3 תמונות מגניבות שתוכלו לצלם מטיסה במסוק בדובאי

דובאי נחשבת ליעד שמאפשר לכל אחד ואחת להגשים חלומות. במדריך הנוכחי בחרנו להתמקד בחלום ישן שלנו – טיסה על מסוק. מאז שאנחנו ילדים חלמנו לעלות על מסוק ולראות את העולם מגבוה. לשמחתנו, הגשמנו את החלום בטיול האחרון שלנו בדובאי וצילמנו תמונות למזכרת. מאז אנחנו מספרים לכולם על האטרקציה המיוחדת, כדי שגם אחרים יוכלו להגשים את החלום המדובר. במדריך הנוכחי נציין בפניכם אילו 3 תמונות מגניבות אנחנו צילמנו וגם אתם תוכלו לצלם מטיסה במסוק.

 

רקע לכתיבת המדריך

חשוב לציין שאנחנו כותבים את המדריך הנוכחי בזמן שאנחנו יושבים על כוס תה וממתק מקומי בבית הקפה שנמצא בבורג' חליפה. בזמן שהשקפנו אל הנוף מהחלון שבמקום הבנו שאנחנו צריכים להוציא לאוויר העולם מדריך שיאפשר לעוד אנשים לשמוע על התמונות המיוחדות ביותר שצילמנו במהלך הטיול במקום. המדריך נכתב מתוך מטרה להביא למודעות על האפשרות של טיסה במסוק והעובדה שחשוב להצטייד מראש במצלמה איכותית שתאפשר לכם להוציא תמונות של פעם בחיים.

 

תמונה מגניבה מספר 1 שתוכלו לצלם מטיסה במסוק בדובאי – תמונה של הבורג' חליפה

נדמה שכולם עסוקים בלספר על העובדה הידועה ביותר בנוגע לבורג' חליפה – הגובה שלו. שכן, זה ידוע שמדובר במגדל הגבוה ביותר בעולם. כולם נהנים מלצפות בנוף הייחודי שנשקף מהקומות העליונות של המגדל, אבל אף אחד לא מדבר על הנוף שנשקף מעל המגדל. לכן, אנחנו מציעים לכם לצלם תמונה של המגדל העצום ולגרום לכולם להפסיק לדבר לרגע על אטרקציות בדובאי ולהתמקד בעובדה שאתם הייתם מעל המגדל הגבוה ביותר בעולם.

 

תמונה מגניבה מספר 2 שתוכלו לצלם מטיסה במסוק בדובאי – תמונה של המזרקות

בטח שמעתם לא פעם על המזרקות הענקיות של דובאי, אלו שזכו ממש לא מזמן בתואר "המזרקות הגדולות ביותר בעולם" בשיאי גינס. בכל אופן, בין אם שמעתם עליהן ובין אם לא, כדאי שתדעו שאתם צריכים לצלם את המזרקות הללו בסלו מואשן מלמעלה. הכוונה היא בעצם לצלם מספר תמונות ברצף מהיר, כך שבסופו של דבר תוכלו לחבר אותן לסרטון ייחודי שיאפשר לכם וגם לאחרים לראות איך מזרקות הענק הללו נראות מלמעלה במבט איטי.

 

תמונה מגניבה מספר 3 שתוכלו לצלם מטיסה במסוק בדובאי – תמונה של הג'יפים במדבר

כל תייר שמגיע לדובאי יודע שהוא צריך להגיע לטיול ג'יפים במדבר. מדובר במדבר עצום ומרהיב ביופיו שאי אפשר שלא לצלם אותו מכל זווית. אם אתם צלמים מנוסים, אנו ממליצים לכם לתפוס תמונה מלמעלה של הג'יפים הענקיים שנראים כמו נמלים קטנות מהמקום שבו אתם נמצאים.

 

כמה מילים לפני סיום

רגע לפני שהמדריך מסתיים אנו רוצים לאחל לכם שתצאו מהטיסה במסוק עם התמונות הכי מיוחדות ומגניבות. בנוסף לכך, אנו מזמינים אתכם לבדוק אפשרות של הצגת התמונות שלכם בגלריה כדי שגם אחרים יוכלו ליהנות מהן.

טיסת מסוק בדובאי

מה היה לנו עד עכשיו?
טיסת מסוק בדובאי
צלם עכשיו
עם יובל נגר
מתעניינים בצילום אירוע?
חייג עכשיו לטלפון: