צלם לחינה

צלם לחינה
Table of Contents

טקס החינה הוא טקס צבעוני ושמח במיוחד, בו הביגוד, התפאורה והאוכל – כלומר כל מה שחשוב –  משחקים תפקיד ראשי. זהו אירוע כל כך יפה ויזואלית עד שבלי תיעוד יש האומרים כי הוא כמעט ומיותר.

 

מהו מקור הטקס?

בעבר, כשהנערה הייתה נישאת – היא הייתה עוזבת את בית הוריה ועוברת לגור יחד עם החתן. טקס החינה הוא הטקס בו המשפחה נפרדת מהנערה שהופכת לכלה – וזוהי למעשה מסיבה עבורה ולכבודה. 

 

מה כל כך מיוחד בו כיום?

כיום עיקר ההילה סביב הטקס הזה, מקורו בביגוד. לרוב בטקסי החינה, נהוג לשכור בגדים עבור כלל האורחים – כפתנים מסורתיים ורקומים בשלל צבעים, תרבושים ועוד, כשהכלה זוכה ללבוש את השמלה המפוארת ביותר – "קשוואה כבירה".

המוזיקה באירועי החינה הינה מוזיקה מסורתית על פי עדת הכלה. שירים במרוקאית (או בשפת העדה הרלוונטית – כן, יש עוד עדות שחוגגות חינה) ובאופן כללי הרבה מאוד מוזיקה מזרחית. המאכלים גם כן הינם מיוחדים וטעימים – עם דגש על עמדות המתוקים – וגם הם כמו הבגדים, צבעוניים ויפהפהיים.

 

מה חשוב לדעת כשבוחרים צלם?

צלם של טקס חינה, חשוב שיהיה בקיא ברזי הטקס, שבאמת ובתמים יאהב את הקסם שבאירוע כזה – בעל אנרגיות, אחד שמסוגל לתפוס בעין כמה רגעים במקביל – ולדעת מה הכי נכון לצלם ממש עכשיו.

ההמלצה בנוגע לבחירת הצלם הנכון ביותר עבורכם, היא כמובן לחפש אלבומי תמונות של צלמים שונים שכבר בקיאים בטקס ססגוני שכזה, לראות מי הכי מתחבר לסטייל שאתם מחפשים. חשוב גם לקחת בחשבון את אופי הטקס שלכם – להתחשב בכמות המוזמנים, מיקום האירוע, גודלו וכו' – על מנת לכוון בהתאם לצלם שיהיה מסוגל לקלוע לכל מה שאתם מחפשים.

שיהיה במזל!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מפריד
מפריד
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor