צלם לכותל

בר מצווה הוא ציון דרך חשוב בחייו של כל נער יהודי, ולמעשה מהווה את אחד האירועים המרגשים בחייו. לפי המסורת היהודית, בר מצווה הוא הזמן בו הנער מקבל עליו עול מצוות ולמעשה כבר הופך לגבר קטן. בין אם אתם דתיים ובין אם חילונים מקובל לציין את בר המצווה בדרך מיוחדת ויפה. אחת הדרכים המקובלות לציון בר מצווה היא עלייה לכותל, בין אם כדי לקיים שם בר מצווה או אירוע הנחת תפילין.

 כאשר מקיימים אירוע בר מצווה בכותל חשוב להיערך מראש ולהזמין צלם מקצועי לאירוע שיתעד את הרגעים היפים כדי שנוכל לזכור אותם גם שנים קדימה.

 

מדוע חשוב להשקיע בצילום אירוע בכותל?

חשוב מאוד להשקיע בתיעוד האירוע בכותל ולא להסתפק בצילום חובבני של אחד מבני המשפחה עם טלפון סלולרי או עם המצלמה המשפחתית. מדובר באחד הרגעים המרגשים בחיים שכל המשפחה תרצה לזכור, ולכן כדאי להצטייד בצלם מקצועי שיעשה את העבודה כמו שצריך. חוץ מזה, אתם כבני משפחה רוצים להנות מהאירוע ולא להתעסק בצילום, אז קחו לכם את הזמן להשתתף באירוע ואנחנו כבר נדאג לתיעוד מקצועי ומושקע.

 

איך נבחר צלם לכותל?

כאשר בוחרים צלם לכותל חשוב לשים לב לנקודות הבאות:

 

בחרו צלם המנוסה בצילום אירועים בכותל או אירועים בחוץ

באופן כללי התנאים בכותל לא אידיאליים לצילום, והאירוע נעשה בחוץ תוך חשיפה לשמש ותאורה טבעית וצריך שהצלם יהיה אדם שיוכל לעשות מהלימון לימונדה.

 

בקשו לראות עבודות קודמות

אין דבר שמעיד על איכותו של הצלם כמו עבודות קודמות. כשאתם רואים עבודות קודמות שלו אתם גם יכולים לראות את הסגנון שלו לטעמכם, וגם להבין פחות או יותר כיצד יראו התמונות שהוא יצלם.

 

בחרו צלם המנוסה בעבודה עם ילדים

לעבוד עם ילדים זה לא תמיד פשוט, ובעיקר כשיש הרבה מהם (אבל גם כשלא). יש לבחור צלם שיודע להיות סבלני עם הילדים, ולתת לחתן בר המצווה את היחס המיוחד המגיע לו, כי בסופו של דבר זה היום שלו.

 

חפשו המלצות וחוות דעת

בנוסף לעבודות קודמות חשוב מאוד לחפש המלצות וחוות דעת על הצלם. כשאתם רואים המלצות אתם יכולים להבין מה המוניטין של אותו צלם וכך לדעת אם הוא מתאים לכם. ישנם דברים נוספים שחשוב לדעת על הצלם מלבד התמונות שהוא מצלם: אם נעים לעבוד איתו, אם הוא גמיש, אם הוא יודע לעבוד עם ילדים וכו' – ואת זה ניתן לברר בחוות דעת.

.

השירותים שמציע הצלם

חשבו עם עצמכם מהם התוצרים שאתם רוצים לקבל – האם רק תמונות סטילס, או גם וידאו? האם אתם רוצים סרטון ערוך במיוחד, ואולי גם מגנטים? 

 

אל תתעכבו – סגרו עם צלם עכשיו

תכף מגיעה סוף תקופת הקורונה, ואירועים רבים שנדחו בשל הקורונה יתקיימו השנה והמשמעות היא עומס על צלמים. לכן מומלץ לסגור עם צלם כבר חודשים מראש על מנת שלא תצטרכו להתפשר. 

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם לכותל
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
זר פרחים ביום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת למבוגרים

מבוגרים שחוגגים ימי הולדת יחד עם המשפחה, החברים והקרובים גם בדרך כלל רוצים שיהיה לזה תיעוד מקצועי. הדרך להשיג תיעוד כזה היא להזמין צלם ולהתייעץ

קרא עוד »
זר ורדים ליום הולדת
צלם ליום הולדת
צלם ליום הולדת 80

בחירה נכונה של שירותי צילום מבוססת בין היתר על אופי האירוע והמאפיינים שלו. במאמר הבא נציג את התכונות המיוחדות של יום הולדת 80 ונבין מתוכן

קרא עוד »