צלם לפדיון

צלם לפדיון
Table of Contents

טקס פדיון הבן הינו טקס מרגש ביותר, בו בני הזוג חוגגים את הולדת בנם הבכור – כל עוד הוא זכר, כמובן. זהו מפגש בין הרך הנולד לבין שאר בני המשפחה, שקורה החל מ- 30 ימים מהולדת הבן. היתרון בצילום טקס כזה הוא שבניגוד לטקס הברית, בפדיון הבן, התינוק כבר יותר מורגל למחייה בחיק המשפחה, וכבר לא מעוות מכאבי המהילה הראשוניים.

 

מהו טקס פדיון הבן?

בעבר הרחוק, כאשר בן זכר בכור היה נולד למשפחה,  הוא היה ניתן לבית המקדש, מפני שהוכר בקדושה ייחודית שהייתה רק לבנים בכורים. רק טקס פדיון הבן היה מאפשר למשפחה להשיב את בנה אליה מן הכוהנים, בתשלום סמלי של חמישה שקלים לכהן. היום כמובן, זהו טקס סמלי בלבד, מאחר ולצערינו בית המקדש לא עומד בשלמותו. אך בכל זאת, כמו יהודים טובים, כל תירוץ הוא סיבה למסיבה.

 

מה כדאי לבדוק כאשר בוחרים צלם לטקס מסוג זה?

ראשית, חשוב לעשות סקר שוק, ללכת לפי המלצות, ואפילו לזכור חסד (אם מגיע) לאותו אחד שתיעד את הברית ולשכור שוב את שירותיו. שנית, מאחר וזהו טקס פחות מוכר, שווה למצוא צלם שמכיר את המנהג וכבר צילם טקסים כאלה בעבר, על מנת שיידע היטב לתעד אותו בצורה הנכונה ויעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

צלם של טקס משפחתי מסוג זה, חשוב שיהיה עירני מספיק, ובעל ציוד צילום משוכלל מספיק כדי לתפוס את האירועים שמתרחשים סביבו כל הזמן. זהו סוג צילום ששונה מצילומי בוק או טבע, מכיוון שהאנרגיות שלו חייבות להיות בשיא תמיד – ולהיות בהיכון לתפוס את בני משפחתכם בתמונות השמחות ביותר ובמיוחד בפוזות מביכות.

והכי חשוב – לחפש באינטרנט, בפייסבוק, מומלץ לעייבן דוגמאות, לחפש אלבומי תמונות שכבר צולמו על ידי צלמי אירועים שונים, ותראו מי הכי מתאים לתעד את המשפחה שלכם באחד האירועים הראשונים בו אתם חוגגים בין היתר את העובדה שהפכתם לאמא ואבא. בהצלחה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מפריד
מפריד
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor