צלם לגני ילדים

תקופת הגן היא תקופה מאוד יפה בשבילנו כהורים, בה אנחנו כבר ממש רואים כיצד הילד הקטן שלנו גדל. התקופות היפות האלה לפעמים הולכות ביעף, וכשיעברו השנים נרצה קצת להיזכר בהן. בגן ילדים ישנם מספר אירועים וציוני דרך ששווה לתעד, למשל תחילת שנה, סיום שנה, ימי הולדת, חגים וכדומה. ממש מסיבה זו מומלץ לשכור צלם מקצועי שיתעד את האירועים כך שיתפסו את מקומם באלבום התמונות של כל משפחה.

 

מדוע צריך צלם לגני ילדים?

באירועים כאלו לפעמים הורים תוהים מדוע צריך צלם לגני ילדים, שכן לכמעט כולנו יש מצלמה בטלפון, ולפעמים אפילו מצלמה די טובה. אז מדוע צריך צלם מקצועי?

התשובה היא שישנם רגעים שאנחנו רוצים שיתועדו על הצד הטוב ביותר בלי להיות תלויים בכישורי צילום חובבניים. אנחנו רוצים שכשנסתכל באלבום התמונות להתפעל מהן ובשביל זה צריך שהן יצאו כמה שיותר טוב. יש לזכור כי צילום זה דבר לא פשוט, וכדי לצלם ילדים (שלא תמיד עומדים בדיוק איפה שנרצה שיעמדו) בכלל נדרשת מיומנות ומקצועיות.

בנוסף, ביום חגיגי נרצה לשחרר את ההורים להנות עם הילדים באירוע המרגש, ואין סיבה שהם יבלו את כל האירוע מאחורי עדשת המצלמה וההנאה שלהם תיפגע. 

 

צילום גני ילדים בחגים

לוח השנה היהודי עמוס בחגים ומועדים ואין דבר יותר נחמד מאשר לחגוג אותם יחד עם הילדים הקטנים בשלב כה תמים וטהור בחייהם. בדרך כלל מקובל לציין כל חג בצורה מסוימת ולדעתנו כל ציון שכזה מצריך צילום מקצועי כדי שתוכלו לזכור את הרגעים האלו גם שנים קדימה:

  • בראש השנה הילדים יכולים להצטלם עם תפוח ודבש, או עם שופר.
  • אין אפשר שלא לעשות מסיבת חנוכה עם המון סופגניות וסביבונים, ואת היופי הזה צריך לצלם.
  • ט"ו בשבט הוא הזדמנות נהדרת לאכול מפירות ארץ ישראל, ומסיבת ט"ו בשבט היא רגע שחייבים לתעד.
  • אין דבר כזה פורים ללא תחפושות ומשלוחי מנות, וכל הורה וגם הגננות ירצו תיעוד של הילדים החמודים בתחפושות שלהם.
  • בחג פסח אפשר לערוך ליל סדר בגן, עם מצות, חרוסת ומרור וכמובן לתעד.
  • בשבועות הילדים יכולים להצטלם עם מאכלי חלב וטנא עם פירות.

 

כיצד נבחר צלם לגן ילדים?

ישנם מספר דברים שיש לקחת בחשבון בבחירת צלם לגני ילדים:

 

בקשו מהצלם לראות עבודות קודמות

צילום לגני ילדים הוא לא צילום חתונה, בר מצווה וכדומה אך עדיין מדובר בצילום מקצועי ואם כבר מוציאים על זה כסף כדאי לעשות את זה כמו שצריך ולוודא שהעבודות של הצלם לטעמכם.

 

צלם המנוסה בעבודה עם ילדים

לצלם ילדים זה לא פשוט: הילדים לא תמיד עומדים איפה שאומרים להם ולא קל לגרום להם לעשות דברים. צריך לבחור צלם סבלני שמנוסה בעבודה עם ילדים.

 

המלצות וחוות דעת

היום קל מאוד למצוא חוות דעת על כל בעל מקצוע שתחפשו באינטרנט.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם לגני ילדים
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »