צלם מגנטים לבת מצווה

בת מצווה הוא אירוע של פעם בחיים, ועל כן תיעוד האירוע הוא לחלוטין בגדר חובה. צלם המגנטים הוא צלם אירועים מקצועי לכל דבר ועניין אשר ישדרג את האירוע שלכם ויעניק ערך מוסף לכם ולאורחים יחדיו. בת המצווה הוא אירוע מרגש ומיוחד בחיי הנערה ובני משפחתה הקרובים. על פי המסורת נהוג לציין את המעבר המרגש בין שלב הילדות לשלב הבגרות באירוע חגיגי ורב משתתפים אשר מתכנסים כולם לשמוח בשמחתה ולציין את הגיעה לגיל המצוות. על מנת לשדרג את האירוע מומלץ להזמין צלם מגנטים מקצועי אשר יתעד את האירוע בצורה מקצועית ויעניק לכם כמארחי האירוע את האטרקציה האיכותית שעליכם לספק לאורחים המוזמנים ואף יעניק להם מזכרת מקסימה שיוכלו לקחת עמם הביתה.

 

הגעה לגיל המצוות

הגעה לגיל המצוות הינה סיבה למסיבה, ועל כן נהוג לערוך אירוע גדול אליו יגיעו בני המשפחה הקרובים והרחוקים, וחבריה הקרובים של הנערה על מנת לשמוע בשמחתה ולחגוג לה באירוע שכל כולו בשבילה ולכבודה.

על פי המסורת היהודית, גיל המוות מסמל את המעבר שבין הילדות לבגרות, ועל כן מקיימים אירוע חגיגי ומיוחד לכבוד הגיל המיוחד. מכיוון שמדובר באירוע של פעם בחיים, נרצה לתעד כל רגע ורגע ממנו ובצורה המקצועית והאיכותית ביותר – כזו שתישאר עמנו לאורך זמן רב גם לאחר האירוע.

 

מהו צלם מגנטים לבת מצווה?

צלם המגנטים הוא למעשה צלם אירועים לכל דבר ועניין, שמהווה ומעניק ערך מוסף בעבודתו לקהל המוזמנים ולמארחי האירוע יחדיו. הצלם מסתובב בין האורחים במהלך האירוע, מצלם אותם ברגעי השמחה והחגיגה ומדפיס את התמונות בזמן האירוע כתמונות מוקטנות וממוגנטות, ומציג אותן על פני לוח שמוצב במרכז האירוע כך שקהל המוזמנים חופשי לגשת אל הלוח, לחפש את תמונותיהם בהן הם מופיעים ולקחת אותן עמם הביתה.

צלם המגנטים מהווה אטרקציה מיוחדת ואינטראקטיבית לאורחים, שכן הוא נטמע באירוע בצורה טבעית, מייצר אינטראקציה נעימה עם האורחים ומעניק להם את המזכרת המושלמת מהאירוע המשמח.

 

למה כדאי להזמין צלם מגנטים לבת מצווה?

ישנן כמה וכמה סיבות שבגינן מומלץ לשלב צלם מגנטים במהלך אירוע בת המצווה, ריכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות.

  1. תיעוד האירוע בצורה מקצועית – בת המצווה הוא אירוע שחוגגים פעם בחיים, ועל כן נרצה לתעד כל רגע ורגע ממנו בצורה מקצועית ואיכותית שתישמר לנו לאורך זמן. צלם המגנטים הוא צלם מקצועי אשר ידע כיצד ללכוד את הרגעים המיוחדים והמשמחים ביותר בצורה נכונה, ויהפוך את הרגעים האלה לתמונות שכל אחד מהאורחים שלכם יוכל לקחת עמו הביתה.
  2. אטרקציה לאורחים – חשוב שנזכור, שכמארחי האירוע מוטלת עלינו האחריות לספק לאורחים שלנו את האטרקציה הנכונה והמהנה ביותר במהלך האירוע. צלם המגנטים עונה על הצורך הזה בצורה מצוינת שכן הוא משתלב בטבעיות באירוע, מעניק חוויה אינטראקטיבית לאורחים הכוללת מתנה מקסימה בצורת תמונה.
  3. מאחד את האורחים – לרוב, אירוע בת המצווה הוא אירוע עם מספר יחסית גדול של משתתפים, אשר רובם לאו דווקא מכירים זה את זה. צלם המגנטים והאינטראקציה עמו מעניקה לאורחים הזדמנות להכיר זה את זה כאשר הם מצטלמים יחדיו.

 

כיצד מוצאים צלם מגנטים מקצועי?

על מנת למצוא צלם מגנטים מקצועי ובעל ניסיון בתחום, מומלץ לגשת למלאכת החיפוש תוך שימת דגש על מספר קווים מנחים שיעזרו לכם להבטיח שהצלם שיגיע לאירוע אכן יספק את הסחורה שאתם מחפשים, וזאת מבלי להתפשר על איכות השירות כולו.

ראשית, חשוב לברר מול הצלם האם יש ברשותו את כל הציוד הנדרש – מכונת הדפסה, מגנטים וכדומה. רצוי לוודא שהצלם אכן מגיע לאירוע גם עם ציוד גיבוי למקרה בו חלה תקלה חלילה בציוד הראשי שהביא עמו, וזאת על מנת למנוע תקלות ועוגמת נפש במהלך האירוע.

לרב מקובל שהצלם יגיע למקום יחד עם איש צוות נוסף אשר יעזור לו לפרוק את הציוד ולהכין הכול לרגע בו האורחים מתחילים להגיע, שכן לא נרצה שהצלם לא יהיה מוכן לעבודה כשהאירוע כבר החל.

בנוסף, מומלץ לחפש המלצות חמות מלקוחות קודמים אשר השתמשו בשירותיו של הצלם בעבר, וודאו מול הלקוחות האם היו מרוצים מהתמונות, האם הן אכן היו איכותיות, וחשוב לא פחות מכך – האם השירות הכללי שקיבלו מהצלם אכן היה נעים, אדיב וסובלני.

לבסוף, על מנת להתרשם בעצמכם מהצלם – מקובל לבקש ממנו לעיין בתיק העבודות המקצועי שלו, אשר מציג לדוגמא מספר מעבודותיו הקודמות, זו הדרך הטובה ביותר לוודא שהצלם אכן יודע לספק את מה שאתם מחפשים.

 

כמה עולה צלם מגנטים לבת מצווה?

טווח המחירים הינו גמיש ורחב במיוחד, מכיוון שהשוק עצמו רחב מאוד ומכיל מאות ואף אלפי צלמי מגנטים המציעים את שירותיהם לאירוע, חלקם מקצועיים יותר וחלקם מקצועיים פחות. המחיר נע בין 600 ₪ עד 1500 ₪ ומשתנה בהתאם ל – 3 משתנים עיקריים.

  • כמות מוזמנים – המשתנה העיקרי ביותר שישפיע על המחיר הינו כמות המוזמנים שיהיו באירוע שלכם, ככל שיהיו יותר מוזמנים באירוע כך יגבה מכם צלם המגנטים בהתאם.
  • רמת המקצועיות של הצלם – ככל שהצלם יהיה יותר מקצועי ומוכר בתחומו, כך רמת הביקוש שלו תעלה בהתאם. מכיוון שלא קיים מחירון מסודר עבור שירות זה, הצלם יהיה חופשי להעלות את המחיר עבור שירותיו, בהתאם לרמת הביקוש ושנות הניסיון שלו בתחום.
  • מיקום האירוע – המיקום בו תערכו את האירוע ישפיע גם הוא על המחיר, אם הצלם יצטרך להגיע מרחוק או שתבחרו לערוך את האירוע בחיק הטבע לדוגמא – כנראה שהצלם יגבה מכם יותר.

 

ניתן, וזה בהחלט מומלץ. מכיוון שהאירוע אינו רב משתתפים, כנראה שהמחיר יהיה גם הוגן ומשתלם מאוד.

ניתן למצוא צלמי מגנטים רבים אשר מציעים את שירותיהם לאירועי בת מצווה ברשת האינטרנט., השתמשו במילות המפתח "צלם מגנטים לבת מצווה".

זה תלוי במספר משתנים נוספים ועל כן מומלץ ליצור קשר עם הצלם לקבלת הצעת מחיר מסודרת.

מומלץ ליצור קשר עם צלם המגנטים חודש – חודשיים לפני האירוע על מנת להבטיח את זמינותו לאירוע שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: