צלם מגנטים

אם אתם לקראת ארגון והפקה של אירוע גדול, עליכם לדאוג גם לפן הצילום במהלך האירוע. רבים בוחרים להוסיף לחגיגה צלם מגנטים, שיתעד את האירוע ויעניק מזכרת נחמדה לאורחים המוזמנים. במאמר הבא נסביר מדוע כדאי לכם להזמין צלם מגנטים לאירוע שלכם וכיצד מוצאים צלם מגנטים טוב.

צלם מגנטים הוא חלק בלתי נפרד מאירוע חגיגי, שכן תפקידו לתעד את האורחים המוזמנים שלכם בזמן החגיגות, ולהעניק להם מזכרת מיידית ומיוחדת מנוכחותם באירוע המשמח שלכם.

היום ניתן למצוא צלם מגנטים כמעט בכל אירוע מכל סוג, בין אם מדובר בחתונה, בר או בת מצווה, ברית או בריתה, מסיבת רווקות, אירועי חברה ועוד.

על מנת למצוא צלם מגנטים טוב , עליכם לתת את הדעת לכמה וכמה דגשים בתהליך החיפוש שכן הם בהחלט ישפיעו על התוצאה. המאמר הבא יסביר בדיוק מה היתרונות בהזמנת צלם מגנטים וכיצד מוצאים אחד מוכשר ומקצועי באמת.

צלם מגנטים במרכז

צלם מגנטים בצפון

צלם מגנטים בדרום

צלם מגנטים בשרון

צלם מגנטים בחיפה

צלם מגנטים בירושלים

צלם מגנטים ביהודה ושומרון

מהו צלם מגנטים?

חלק בלתי נפרד מאירוע חגיגי ומשמח, הוא התיעוד שלו. והתיעוד צריך להיעשות בצורה מקצועית, שכן אין זה מספיק פשוט להצטייד במצלמה טובה ולפקוד על אחד מבני המשפחה לתעד את האירוע.

בין אם מדובר בצלם מגנטים לחתונה, צלם לבת מצווה או צלם לבר מצווה, לצלם לאירועי חברה וכו' – הרעיון הוא ההתכנסות סביב מאורע משמח וחגיגי כלשהו, ולכן התיעוד של האירוע חשוב ומיוחד מאוד.

מעבר לתיעוד והצילום המקצועי שנועד לכם, צלם מגנטים מהווה אטרקציה עבור האורחים המוזמנים שלכם, שכן הוא מסתובב ביניהם במהלך האירוע ומצלם אותם, את חלקם לחוד וחלקם יחדיו ברגעים המשמחים ביותר.

צלם מגנטים למעשה מצלם תמונות בגודל מלא, ולאחר מכן בהליך ההדפסה מדפיס את התמונות הללו כתמונות מוקטנות על מגנטים, שמופיעות על לוח שמוצב במרכז המסיבה, והאורחים למעשה חופשיים לגשת ולאתר את תמונתם, ולקחת אותה עמם הביתה.

מלבד התמונות הממוגנטות, בסוף האירוע צלם מגנטים יספק לכם את התמונות בגודל מלא בנוסף, כך שגם אתם תיהנו מהמזכרות האלה.

למה כדאי להזמין צלם מגנטים לאירוע?

ישנן מספר סיבות שבגינן מומלץ מאוד לשלב צלם מגנטים באירוע החגיגי שלכם.

  • אטרקציה לכל אירוע – כמארחי האירוע, חלה עלינו האחריות לספק לאורחים שלנו את האטרקציות הנכונות והטובות ביותר במהלך האירוע. צלם מגנטים בהחלט יספק את הסחורה במובן הזה, שכן הוא מהווה אטרקציה לכל דבר ועניין – האורחים המוזמנים שלכם יתאספו סביב לוח התמונות ויחפשו את התמונות שלהם וייהנו מהתמונות עוד זמן רב לאחר האירוע.
  • מזכרת מיוחדת מהחגיגה – מטרת האירוע החגיגי הינה להתכנס סביב סיבה לחגיגה, והתיעוד של האירוע הוא חלק בלתי נפרד מהעניין. על כן התמונות הממוגנטות שייקחו עמם הביתה תהווה עבורם מזכרת מקסימה מהיום המשמח.
  • תיעוד האירוע – לא כל יום מתכנסים כולם סביב חגיגה משותפת, ותיעוד החגיגה היא בגדר חובה. בין אם מדובר בצלם לחתונה, ברית או בריתה ועוד – זה יהיה מאוד מרגש להסתכל אחורה ולהתרפק על הרגעים המשמחים שחלקתם יחד.

כיצד יודעים שצלם המגנטים אכן מקצועי ומוכשר בעבודתו?

על מנת לבדוק שצלם המגנטים אותו אתם מעוניינים להזמין אכן מקצועי, מומלץ לבצע סקר שוק קצר, להיוועץ עם לקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיו בעבר ולקבל המלצות עבורו.

כאשר אתם יוצרים קשר עם צלם מגנטים , וודאו כי הוא אכן מגיע עם איש צוות נוסף לאירוע, על מנת לארגן את הציוד ולהיות מוכן להתחיל לעבוד מהרגע שבו האורח הראשון מגיע לאירוע.

בדקו שלצלם המגנטים אכן מצויד בכל הציוד הרלוונטי, כולל ציוד גיבוי וכל הנדרש לצילום והפקת המלאכה במהלך האירוע.

יתרה מכך, חשוב לזכור שצלם מגנטים הוא צלם לכל דבר ועניין, ועל כן מומלץ לדרוש לראות את תיק העבודות שלו ולהתרשם בעצמכם מעבודותיו.

על מה יש להקפיד בזמן בחירת צלם מגנטים ?

סיכמנו עבורכם מספר קווים מנחים שיש להקפיד עליהם בזמן החיפוש אחר צלם המגנטים עבור האירוע.

  1. ערכו סקר שוק – קיימים עשרות אם לא מאות ואלפי צלמי מגנטים בשוק, אך לא כולם בהכרח באמת מקצועיים ומוכשרים בעבודתם. על מנת למצוא צלם מגנטים מקצועי , מומלץ לבצע סקר שוק ובדיקה מעמיקה אודות המחירים בשוק, הציוד הרלוונטי שצריך להיות לצלם המגנטים וכדומה.
  2. המלצות ודיס המלצות – שוק צלמי המגנטים גדול מאוד, קיימים צלמים מקצועיים יותר ומקצועיים פחות. מומלץ להשתמש בשירותיו של צלם מגנטים מקצועי ובעל ניסיון רב בעסק, שכן יש היבטים רבים שעליו להכיר בכל הנוגע לצילום נכון של האירוע. צלם מקצועי ומוכשר לרוב יחזיק באתר אינטרנט, בו תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיו. במידה ולא קיים אתר של הצלם, בקשו ממנו ליצור קשר עם לקוחות עבר שלו ובקשו מהם חוות דעת אמיתית, האם היו מרוצים מהתמונות, מרמת השירות הכללית של הצלם ועוד.
  3. תיק עבודות – בקשו מצלם המגנטים לעיין בתיק העבודות שלו, כך תוכלו להתרשם באמת מאופי עבודתו – האם התמונות איכותיות, האם הן מעבירות דרכן את אופי האירוע ואופי האורחים, האם התמונות בגדלן המלא אכן טובות וכדומה.

כמה עולה צלם מגנטים?

שוק צלמי המגנטים לאירועים ככלל גדול ורחב מאוד, ועל כן טווח המחירים בהחלט גמיש.

לרוב, המחירים ינועו בין 900 שקלים ל – 2000 שקלים, אך קרוב לוודאי שתיתקלו במחירים זולים ויקרים יותר מהטווח שהצגנו.

המחיר ינוע בהתאם למקצועיותו של הצלם ורמת הביקוש עבור שירותיו, ובהתאם לכך יהיה יקר או זול יותר.

יכול להיות שתיתקלו בהצעות זולות בצורה מעט חשודה, ועל כן אנו ממליצים לכם לא לבחור בשירות הזול ביותר – הרי זה ידוע שמי שמשלם בזול משלם ביוקר לאחר מכן, יכול להיות ששירותיו יהיו זולים ועבודותיו יהיו בהתאם – לא מקצועיות, תמונות מטושטשות, חוסר בציוד או ציוד זול במיוחד ועוד, על כן מומלץ לשלם קצת יותר ולהימנע מתקלות במהלך האירוע.

משתנים נוספים שעלולים להשפיע על המחיר – כמות המוזמנים שלכם, כלומר ככל שיהיו יותר אורחים מוזמנים כך קרוב לוודאי שהצלם יגבה מכם יותר. בנוסף, מיקום האירוע יכול גם להשפיע על המחיר, שכן יכול להיות שהצלם יגיע מרחוק ועל כן יגבה מכם יותר.

אל תתפשרו על השירות

יש לזכור שצלם המגנטים, מעבר לצילום האירוע – הוא איש שירות לכל דבר, ועל כן עליו להיות אדיב, שירותי, נעים וחברותי, שכן הוא יוצר אינטראקציה עם האורחים שלכם במהלך המסיבה.

כמו בכל תחום אחר, רמת השירות של צלם המגנטים שלכם צריכה להיות ברמה גבוהה ולספק את הערך המוסף שכולנו מחפשים, על מנת לוודא שהוא אכן שירותי ונעים, כדאי שתיצרו קשר עם לקוחות שהשתמשו בשירותיו בעבר ובדקו מולם האם הוא אכן היה כזה.

כמה עולה צלם מגנטים?

צלם מגנטים הוא התוספת המושלמת לכל אירוע, בין אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה או בר/ בת מצווה ובין אם מדובר באירוע קטן יותר כמו

קרא עוד »
צילום מגנטים מיוחדים

בשנים האחרונות צלמי המגנטים הפכו לחלק בלתי נפרד ואף הכרחי מאירועים חגיגיים. תיעוד האירוע בצורה מקצועית הוא בהחלט שירות שכולנו מעוניינים בו כאשר אנחנו ניגשים

קרא עוד »
צילום מגנטים ציוד

עד לפני כמה שנים, צלמי המגנטים נחשבו כאטרקציה יוצאת דופן ומיוחדת אשר נתקלנו בה באירועים נחשבים בלבד, אך כיום כבר מדובר בחלק בלתי נפרד מכל

קרא עוד »
צלם מגנטים זול

כיום צלם מגנטים הפך לחלק בלתי נפרד מאירועים חגיגיים, שכן הוא מהווה אטרקציה ייחודית עבור קהל האורחים, ושולח אותם עם מזכרת מחממת לב מהאירוע המרגש.

קרא עוד »
צלם מגנטים לאירוע קטן

רבים מאיתנו טועים לחשוב שצלם מגנטים מתאים אך ורק לאירועים מרובי משתתפים. אך צלם מגנטים למעשה מהווה אטרקציה של ממש, שמומלץ לשלב גם באירועים קטנים

קרא עוד »
צלם מגנטים לאירועים

בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה ואפילו יום הולדת או אירוע חברה, בין אם מדובר באירוע רב משתתפים או מצומצם

קרא עוד »
צלם מגנטים לברית

מזל טוב! נולד לכם תינוק, כעת עליכם להפיק את אירוע הברית המרגש. ניתן לומר שמדובר באחד מן האירועים המרגשים ביותר במהלך חיינו, ועל כן מובן

קרא עוד »
צלם מגנטים לבת מצווה

בת מצווה הוא אירוע של פעם בחיים, ועל כן תיעוד האירוע הוא לחלוטין בגדר חובה. צלם המגנטים הוא צלם אירועים מקצועי לכל דבר ועניין אשר

קרא עוד »
צלם מגנטים לחתונה

חתונה היא בין האירועים המרגשים ביותר במהלך חיינו, ועל כן מתבקש שיהיה תיעוד מן הרגעים המשמחים והמיוחדים הללו. צלם מגנטים עונה בדיוק על הצורך הזה,

קרא עוד »
צלם מגנטים ליום הולדת

צלם מגנטים יכול להוות כאטרקציה המושלמת לימי הולדת, רבים טועים וחושבים שצלם מגנטים מתאים לאירועים גדולים בלבד כמו חתונה או בר/ בת מצווה, אך האמת

קרא עוד »
צלם מגנטים למסיבת רווקות

רבים מאיתנו טועים וחושבים שצלם מגנטים מתאים רק לאירועים גדולים ומרובי משתתפים, אך בשנים האחרונות האטרקציה הפכה להיות מנת חלקם של כל האירועים על כל

קרא עוד »
צלם מגנטים מומלץ

צלם מגנטים הוא התוספת שתשדרג לכם את האירוע, בין אם מדובר בחתונה, חינה, בר/בת מצווה, בריתות ואפילו אירועי חברה. צלם המגנטים הוא צלם אירועים מקצועי

קרא עוד »
צלם מגנטים מחיר

צלם מגנטים יכול להוות כתוספת המושלמת עבור האירוע שלכם, שכן גם מדובר באירוע גדול וגם אם מדובר באירוע קטן, תיעוד האירוע הוא בגדר חובה. במאמר

קרא עוד »