפחה יש את הדרך המיוחדת שלה לציין בר מצווה, ובין אם עושים אירוע באולם, הנחת תפילין בכותל או עלייה לתורה בבית כנסת חשוב לשכור מראש צלם מקצועי שיתעד את האירוע שיהיה לנו לזיכרון.

 

מה ההבדל בין צלם לבר מצווה לבין צלם רגיל?

כאשר מדברים על בחירת צלם לבר מצווה לפעמים אנחנו תוהים מה זה משנה אם נבחר צלם שמומחה בצילום בר מצוות או סתם צלם מקצועי – הרי צלם זה צלם בסופו של דבר.

ובכן, קודם כל חשוב להגיד – צלם בר מצווה הוא צלם אירועים לכל דבר ועניין, וחשוב שיהיה כמה שיותר מקצועי. צלם בר מצווה צריך לדעת את כל מה שצלם אירועים יודע, וזה כולל בימוי, צילום משפחתי והבנה לעומק של רצון הלקוח. יחד עם זאת, ישנם אלמנטים בבר מצווה שאין באירועים אחרים: בר מצווה זהו אירוע שכולו נמצא סביב כוכב אחד – חתן בר המצווה.

יש לזכור שבסופו של דבר חתן בר המצווה הוא ילד, וצריך לתת לו את היחס המיוחד ולשים את מה שהוא רוצה לפני הכל, וכמובן לדעת להיות סבלני.

 

כיצד נבחר צלם לבר מצווה?

בבחירת צלם לבר מצווה ישנם מספר דגשים שמומלץ לקחת בחשבון:

 

צלם שמנוסה בצילום בר מצווה ועבודה עם ילדים

הדגשנו את החשיבות של ניסיון והתמחות בצילום בר מצווה, ונדגיש זאת שוב: חשוב שהצלם ידע לעבוד עם ילדים שכן בבר מצווה יש הרבה כאלו. לא תמיד פשוט לעבוד איתם ולביים אותם ועל הצלם להיות מנוסה בכך.

 

השירותים שמספק הצלם

היום של כל מיני אפשרויות – צילום וידאו, תמונות סטילס, הדפסת מגנטים ועוד. חשבו מהם התוצרים בהם אתם מעוניינים והדבר יסייע לכם בבחירת צלם.

 

בקשו לראות עבודות קודמות של הצלם

עבודות קודמות של הצלם מאפשרות לכם גם לראות אם באמת מדובר בצלם מקצועי שמוציא תחת ידיו תמונות איכותיות וגם לראות אם סגנון הצילום שלו לטעמכם. בנוסף, כאשר אתם רואים עבודות קודמות שלו אתם יכולים לראות פחות או יותר כיצד ייראו התמונות שהוא יצלם באירוע שלכם והדבר מסייע בבחירה.

 

אל תתפשרו על צלמים במחיר נמוך

באופן כללי כשאתם רואים צלמים שמציעים לעבוד עבור מחיר נמוך באופן מחשיד זה צריך להדליק נורת אזהרה. בר מצווה יש פעם אחת בחיים, ואם היא תועדה על ידי צלם לא מקצועי אי אפשר לחזור לאחור ולצלם את האירוע מחדש. לכן חשוב לא להתפשר על המחיר ולוודא שהצלם שאתם לוקחים הוא לא פחות ממצוין.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם לבר מצווה
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »