צלם מגנטים מחיר

צלם מגנטים יכול להוות כתוספת המושלמת עבור האירוע שלכם, שכן גם מדובר באירוע גדול וגם אם מדובר באירוע קטן, תיעוד האירוע הוא בגדר חובה. במאמר הבא נסביר איזה שירות מציע צלם המגנטים, מדוע כדאי להזמין אותו ומה המחיר שתשלמו עבור השירות המבוקש. צלם מגנטים הפך לחלק בלתי נפרד מכל אירוע, לא משנה מה סוג האירוע – הוא ישדרג את האירוע שלכם משמעותית ויעניק לכם את המזכרת המשמחת מהרגעים המיוחדים שחלקתם יחדיו. אולם, כדאי לזכור שאירועים מהסוגים האלו לרוב מלווים בהוצאות כספיות גדולות למדי, וכל כן נרצה לחסוך כמה שיותר בהוצאות הנלוות. במאמר הבא נסקור יחד בדיוק מיהו צלם המגנטים לאירועים, למה צריך לשים לב בבחירת הצלם ומה צריך להיות כלול בשירות שהצלם מספק לנו.

 

צלם מגנטים

ראשית עלינו לזכור שצלם המגנטים הוא צלם אירועים לכל דבר, ועל כן נתייחס לעבודתו ולשירות שהוא מספק ברצינות המתבקשת. תיעוד האירוע הוא חלק חשוב מאוד מכל אירוע, שכן לרוב מדובר באירועים שלא קורים בתכיפות רבה, וככל הנראה שנרצה שתהיה לנו מזכרת מהמאורע המשמח, מזכרת שתישאר לנו לאורך זמן.

צלם המגנטים למעשה מסתובב בין המוזמנים במהלך האירוע ומצלם אותם תמונות ספונטניות ומקצועיות, ולאחר מכן את התמונות הללו הוא מדפיס במדפסת מיוחדת – אשר הופכת אותן לתמונות קטנות וממוגנטות, ואותן הוא יתלה לאחר מכן על לוח גדול במרכז הרחבה, כך שהאורחים יוכלו לחפש את עצמם בין התמונות הרבות ולקחת עמם את המזכרת המתוקה הזו הביתה.

לרוב, צלם המגנטים יספק לכם את התמונות הללו גם בגודלן המלא, כך שתוכלו גם אתם ליהנות מהן לעוד זמן רב – לכן צלם המגנטים הפך כל כך פופולארי בקרב האירועים, הוא למעשה מעניק לכולם את המזכרת המושלמת.

 

למה כדאי לי להזמין צלם מגנטים לאירוע שלי?

ריכזנו עבורכם מספר סיבות עיקריות שבגינן כדאי לכם לשלב את צלם המגנטים באירוע שלכם –

  • אטרקציה מהנה ואיכותית – כמו בכל אירוע שאנו ממונים עליו, עלינו לספק לאורחים המוזמנים של האירוע מספר אטרקציות מיוחדות שישדרגו את האירוע ויבדלו אותו. צלם המגנטים הוא לחלוטין אטרקציה חדשנית ומהנה במיוחד, שכן הוא יודע כיצד להשתלב באירוע בטבעיות המתבקשת, לשלהב את האורחים במהלך המסיבה ולצלם אותם ברגעיהם המשמחים ביותר ביחד.
  • תיעוד האירוע בצורה מקצועית – כפי שכבר ציינו, תיעוד האירוע הוא לחלוטין בגדר חובה, וזאת למרות העובדה שכולנו בלאו הכי מתעדים כל רגע ורגע בחיינו ומשתפים אותם ברשתות החברתיות – התיעוד שלנו אינו מקצועי ואינו מקיף. צלם המגנטים הוא צלם מקצועי המתמחה בצילום ותיעוד אירועים, והוא יספק לכם את הצורך הזה בצורה הטובה ביותר.
  • מזכרת מתוקה מהחגיגה – מלבד היותו צלם אירועים מקצועי, הרעיון כולו הוא לבסוף התמונות הממוגנטות שהאורחים יכולים לקחת עמם הביתה. לרוב יהיו מספר צלמים באירוע, אך מהתמונות שיצולמו לרוב רק מארחי האירוע ייהנו לבסוף. צלם המגנטים מעניק את המזכרת הזו גם עבור האורחים שלכם, שזה כמובן לא פחות חשוב.

 

כיצד אוכל למצוא צלם מגנטים טוב ומקצועי?

כיום קיימים מאות אם לא אלפי צלמי מגנטים בארץ, אשר מציעים את השירות המבוקש. אולם, לא כולם באמת טובים ומקצועיים, ועל כן נתן את הדעת בהליך החיפוש אחר הצלם, על מנת למצוא את הצלם הטוב ביותר עבור האירוע שלנו.

למעשה, ישנם מספר קווים מנחים פשוטים שצריך ללכת לפיהם בחיפוש הצלם המקצועי ביותר. ראשית, עליכם לבדוק מבעוד מועד עם הצלם שהוא אכן מתכוון להגיע עם כל הציוד הנדרש עבור העבודה, האם ברשותו כל הציוד הנכון, כולל ציוד גיבוי למקרה שחלילה חלה תקלה בציוד המקורי.

בנוסף, מומלץ לבדוק עמו אם הוא מגיע עם איש צוות נוסף, לפחות להתחלה – שיעזור לו לפרוק את כל הציוד טרם האורחים מתחילים להגיע, כך שכשהאירוע באמת יתחיל, הוא כבר יהיה מוכן להתחיל בעבודתו מיד.

לא פחות חשוב, לבדוק האם קיימות המלצות עבור הצלם שעמו יצרתם התקשרות, בדקו מול לקוחותיו הקודמים האם נהנו מהשירות הכולל שניתן להם – האם התמונות אכן יצאו איכותיות ומקצועיות, האם היה אדיב וסובלני לשאלותיהם וכן הלאה. אם ברצונכם להתרשם בעצמכם מעבודותיו, בקשו מהצלם לעיין בתיק העבודות שלו ולוודא שעבודתו אכן מתאימה ומספקת את ציפיותיכם.

 

צלם מגנטים מחיר

שוק צלמי המגנטים רחב למדי, ולכן טווח המחירים בשוק רחב וגמיש בהתאם. טווח המחירים בשוק מתחיל מ – 600 ₪ ויכול להגיע גם לסכומים גבוהים בהרבה, של – 1500/2000 ₪ ואף יותר. ישנם מספר משתנים עיקריים שישפיעו לבסוף על המחיר עבור השירות המבוקש –

  1. מיקום האירוע – מיקום האירוע בהחלט ישפיע על המחיר, אם תבחרו לערוך את האירוע במיקום רחוק למדי מהצלם, כנראה שהוא יגבה מכם מחיר בהתאם, או לחילופין אם אתם מתכוונים לערוך את האירוע בחיק הטבע – לדוגמא בחוף הים, המשמעות עבור הצלם הינה לעבוד בתנאים מעט קשים יותר, ולכן זה יתפרש במחיר גם כן.
  2. רמת המקצועיות והביקוש של הצלם – המשתנה הזה הוא למעשה המשתנה החשוב ביותר שגם ישפיע על המחיר באופן מובהק – המחיר ישתנה בהתאם לרמת מקצועיותו של הצלם, וכן בהתאם לרמת הביקוש שיש עבור שירותיו. כלומר, ככל שיהיה יותר מקצועי, מנוסה ומבוקש בתחום – כנראה שיגבה יותר עבור שירותיו.
  3. כמות האורחים באירוע – כמובן שכמות המוזמנים באירוע שלכם בהחלט תשפיע על המחיר. כלומר ככל שבאירוע יהיו יותר מוזמנים, כך כנראה שהצלם יצטרך לעבוד יותר שעות, ולהפך.

 

המחיר שידרוש מכם הצלם תלוי במשתנים שפירטנו במאמר, לכן מומלץ שתצרו קשר ותבקשו הצעת מחיר מסודרת.

מכיוון שמדובר בשירות מאוד מבוקש, במיוחד אם מדובר בצלם מקצועי ומנוסה בתחומו, מומלץ ליצור עמו קשר זמן רב מראש על מנת לשריין אותו לאירוע שלכם.

חיפוש פשוט של מילות המפתח "צלם מגנטים" באינטרנט יציג בפניכם צלמים רבים שעמם תוכלו ליצור קשר.

בהחלט, צלם המגנטים ישדרג את האירוע שלכם, גם אם הוא קטן – וכנראה שזה יהיה גם די משתלם מבחינת התשלום.

מה היה לנו עד עכשיו?
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון:
צלם מגנטים בנצרת

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בנהריה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעפולה

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »
צלם מגנטים בעכו

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק

קרא עוד »